Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Gonzalina

Zarejestrowani
 • Zawartość

  142
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

130 Excellent

Ostatnio na profilu byli

339 wyświetleń profilu
 1. Gonzalina

  Schody do piekła

  Czemu wątek poleciał? Nie doczytałam do końca
 2. Gonzalina

  Cziłała

  Pies jest jak zwierzątko w cyrku. Lola wstawaj, trzeba rozpakować przesyłki. Chwilę potem, idź się połóż. Lila nie wolno to nie jest twoje jedzenie. Po czym Lola kebab przyszedł. To jest chora psychicznie osoba. Co zwierzę zawiniło, żeby tak go traktować? Kot też zaniedbany. Otyły, ospały, sierść matowa. Sama mam kota, zwykłego dachowca. Poświęcam mu trochę czasu na zabawę. Koty dużo śpią i nie zajmuje to dużo czasu. Inna kwestia to jedzenie. Mój kot jest wybredny. Nie każdą karmę wysokomiesną chce jeść. Znalazłam jednak takie, które wcina ze smakiem. Sierść ma miękką i błyszczącą. Wystarczy tylko kochać zwierzęta, a nie zmuszać je do niewolniczej pracy. I te nazwy ...ka, Pierdoła. Mnie osobiście to razi.
 3. Gonzalina

  Cziłała

  Przecież sama mówiła, ze ma znajomych z małymi dziećmi. I nie zapominaj, ze była kiedyś opiekunką do dzieci. To nie jest wiedza tajemna.
 4. Gonzalina

  Cziłała

  Matko jaka ona głupia. Mogła kupić nakładki na narożniki, takie jak dla małych dzieci się kupuje
 5. Gonzalina

  Cziłała

  Nie porównujmy Karoliny do Suszy. Karolina jest ogarnięta, pracuje na etacie, kręci swoje vlogi. Jeździ na wycieczki nie oglądając się na nikogo. Do tego ma porządek w domu i czas na gotowanie fajnych posiłków. Ja lubię jej vlogi włączyć rano jak się szykuję. Może i była kiedyś znajoma Suszy, ale Susza jej do pięt nie dotrasta wg mnie.
 6. Gonzalina

  Cziłała

  Garderoba po „wysprzątaniu” wyglada jak u większości przed
 7. Gonzalina

  Cziłała

  Raz kocha, a raz nie lubi. Czy jak ktoś jest pedantem to obitym musi mówić? Nie, bo wszyscy widzą, że jest. Siwa ponieważ jest syfiarą ogłasza wszem wobec, ze jest „pedantkom” (celowo piszę z błędem) i kocha sprzątać. Albo ze kocha porządek, jednak nie lubi sprzątać, dlatego ciagle coś robi, żeby nie musieć sprzątać. Weź zrozum o co w tym wszystkim chodzi
 8. Gonzalina

  Cziłała

  Tak jest. Ma prochy w jakimś naczyniu, które postawiła na kominku.
 9. Gonzalina

  Cziłała

  Myślałam, że przesadzacie z tymi opisami prodakszyn. Weszłam na y t. i faktycznie! Tego nie da się oglądać. Cmok cmok cmok… i tak w kółko. Ten pies jest wylizany jej śliną. I te jej przezwiska Pierdoła, Pierdołka Nie jestem fanką tego typu psów, małych i jazgotliwych, jednak naprawdę żal mi tej suni.
 10. Gonzalina

  Cziłała

  Lepiej niech nie robi prawka. Jest tak nieogarnięta, że stwarzałaby zagrożenie na drodze
 11. Gonzalina

  Cziłała

  Współczuję sąsiadom. Naprawdę. Tego jazgotu nie da się znieść. Mieszkanie duże i wysokie, echo niesie aż miło.
 12. Gonzalina

  Cziłała

  Torba jest dla przełamania. Jak zawsze.
 13. Gonzalina

  Cziłała

  Aha, to już nie mega, tylko spoko. Może siwa ogarnęła, że mega znaczy milon. Tak swoją drogą, jak na osobę, która rzekomo dużo czyta, ma bardzo ubogi zasób słów.
 14. Gonzalina

  Cziłała

  Dla firm liczą się liczby niestety. Liczba subow i wyświetleń. Na jakość nikt nie zwraca uwagi. Zerknijcie na jej stare filmy, to zupełnie inna osoba była.
 15. Gonzalina

  Cziłała

  Zaczęłam oglądać ostatni wystaw na YT - płatna współpraca i wytrzymałam 9 min. Czy ona nie może zostawić tego psa w spokoju? Ciagłe cmokanie, chodź, no chodź, kicia chodź… Na miejscu tych firm rozważniej dobierałabym influ do współpracy.
×