Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zpoznania

Zarejestrowani
 • Zawartość

  116
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

49 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Zpoznania

  Stylistka vs laurella

  Odgrzewa kotleta ale jako inaczej .Tlumaczy nowym osobą a przy okazji informuje, że wyrok ściąga z postów i gdzieś tam umieszcza.Już nie tak kategorycznie "ja mam rację a stylistka to zła kobieta",tylko tonuję .Powiem Wam ,że po tym skrócie który zrobila to się zastanawiam dlaczego sąd się tym zajął. *ja ani za stylistka ani za L.
 2. Zpoznania

  Amerykańskie weekendy z K.

  Mi się osobiście nie widzą te naklejki ,etykiety. Takie ciężkawe przez tą postać, nie kojarzą się z NY raczej z pepco
 3. Zpoznania

  Stylistka vs laurella

  Odpowiedź bardzo ogólna, która można różnie odczytać .część odczyta jak Wy ,że zapłaci a ona jak przyjdzie do płacenia powie ,że przecież nie to miala na myśli. To tak jak dziewczyny pisały o klientce ,której publicznie obiecała zwrot kasy za rzeczy a jak się dowiedziała, że to 2 tys. to udawała ,że nie było tematu
 4. Zpoznania

  Stylistka vs laurella

  Czy L na story straszy procesem za hejt inne ,zwykle osoby które robią żarty z szycia w Bangladeszu???omg
 5. Zpoznania

  Stylistka vs laurella

  Ja tego nie zrozumiałam, że ona z mezem jakby co zaplacą,tylko że razem podjęli decyzję o ujawnieniu .Musiała dostać dużo info od ludzi I ona ich uspokaja, że panuje nad sytuacją. Wcześniej 2 ,3 razy pisała na story (przed ujawnieniem wyroku ),że kwota do wpłaty jest przeogromna i coś w stylu ,że kd jej nie udźwignie, że ona sama(tj L )miałaby problem z wpłatą. Tak jakoś zapamiętało mi się.
 6. Zpoznania

  Stylistka vs laurella

  Kd coś pisała, mówiła o kontakcie wczoraj ze sądem i wytłumaczeniu co ma dalej robić itd. Sąd nie miał jej adresu i ona nie dostała wyroku. Pytanie co to za termin minął, że L czekała do piątku.
 7. Zpoznania

  Stylistka vs laurella

  Ja kurcze tak dokładnie nie oglądam story ,często przelatuje. Coś było, ale zlewa mi się w całość .Może to robienie scen dramatycznych przez Kd i ogłoszenie końca współpracy to była taka "zemsta"i pokazanie ,że niby ona z nimi zerwała a nie oni z nią. Oni w tym browarze to raz Kd pokazywali jako stylistkę a raz Paule z Poznania .Na przemian. A moze jeszcze kogoś ..
 8. Zpoznania

  Stylistka vs laurella

  Niefajne jest(jeśli to prawda co przedstawia KD),że na podstawie informacji od L stary browar zakończył współpracę z KD.Moze to dawajc sygnał,zastraszać innych przed wolna wypowiedzią ,wyrażaniem swojej opinii.Przeciez rozpoczynając współpracę Stary Browar wiedzial o wulgarnym języku Kd itd.
 9. Zpoznania

  Stylistka vs laurella

  Nie przypomina ,ale pokazuje sposób myślenia, działania L. Ok,miala potrzebę pójścia do sądu i bronienia siebie i swojej firmy. Tylko dlaczego przechodząc mały etap swojej obrony ogłasza przeogromny sukces na skalę światową.Ten szum przy "przeogromnym sukcesie" to jest charakterystyczne dla L.,powtarzające się działanie.
 10. Zpoznania

  Stylistka vs laurella

  Jednej i drugiej otoczenie powinno odebrać dostęp do neta.Juz nie wiadomo kto atakuje a kto się broni Chcą sobie ulżyć, ale ani KD ani L to na dobre nie wyjdzie.
 11. Zpoznania

  Amerykańskie weekendy z K.

  Okazuje się, że Ty zwykły troll.
 12. Zpoznania

  Amerykańskie weekendy z K.

  Nie chcę cię martwic ,ale się nie różnisz od "osób piszących w internecie".Nie jesteś lepsza,jesteś taka sama. Jesteś, ponieważ tu weszłaś. Nie ściemniaj, że obudziłaś się rano z wizja naprawy świata, odnalazłaś pierwsza lepszą stronę, pierwszy lepszy wątek. Z obrzydzeniem przeczytalas (chociaż z tego co piszesz to nie przeczytalas) i wewnętrzny głos kazał ci prawić morały.
 13. Zpoznania

  Amerykańskie weekendy z K.

  Tak wygląda jakby Pegibandi chciała zabłysnąć ale tylko zaiskrzyla
 14. Zpoznania

  Amerykańskie weekendy z K.

  Nudne obrazy,milion razy oglądane zdjęcia 11 września.Czasami obrazki na weekendach tak szybko przelatywały, że nie mogłam obejrzeć, przeczytać a teraz się dłuży oglądanie a przeczytać też nie można ,bo nieczytelne
 15. Zpoznania

  Amerykańskie weekendy z K.

  Ja mam dokładnie takie same odczucia. Przeglądłam story ,czasami mnie nudziło, czasami faktycznie nie miałam czasu się wgryźć w temat,ale wydawało mi się ok w porównaniu do innych kont, gdzie tylko reklama,bumerangi, malutkie dzieci.Nawet podziwiałam za czas wkladany w przygotowania. Zauważyłam, że tak jakoś od wiosny a na 100 % od Alaski zdarza mi się ostro przeklikiwać albo nie wchodzić wcale. A jak trafiłam na watek tutaj już wiem dla czego
×