Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Pierzyna

Zarejestrowani
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
 1. Pierzyna

  Nie umiem sobie z tym poradzić. Co robić?

  Hej! Ja też mam podobne problemy, z tymże ja mam raczej fobię społeczną. Niedawno palnęłam jedną gafę w miejscu publicznym i przeżywałam ją przez długi czas. Teraz już to minęło ale nauczyłam się, żeby pilnować swojego nosa a nie mieszać się w cudze sprawy. Takie wpadki podejrzewam, że zdarzają się często ale ludzie z podobnymi problemami mocniej je przeżywają niż inni i ja to rozumiem. Takie wpadki traktuję jako nauczka na przyszłość ale w sumie trudno cokolwiek przewidzieć. Staram się kontrolować swoje zachowanie na tyle na ile jestem w stanie i zastanowić się parę razy zanim coś zrobię. Ale nie zawsze to się udaje. Co do Twojego przypadku, to trudno tu cokolwiek doradzić. Możesz spróbować przestać się tym przejmować - co wiem, nie jest proste, ale możesz się też zastanowić, czy taka forma pożegnania ze wszystkimi jest ok. Wybór należy do Ciebie. Akurat Twój kolega "sprawę" potraktował normalnie, kulturalnie ale wiadomo, że nie każdy taki jest.
 2. Chyba po prostu mieliśmy dobrą nauczycielkę, której rzeczywiście chciało się czegoś kogoś nauczyć. Kserowała nam dużo dobrych ćwiczeń, mam je zresztą do dzisiaj, czasem do nich zaglądam jak mam jakieś wątpliwości. Pamiętam np., że był jeden co znacznie lepiej sobie radził z angielskim niż pozostali i ta nauczycielka dawała mu odpowiednie dla niego ćwiczenia i zdania.
 3. Ja też jeszcze nie byłam zakochana. Tzn. ostatnio ktoś mi się spodobał ale wiem, że nie mam u niego żadnych szans. Nie jestem zbyt atrakcyjna fizycznie, chociaż staram się poprawić mój wygląd tak jak mogę. Poza tym mam lekką fobię społeczną i bardzo trudno jest mi nawiązywać kontakty z innymi ludźmi. Przez to większość czasu spędzam w domu. Nie mam też pracy a nie chciałabym być na czyimś utrzymaniu, chcę mieć własne pieniądze. Mam sporo różnych problemów, których nie umiem rozwiązać. Ale wierzę w to, że kiedyś znajdę wartościową osobę w której zakocham się ze wzajemnością, bo mimo wszystko uważam, że jestem fajna i można ze mną pogadać, i pomilczeć, mam różne zainteresowania i pasje. Warto wierzyć w to, że jeszcze wszystko jest możliwe.
 4. Pierzyna

  Gdzie kupujecie książki?

  Kupowałam w taniej książce, w gandalfie, w empiku i czasem bezpośrednio ze sklepów różnych wydawnictw. póki co mam tyle nieprzeczytanych książek, że starczy mi ich na co najmniej pół roku, jeśli nie dłużej. A potem zacznę czytać wszystko od początku, bo już nie mam miejsca na nowe a starych książek nie chcę się pozbywać. Poza tym trzeba oszczędzać.
 5. Pierzyna

  Opowiadania autorskie

  Super! Podoba mi się Twoja strona. Sama też próbuję coś napisać. Mam zaczęte jedno opowiadanie. Chwilowo zabrakło mi pomysłu jak to dalej rozwinąć ale może w końcu mi się to uda.
 6. Pierzyna

  Poznanie kobiety - refleksja

  Mogę zadać to samo pytanie odnośnie mężczyzn. Chyba wiele osób ma problem ze znalezieniem "drugiej połówki". Trudno odpowiedzieć na to pytanie. Trzeba po prostu szukać. Chyba innej opcji nie ma. Zresztą póki co, sama nie czuję się gotowa na związek, bo mam różne problemy, które próbuję jakoś rozwiązać ale mimo wszystko wierzę, że kiedyś kogoś sobie znajdę.
 7. Tylko pogratulować! Też mieszkam na wsi ale nie mam gospodarstwa, jedynie małą grządkę z warzywami i trochę drzew i krzewów owocowych. Poza tym staram się kupować tańsze produkty, uważnie patrzę na każdą cenę. Ograniczam się do kupowania tego co niezbędne. A grzybów niestety u nas na razie nie ma. W lesie chyba jest za sucho.
 8. Skończyłam szkołę policealną ale jedyne co dobrego z niej pamiętam to dobre zajęcia z angielskiego, były na wysokim poziomie, często mieliśmy różne testy i w ogóle sporo się wtedy nauczyłam. Poza tym nie widzę z tego żadnych korzyści.
×