Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Wíďmo

Zarejestrowani
 • Zawartość

  496
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

26 Excellent

Ostatnio na profilu byli

654 wyświetleń profilu
 1. Już tak szybko puściłeś siarczystego bąka. Słabiutko doktorku i to chyba z głodu amfataminowego.
 2. Macie się ku sobie co tu dużo mówić. Brakuje tylko do sielankowego obrazka oseska w kolorze blond o niebieskich oczach i wyraźnie zarysowanej szczęce.
 3. Uuuuuu jaki wrażliwy doktorek i można się poczuć tutaj jak w zamku strachu
 4. Ty sie wróć i poczytaj swoje wpisy. Dwubiegunówka pełną gębą, bo to nawet nie jest stan po amfie. Z autorem tego tematu dogadasz się
 5. Gdyby nienawidził i był skuteczny, to już było by o nim w tv, bo co on nie ma noża kuchennego. Hue Hue ale masz zryty beret.
 6. Co ty wiesz o nienawiści skoro twoje słowa to tylko krzyk niepogodzenia się z własnym losem i chęć podzielenia się tym z otoczeniem. To jest krzyk rozpaczy kogoś kto nie ma na tyle siły aby coś zmienić w swojej egzystencji na coś chociażby znośnego.
 7. Jeżeli było naruszenie czyjejś własności, to musiał być wyrok i grzywna na pokrycie strat/pokrycie kosztów sądowych. Pewnie zawiasy i też dozór dlatego z wolnej stopy odpowiadasz. Zbyt mało danych napisałeś, bo jakie możesz mieć probkemy jeżeli wywiązujesz się z tego co ci nałożył. Nie zapłacisz grzywny, to dostaniesz podróbki, a jak się nie stawiasz, to zamienią ci na odsiadke. O grzywny możesz pisać wnioski aby umorzyli odpowiednio argumentując, albo o rozłożenie na raty. Jak dopuściłeś się kolejnego złamania litery prawa, to sprawa i jeżeli były zawiasy to odwieszą ci i zrobią złącz wyroku. Zależy jakiego kalibru były przekroczenia i nawet jakbyś wyrok dostał, to możesz składać wnioski o odroczenie wykonania kary, bo jak przewód sądowy jest otwarty, to nie mogą cię zamknąć.
 8. Wíďmo

  Związek z niekatoliczką

  Bluegrey z rozwodników zapomniałaś dodać, że wyrzuciłem ale hejterskie projekty ślepa hipokrytko i skąd ty to wszystko wiesz co i kiedy kto pisał, monitorujesz to forum nonstop.
 9. Wíďmo

  Związek z niekatoliczką

  Klaudia, bo to tak jest że musi być źle aby było dobrze, tak jak potrzebny jest smutek abyśmy wiedzieli jak wygląda radość. Robimy muzyczny wątek?
 10. Wíďmo

  Związek z niekatoliczką

  Ja nie uznaje autorytetów, tak jak wcale nie muszę modlić się w kościele, czy też nie muszę spożywać alkoholu w knajpie. Jest tyle miejsca, więc możesz omijać komenty które cię nie interesują i nie zawracaj mi gitary.
 11. Wíďmo

  Związek z niekatoliczką

  No chyba żartujesz jeżeli ulegniesz jakiemuś nawiedzonemu typowi i niech on się cieszy, że w ogóle ktoś tu pisze.
 12. Wíďmo

  Związek z niekatoliczką

  Nie ty rozdajesz tutaj karty i jak ci coś nie pasuje to zmień forum.
 13. Wíďmo

  Związek z niekatoliczką

  Ale ja to obczajałem już lata temu tak jak o ewolucji. Obecnie bardziej interesuje mnie sztuczna inteligencja/byty humanoidalne które już nie od dzisiaj są tworzone.
 14. Wíďmo

  Związek z niekatoliczką

  Ale to nic klice nie da, bo modka ma zbyt ograniczony dostęp więc nie zagwarantuje im bytu na tym forum, a dla kliki bycie na wygnaniu na tamtym forum to zapewniam Cię największa kara dla nich, bo aż wychodzą z siebie żeby tu pisać i tam ciągle o tym co na kafe majączą.
×