Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Oh Celinee

Zarejestrowani
 • Zawartość

  6865
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  20

Oh Celinee wygrał w ostatnim dniu 15 Luty

Oh Celinee ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

4866 Excellent

4 obserwujących

Ostatnio na profilu byli

19280 wyświetleń profilu
 1. To prawda ale na początku poczyta sobie trochę komentarzy na swój temat od ludzi, którzy nie są jej widzami
 2. No Karynowate jest to wypinanie doopy i nie chodzi mi o ten film tylko o zdjęcia doopy na plaży. Słownictwo też ma mega ubogie więc ciężko się nie zgodzić jak ktoś jej zarzuca brak umiejętności wysławiania się no i faktycznie jej figura nie każdemu się spodoba bo dla niektórych ludzi będzie zbyt przysadzista w zestawieniu z jej średnim wzrostem.
 3. Oh Celinee

  Nie fit & nie faszyn

  Niech te wszystkie pseudo gwiazdy usuną swoje sm i wezmą się za zwykła pracę na etat jak im tak źle i wtedy nikt nie będzie pisał o nich na forach i problem z głowy.
 4. Oh Celinee

  Nie fit & nie faszyn

  Śmieszna jest.
 5. Komentarze bardzo nieprzychylne nawet na jej profilu pod tym postem. Teraz dopiero, gdy nie tylko widzowie lub byli widzowie trafili na ten post zobaczy co to prawdziwa krytyka z domieszką hejtu. Ludzie jej piszą, z której strony ona jest fit i że jest Karyną.
 6. Na jego Instagramie też to jest jak coś.
 7. Oh Celinee

  Aleandra

  Trzeba się tam logować?
 8. Oh Celinee

  Nie fit & nie faszyn

  Też to widziałam. Cyrk. Policja już jedzie na Kafe bo ktoś napisał coś na temat jakiejś youtuberki. Nie wiedzą co to hejt te " gwiazdeczki" XD
 9. Ale w sumie trochę mi się jej szkoda zrobiło bo ten jej fitnesowy Instagram faktycznie do czegoś się przydaje jak ktoś ćwiczy bo publikuje tam treningi i mówi o technice wykonywania ćwiczeń. Wszyscy wiemy, że jej słownictwo jest bardzo ubogie no ale coś tam się dziewczyna stara przekazać sensownego na tym koncie bo drugie to wyłącznie mix reklam i wakajek.
 10. Już znalazłam. Pojechał nieźle. Ciekawe czy ona to widziała?
 11. Nie widziałam. Gdzie ona jest? Muszę obczaic.
 12. Oh Celinee

  LGS

  Standard. Reklama odwalona, można teraz wrócić do swoich prawdziwych preferencji. Jak skończy się współpraca z Daag to zapewne nagle też torebki będą miały inne. Tak to bywa w świecie influencerów.
 13. Oh Celinee

  Aleandra

  Jakie te youtuberki uciemiężone. Jak usuwają wszystkie krytyczne komentarze to jest dobrze ale jak powstają o nich wątki to one są nagle poszkodowane. Już niech nie przesadzają, że je taki hejt spotyka bo akurat z reguły na tego typu forach jest tylko krytyka i nie zauważyłam nigdy jakiegoś wyzywania itd. w świecie influ hejterem jest każdy kto pisze inne rzeczy niż słodko pierdzące.
 14. Oh Celinee

  Aleandra

  Pewnie tak. Mówiła o jednym forum, na którym nawet nie trzeba się logować i p drugim, na którym trzeba i że na tym pierwszym jest dużo gorszych rzeczy o niej.
 15. Oh Celinee

  Aleandra

  w dzisiejszym filmie odnosi się do forum, na których o niej piszą.
×