Sylvia
Zarejestrowani-
Zawartość
244 -
Rejestracja
-
Ostatnio
Reputacja
110 ExcellentOstatnio na profilu byli
-
grzybica pochwy objawem ciazy?
Sylvia odpisał Bella20289 na temat w Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci
Bzdura. Co prawda kobiety w ciąży są bardziej narażone na grzybicę, ja na przykład nie mogłam korzystać z basenu czy publicznych toalet, bo od razu coś łapałam. Ale sama w sobie grzybica objawem ciąży nie jest. Idź do lekarza, niech przepisze leki. -
14 latek chodzi w damskich kapciach, jak zareagować?
Sylvia odpisał WkurzonaMatkaOli na temat w Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci
No i dobrze, że nie widzi w tym nic dziwnego. Rowniez nie widzę. Ciuchy płci nie mają. -
Rodzę w zimie - wszystko, co powinnam wiedzieć
Sylvia odpisał Ziomeczka91 na temat w Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci
Ja polecam śpiworki z firmy Zaffiro, są z wypelnieniem z wełny owczej,która jest naturalnym termoizolatorem. Mieszkając w mieście moim zdaniem dobrą opcją jest zimą oczyszczacz powietrza. Do spania śpiworek, są takie też z rękawkami. Ponczo lub otulacz do fotelika, coś porzadnego, bo nie wolno przewozić dzieci w kurtkach czy kombinezonach. -
Nagość przy dzieciach
Sylvia odpisał anna_1980 na temat w Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci
W naszym domu nagość jest naturalna. Ciało to tylko ciało, póki się go nie seksualizuje. Co prawda mam mniejsze dzieci, bo 2 i 5 lat. Młodsza to wiadomo, że dla niej to totalnie obojętne czy mam coś na sobie czy nie. A starszy? Na tą chwilę też. Nadal potrafi wbić mi się do łazienki w czasie kąpieli, czasem ubieram się w pokoju to też coś tam podejrzy. Nie paraduje specjalnie nago, ale też nie chowam się z krzykiem paniki przed dziećmi Myślę że z wiekiem będzie to po prostu ewoluować i nawzajem będziemy się uczyć swoich granic i tyle. -
Nie czuje chęci posiadania dzieci
Sylvia odpisał FattoCatto na temat w Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci
To nic złego. Jest część ludzi, którzy chcą mieć dzieci i je mają oraz część, która tych dzieci mieć nie chce. Jedno i drugie jest spoko. Spłodzenie potomka to nie obowiązek. -
Sylvia zaczął obserwować Nieprzyjemna sytuacja w aptece. Czy naprawdę zachowałam się fatalnie?
-
Aborcja w Polsce vs aborcja w ameryce
Sylvia odpisał MłodaMama na temat w Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci
Jak nie? Pisano o tym w Stanach, Hiszpanii, Francji, Niemczech, Włoszech i wielu innych państwach. Mowiono na CNN, w New York Timesie i innych, czołowych gazetach wielu panstw. -
Mamusie, ile NAPRAWDĘ wydajecie w miesiącu na siebie?
Sylvia odpisał na temat w Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci
Ja w sumie na siebie to niewiele. Do kosmetyczki nie chodzę, do fryzjera co kilka miesięcy. Ciuchów też nie kupuje co miesiąc przecież. No ale powiedzmy jakby tak ciuchy zakupowe i kosmetyczne na jeden miesiąc to z trzy stówki może. -
W jakich sieciowkach kupujecie ubranka dla swoich dzieci?
Sylvia odpisał Olgaa0011 na temat w Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci
Moje dzieciaki ubieram w zasadzie w Sinsay i Reserved. Trochę ciuchów lidlowskich -
Traktuje te dwie Plotkary jako totalnie osobne seriale. Pierwszą Plotkare oglądałam jako nastolatka w liceum, więc normalnym jest, że wtedy utożsamiałam się z bohaterami. Reebot jest dostosowany do aktualnej młodzieży, do współczesnych problemów. Influencerzy, internet, hejt. Problemy natury seksualnej, mówienie o orientacji. Bardzo podoba mi się wątek poligamii
