Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

SuperKot

Zarejestrowani
 • Zawartość

  108
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

25 Excellent

Ostatnio na profilu byli

329 wyświetleń profilu
 1. SuperKot

  Dziwne uczucie w długim związku

  U mężczyzn z reguły szybciej się wypala.
 2. SuperKot

  Dziwne uczucie w długim związku

  Chemia się wypaliła. Mylisz to co ludzie nazywają miłością ze zwyczajną chemią, która działa tylko przez określony czas. W każdym związku wypala się max po 10 latach. Na pocieszenie napiszę, że bardzo prawdopodobne, że u niego w twoją stronę też ona wygasła, więc nie jesteś z tym sama.
 3. a ty się wszystkiego boisz w życiu.
 4. no to właśnie wtedy też pomagają, gdy przez stres nie staje.
 5. są takie niebieskie pigułki co pomagają by stał... ale ty chyba za młody na nie.
 6. SuperKot

  Przyjaciółka faceta z ktorym się spotykam..

  Przyjaźń damsko-męska nie istnieje - to wiem na pewno z doświadczeń moich, brata, znajomych, po prostu to wiem, no chyba, że mowa o geju i kobiecie, albo o dwóch osobach będących dla siebie nawzajem totalnie nieatrakcyjnymi. Zawsze w takiej relacji jedna osoba chce czegoś więcej. Friendzonują i faceci i kobiety, ciężko mi tu wyciągać wnioski która strona chce więcej, ale kolacja z winem... przyjęcie we dwoje... sama chyba czujesz jak to dziwnie wygląda.
 7. SuperKot

  Przyjaciółka faceta z ktorym się spotykam..

  Czyli wieczny friendzone. W sumie żałosne, że daje się tak długo w tym friendzonie trzymać, dla niej to wygodne, bo baby lubią mieć opcje zapasową, takiego "kolegę" który zawsze da komplement, podniesie na duchu, którego trzyma się tak na wszelki wypadek, jakby z tą fajniejszą opcją nie wyszło, lub gdyby inne opcje się wyczerpały. Skoro ładna, to ma zawsze opcje, a on bidulek beta, tak czeka od lat Kolejny powód by w to nie wchodzić. Dobrze ci radzę...
 8. SuperKot

  Przyjaciółka faceta z ktorym się spotykam..

  Według mnie ewidentnie między nimi coś było, a nie mówi ci tego, bo wtedy twoja zazdrość wzrosłaby x100 Musieli zerwać, postanowić zostać przyjaciółmi, ale sentyment wciąż pozostał. Wcale nie musi cię z nią zdradzać w przyszłości, ale bardzo prawdopodobne, że ona zawsze w jego życiu będzie. Gdybym był kobietą i był na twoim miejscu, to nie angażowałbym się w to.
 9. SuperKot

  Jak zapomnieć o facecie

  więcej kontekstu
 10. SuperKot

  Oszalałam z rozpaczy za nim!!!

  To oczywiście może być prowo, ale możecie mi uwierzyć na słowo! Znałem takie wariatki, jedna z takich to była mojego dobrego kumpla.
 11. SuperKot

  Oszalałam z rozpaczy za nim!!!

  A zdajesz sobie sprawę, że cynicznie grasz uczuciami tego typa zapasowego? Dlatego uważam, że każdy facet powinien bardzo ostrożnie podchodzić do związków.
 12. SuperKot

  Pogubiłam się już totalnie

  Jeżeli jesteś wolnym człowiekiem i masz prawo dokonywać wolnych i samodzielnych decyzji w życiu, to nie szukaj winy niepowodzeń w swoim związku w innych, tylko w sobie samej. Jeżeli trafiłaś na kogoś, kto ci nie odpowiada, to szukaj innego, przecież nikt cię nie zmusza być w niesatysfakcjonującym związku, co ci da marudzenie, narzekanie, szukanie winy w systemie, itp? Co bardziej zmieni jakość twojego życia? a) narzekanie, szukanie winy w czymś czy b) zakasanie rękawów i próba zmiany? W życiu zawsze będą przeciwności, zawsze będą schody i ludzie, którzy będą nie dla ciebie. Nie zmienisz tego nigdy, bo każdy człowiek jest inny, każdy ma multum doświadczeń i czynników, które wpływają na jego osobowość, nie zmienisz świata jak za machnięciem magicznej różdżki, ale możesz walczyć o siebie i swoje krótkie życie- do tego dążę. Zamiast użalania się działać i tyle. Motywować siebie, każde niepowodzenie jest moją porażką, bo ja trzymam stery.
 13. SuperKot

  Pogubiłam się już totalnie

  Koncząc, jak jej się nie podoba niech to skończy i szuka sobie innego. Zamiast dopisywać do wszystkiego filozofię, trzeba ruszyć tyłek i iść z życiem dalej, a płakać... a to wina rządu, a to wina tego LGBT i propagandy, a to wina Kościoła... dobre dla nieudaczników
 14. SuperKot

  Pogubiłam się już totalnie

  Chcesz linki z reditta z USA z rodzin NIEKATOLICKICH, gdzie laski piszą o podobnych praktykach? Zanim nasr@sz na coś to zastanów sie czy to ma związek z danym tematem, bo dziewczyny dają d*py na odczepnego w Japonii, USA, zlaicyzowanej Holandii i wszędzie na świecie i robią to tak długo jak świat stary. W Polsce takie małpie, prymitywne myślenie, albo wina Kościoła, albo Tuska lub Kaczora, albo LGBT... nigdy nie potraficie ruszyć waszymi makówami i szukać głębiej niż najbliższego punktu zaczepnego, którego nie lubicie...
×