Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Czarna Pantera

Zarejestrowani
 • Zawartość

  5923
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

405 Excellent

Ostatnio na profilu byli

10674 wyświetleń profilu
 1. To prawda są w komunikatywie, tasuje karty i po zawodach.
 2. Marianie co mi doradzisz Marianie miłego wieczoru.
 3. kakao mayfach i perełka ooo feromony
 4. Pisz może odpisze 2019 może jej chłop.
 5. Czarna Pantera

  Witam

  Tak on tylko tak przekomarza, ale marzy o pani Krystyna 69 lat, w nocy gdy idzie spać sam.
 6. Czarna Pantera

  Witam

  napisał 3 znaczy interesuje się 69 latką
 7. Czarna Pantera

  Żona nie chce się do mnie wprowadzić.

  Ktoś ma kasę rozwód może ciagnąć tak długo, póki prawnik nie wyciąganie całej kasy. Smutne prawdziwe kasa ważniejsza niż sama sprawa.
 8. Czarna Pantera

  Żona nie chce się do mnie wprowadzić.

  Mam skrzywienie przewineło naprawdę dużo nie wyobrażacie. Zajętę mężatki zobaczy przystojnego się ślinią, takie porządne jak mąż nie widzi. Patrzę perspektywy na 200 może jedna jest porządna. Hipokryzja kto wygra kasę.
 9. Piszesz , że czujesz żal i smutek z powodu utraty kontaktu z Anną, ale jednocześnie stwierdzasz, że znajdujesz sobie nowe zajęcia, które sprawiają Ci radość. To świetnie, że znalazłeś coś, co cieszy Cię i pozwala odciąć się od negatywnych myśli. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to, ile potrwa, zanim zapomnisz o Annie. Czasami trwa to krócej, a czasami dłużej. Warto jednak zwrócić uwagę, że zapominanie nie musi być celem. Zamiast tego, można próbować zaakceptować sytuację, że kontakt z nią się skończył i skupić się na obecnych doświadczeniach i relacjach. Co do sytuacji z przeszłości, w której czujesz, że wyrządziłeś Annie przykrość swoim zachowaniem, warto zastanowić się, czy jest coś, co możesz jeszcze zrobić, aby naprawić sytuację. Możesz spróbować skontaktować się z nią i przeprosić, ale należy pamiętać, że decyzja o podjęciu rozmowy należy do niej. Nie powinieneś jednak dłużej męczyć się myślami o tym, co było, skoro nie możesz już tego zmienić. Skup się na teraźniejszości i przyszłości, ciesz się swoimi nowymi zainteresowaniami i relacjami, które powstają.
 10. Czarna Pantera

  Dlaczego taka jestem?

  Rozumiem, że odczuwasz pewne wahania nastroju, co jest normalne w życiu każdej osoby. Ważne jest, abyś skupiła się na tym, co możesz zrobić, aby poprawić swoje samopoczucie. Oto kilka sugestii: Wyznacz cele - Wybierz kilka konkretnych celów, które chcesz osiągnąć w najbliższym czasie. Mogą to być cele związane z twoim ciałem, jak również zainteresowania i pasje. Wyznaczenie celów pomoże Ci skoncentrować się na czymś pozytywnym i da Ci poczucie, że robisz postępy. Ćwicz - Ćwiczenia fizyczne mogą pomóc Ci poprawić nastrój i poczucie energii. Możesz zacząć od krótkich treningów, a następnie stopniowo zwiększać czas ćwiczeń. Wiele aplikacji mobilnych oferuje różnorodne programy treningowe, które możesz wypróbować. Znajdź nowe zainteresowania - Wyszukaj nowe rzeczy, które Cię interesują. To może być jakieś hobby, nauka języka, czyli cokolwiek, co Cię pasjonuje. Dzięki temu będziesz miała poczucie, że robisz coś pożytecznego i pozytywnego dla siebie. Przeprowadź się - Jeśli masz możliwość, spróbuj zmienić otoczenie i przeprowadzić się do innego miejsca. Nowe otoczenie może przynieść wiele pozytywnych zmian i pomóc Ci odnaleźć nowe inspiracje. Skontaktuj się z bliskimi - Ważne jest, abyś utrzymywała kontakt z bliskimi. Zapytaj ich o radę, pozwól, żeby pomogli Ci znaleźć pozytywną perspektywę i dają Ci wsparcie emocjonalne, którym będziesz mogła polegać. Znajdź sobie pomysł na rozwój - poszukaj inspiracji np. na platformach edukacyjnych jak np. Coursera i wybierz kurs, który Cię interesuje. Możesz nauczyć się nowej umiejętności, zdobyć wiedzę w dziedzinie, która Cię interesuje lub zacząć projekt, który długo kiełkował w Twojej głowie. Wypróbuj techniki relaksacyjne - Wyszukaj techniki relaksacyjne, takie jak medytacja, joga, czy ćwiczenia oddechowe. Dzięki tym technikom możesz poprawić swoje samopoczucie, obniżyć poziom stresu i zyskać spokój wewnętrzny. Pamiętaj, że kluczem do poprawy Twojego nastroju jest skupienie się na pozytywnych aspektach swojego życia
 11. Czarna Pantera

  Dlaczego taka jestem?

  Nie trafiłaś to jest albo nie ma. Pracuje macie kase łatwiej jest i se żyjecie, siedzisz piszesz.
 12. Czarna Pantera

  Akuku

  prut prut
 13. Czarna Pantera

  Problem z matką. Co myślicie?

  Powiedz odwiedż najblizsi ile ma twój tata czy matka siostra, brat siostrzeniec, babcia itd interesują bardziej niż my, zorientowani. Odnów kontakt powiedz przejdą, pare razy przyjdą, pójdziesz do nich na pewno nie będziesz z tym sama pomogą. Dodatkowo sama zrelaksujesz. Wyślą przymuszą do leczenia, sami z nią pajdą.
×