Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Para to x

Zarejestrowani
 • Zawartość

  223
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

19 Good

Ostatnio na profilu byli

710 wyświetleń profilu
 1. Para to x

  Dlaczego mezczyznom podobaja sie silikony

  Jenna Jameson twierdzi, że duże implanty przyciągają frajerów. Widziałem dzisiaj w internecie zdjęcie pięknej dojrzałej kobiety o ciemnych włosach i cudownych oczach. Dodam jeszcze, że kiedyś kiedyś dawno temu pracowałem z kobietą o oczach dzikiego wensza Dziki wonsz.
 2. Para to x

  Ja to mam zwała z ludzi .

  Spotkawszy się na tych stronach z brzydotą natury, brzydotą duchową, asymetrią, dysharmonią, zniekształceniem, natknąwszy się tu na nikczemne, słabe, podłe, banalne, przypadkowe, arbitralne, surowe, odrażające, niewdzięczne, straszliwe, jałowe, mdłe, przestępcze, widmowe, czarnoksięskie, szatańskie, ohydne, wstrętne, godne pogardy, groteskowe, odpychające, nienawistne, nieprzyzwoite, nieczyste, brudne, obsceniczne, przerażające, naganne, potworne, gwałtowne, mętne, okropne, upiorne, obmierzłe, odrzucające, odstręczające, niesmaczne, przyprawiające o mdłości, cuchnące, występne, szkaradne, nieprzyjemne i niemoralne, pierwszy zagraniczny wydawca, który przeczytał to dzieło, wykrzyknął: „Jakże piękna jest brzydota!” Tekst zaczerpnięty z książki "Historia brzydoty". Jest również "Historia piękna" mówią jednak że "brzydota" piękniejsza.
 3. Każdemu może się zdarzyć. Często spotykała mnie taka sytuacja gdy znajomy po tygodniu oczekiwania na spotkanie napisał w ostatniej chwili że nie chce mu się wychodzić. Coś pięknego. Doceniam szczerość. Mam kilku znajomych z którymi już się nie spotykam. Nie chcę mi się. Czekam na apokalipsę.
 4. Para to x

  Ale u mnie jest dużo kapusi w pracy .

  No co ty. Rywalizacja, dobre wrażenie, władza, pieniądze. Przyznasz, że najgorsze są kobiety? Dlaczego wy tak się wzajemnie nienawidzicie?
 5. Dokładnie tak. Teraz się dopiero zacznie! Z tej lekcji wyniosła, że wszystko można kupić ciałem. Zmarnował dziewczynie zycie. Przy okazji ją upokorzył. Biedne dziecko. Jeszcze ma czelność przejmować się jakaś zdradą małżeńską. No zwyczajna łajza. Ach, życie..
 6. No nie wiem. Może nie za 17 ale za 20 już tak
 7. Para to x

  Byłam wczoraj w klubie z drag queens...

  To musiało być straszne
 8. Ostatnio widuję młodziutką dziewczynę o pięknych blond włosach. Trudno jej nie zauważyć, wyróżnia się z tłumu. Dzisiaj stała sama w luźnych spodniach przypominających piżame i brudnych trampkach. Włosy jak złoto wyglądały ślicznie na tle tych brudnych, nirvanowskich ciuchów. Podejrzewam, że niektóre koleżanki mają z niej bekę. Dlatego wieki plus za bycie sobą. Piąteczka
 9. Tak było przed wojną. Bawiły się a później wracały do domu.
×