Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

+RC+

Zarejestrowani
  • Zawartość

    4735
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    1

Wszystko napisane przez +RC+

  1. Pad genialny, bo ma gładziki jak laptopowe, widzę go w moim setupie, zamiast myszy bluetooth, do sporadycznego obsługiwania pulpitu z kanapy.
  2. No desing jest świetny, Sony i Microsoft mogliby się uczyć od Valve, dlatego chciałem go kupić, ale nie za taką cenę - szanujmy się Mimo to i tak popyt jest tak duży, że są kolejki na sprzęt i trzeba się zapisać... Z miejsca nie kupisz.
  3. Jak na sam RAM idzie ponad tysiak to o czym tu mówić... Głównym odbiorcą jest teraz infrastruktura AI i producenci RAM jak Hynix nawet wcale tego nie ukrywają.
  4. On nie miał konkurować na moc z konsolami, bo konsole same są słabe i przegrywają ze średnim PC nawet. Steam Machine miał być środowiskiem dla łatwej i przystępnej zabawy z platformą Steam, poprzez Linuxa, bez windowsowego bloat-u, odpalasz, pobierasz grę i grasz - kiedy chcesz Steam jest konsolą, a kiedy chcesz jest pełnoprawnym, otwartym i odblokowanym PC - coś o czym konsolowcy bez hakowania mogą tylko marzyć... Taki był cel i IMHO powiodłoby się to, gdyby nie ten ogromny skok cen podzespołów, głównie pamięci RAM i SSD/NVMe.
  5. Niestety ceny pamięci i krzemu są zaporowe, więc co by Gabe nie zrobił, to nie przeskoczy tego faktu... Smutne, ale budowanie dziś PC to zadanie karkołomne, bo wszystko idzie w budowanie ogromnych kompleksów, data centrów AI. Pierwotnie miał być to PC w relatywnie przystępnej cenie, którego zadaniem było zjeść tort po upadającym Xboxie, ale ceny tak się wywróciły, że jest jak jest... Miałem w planach kupić tę maszynę gdyby była do 3500 tysiąca, ale w tej cenie to zupełnie nie ma sensu.
  6. Dajesz Messi Austriakom kolejnego hattricka
  7. 11 zł oszczędzasz na dwóch... a 11 zeta to już Lays'y xD
  8. Napisałem, że słyszałem, że jest biseksem i bardzo się napiął przez to...
  9. W takiej kondycji w jakiej jest Leo, to jestem dobrej myśli
  10. No niestety mój temat poszedł, a szkoda, bo już się zabawna dyskusja wywiązywała, że nie wypada brać antyperspirantu na zapas i na promocji... tuskolandzkie myślenie XD
  11. Jak kupisz 2 sztuki to przykładowo Old Spice 12 zł zamiast 18 zł za szt. . Na dwóch Nivea promka wyniosła 11 zeta. https://zapodaj.net/images/df3c3754b8211.png
  12. Oczywiście, jak każdy. Ja nie z tych co pajacują i bogaczy zgrywają. Jak jest promocja, a akurat jestem, to bierę. Jak mawiał mój dziadek ŚP.: "Ci co mają są oszczędni z natury - patrz na Żydów"
  13. Te tabsy stricte do czyszczenia zmywarek, to przy okazji rewelacyjne odkamieniacze pralek. Polecam, szczególnie somat.
  14. Nie wiem czy u nas też to jest, ale i brata na Podkarpaciu sprzedają nawet tabletki do zmywarki na sztuki w Delikatesach xD Dino nie ma appki... Dopiero nabór robią software inżynierów... Więc ktoś musi.
  15. Ostatnio też Delikatesy Centrum odwiedzam... Też spoko mają czasem rzeczy i promki.
  16. +RC+

    Polprzewodniki ☕📈

    Niedługo będzie trzeba iść w skromne konsole jak się z AI nie opamiętają
  17. +RC+

    Polprzewodniki ☕📈

    Oj długo nowego PC nie zbuduję z takimi cenami zaporowymi... O 128 GB RAM póki co mogę sobie marzyć xD
  18. Gulasz z mięciutkiej karkówki w lekko pikantnym sosie pomidorowym. Pieczone ziemniaki w mundurkach posypane z wierzchu parmezanem. Surówka z tartych buraczków z chrzanem i jabłkiem
  19. +RC+

    Dzisiaj wchodzi u mnie tak....

    No Limahl strzelił piękną bramkę dla Hiszpanii A Mbappe ma ksywę Donatello, bo jest podobny do żółwia ninja
  20. +RC+

    Dzisiaj wchodzi u mnie tak....

    Haha, tego nie wiedziałem, że był primadonną już za nastolatka
  21. +RC+

    Dzisiaj wchodzi u mnie tak....

    Krzyninho to już inna liga kosmiczna.
  22. +RC+

    Dzisiaj wchodzi u mnie tak....

    Jest i będzie wielką legendą, nikt mu tego nie odbierze... Cieszy mnie tylko, że w tej epoce i my mieliśmy wielkiego Lewandowskiego, ale i Błaszczykowski, Piszczek, nawet Szczęsny... No mieliśmy dobre zbiory... Nie wykorzystaliśmy ich, ale zbiory były.
  23. +RC+

    Dzisiaj wchodzi u mnie tak....

    Tak, bodaj z Madery pochodzili, Ojciec zmagał się z alkoholizmem, a dziewczyny z McDonaldsa jemu i rodzeństwu wieczorami dawały niesprzedane burgery za free, za co im się odwdzięczył po latach. Klasyczny przykład od skrajnej biedy do bożyszcze tłumów. ... LOCURA! 3:0
×