Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Matrox

Zarejestrowani
 • Zawartość

  27
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

10 Good

Ostatnio na profilu byli

371 wyświetleń profilu
 1. Matrox

  Opiszcie nagie sytuacje

  Nikogo nie było w domu, wziąłem prysznic i nago szedłem do pokoju,a tu nagłe kuzynka wchodzi.Widziala mnie nago.
 2. Matrox

  Sex

  Czy podniecacie się na plaży lub basenie widząc kobiety w strojach?
 3. Matrox

  Sex

  Czy podniecacie się na plaży lub basenie widząc kobiety w strojach?
 4. Raz koleżanka mnie namówiła .Po lekcjach szkolnych poszliśmy do lasku . Powiedziała, że pokaże mi cipkę,ale ja najpierw mam jej pokazać penisa.Zgodzilem się .Opuściłem spodnie do kostek i stanolem przed nią.Patrzala bardzo uważnie.Powiedzialem teraz ty . Również odsłoniła i zobaczyłem cipkę ,była już zarośnięta.. Podniecał mnie ten widok .Jeszcze zapytała czy mógł bym moc wytrysk.Chwycilem go w rękę zacząłem ruszać , dosłownie trwało to może 15 s i jeszcze powiedziałem patrz i wyżej samej chwili wyleciało że mnie sperma.
 5. Pokazałem kuzynce bo chciałem,podniecało mnie to,że patrzy.Tak mnie to podniecało, że nie mogłem się opanować i zacząłem go walić Oczywiście spuściłem się.
 6. Kuzynka weszła w tym momencie gdy tryskam spermą.. Widziała cały mój wytrysk.I powiedziała nigdy nie widziałam ,a teraz już wiem jak to wygląda.
 7. Jak kuzynka przyjechała do babci w odwiedziny to często ja podglądałem jak bierze prysznic.Ja później walił sobie konia.Gdy kiedyś to robiłem to mnie przyłapała.
 8. Tak kuzynka.Gdy zacząłem tryskać weszła do pokoju.Wszystko widziała,a ja miałem zamknięte oczy.. Zapytała tylko czy to był wytrysk,a to co tryslo czy to sperma..
 9. Ja uwielbiam dogadzać sobie w obecności mojej dziewczyny ,,bardzo mnie to podnieca..Ana też lubi patrzeć jak tryskam.juz jak dochodzę to pokazuje mi swoją cipkę i zalewam ją spermą.Teraz też śpi kolomnie ,a ja trzepie sobie już zaraz trysne .Pokleje jej dupę.Wlasnie teraz poleciało .Muszę trochę dojść do siebie jeszcze pulsuje.
×