Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

BellaS

Zarejestrowani
  • Zawartość

    279
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez BellaS

  1. BellaS

    Dzisiaj wchodzi u mnie tak....

    Haha, ale szczujesz avkiem
  2. BellaS

    Czy ktoś pamięta ten serial

    Każdy goni, a moja sąsiadka ma codziennie czas na kawkę i leżaczek. Taka to pożyje. Remont taki krótki 10-dniowy, w poniedziałek zaczeli wiec jeszcze tylko dni. To powodzenia w podrywie, choć założę się że jesteś dla siebie zbyt surowym krytykiem. Dla mnie jesteś piękna ze swoim stoickim spokojem, ja bym brała taką oazę spokoju w ciemno Kawka może online? Bo nie wiem czy jestes w UK czy jakimkolwiek innym zakątku świata. Nie wiem kiedy będę, przy okazji remontu pokojów dzieci mam zamiar wyrzucić połowę ich gratów, czeka mnie trudne starcie, nie wiem czy wyjdę z niego żywa Tymczasem miłego wieczorku i do spisania
  3. BellaS

    Czy ktoś pamięta ten serial

    We wszystkich sektorach Ja na urlop wyjezdzam dopiero w sierpniu, ale w miedzyczasie mam zaplanowane wyjazdy weekendowe. Póki co, dużo pracy, remont w trakcie i mało czasu na regenerację. Ale wkrótce będzie luźniej, mniej obowiązków szkolno-treningowych, mam w planie odpoczynek od rutyny
  4. BellaS

    Czy ktoś pamięta ten serial

    Pamiętam kochana Właśnie byłam świadkiem sceny miłosnej pod pizzerią, pan podjechał elegancko ubrany, pani już czekała, przywitali się soczystym całusem i udali na randkę. Muy romantico A poza tym to upał niemiłosierny się zrobił, pojadę na rowerku do tężni trochę się schłodzić i przy okazji popracuję nad formą. Co u Ciebie?? Jak żyjesz
  5. BellaS

    Czy ktoś pamięta ten serial

    Ja nie pamiętam
  6. BellaS

    Zapraszam na kasting

    Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale mój śledzia goli
  7. BellaS

    Zapraszam na kasting

    kupiłam sobie flaczki, zeżre zaraz po badaniu. Zreszta pewnie pół lodówki pochłone z rozpędu
  8. BellaS

    Zapraszam na kasting

    Droczy sie z wami A wczorajszy wątek jak sie skonczył? Pojawiły sie jeszcze jakies kompromitujące szczegóły życia seksualnego "normalnych ludzi"?
  9. BellaS

    Zapraszam na kasting

    seks mnie tak nie rusza jak żarcie szczególnie dzisiaj
  10. BellaS

    Zapraszam na kasting

    Hej co słychać, wszyscy? tylko nie piszcie o jedzeniu bo mam dzisiaj przymusową głodówke
  11. bób. Dzisiaj 2 paczki zieloniutkiego młodziutkiego bobu trafiło do mojego koszyczka. Jutro konsumpcja będzie Hejkerzy bobu czas start!
  12. BellaS

    Hermetyczny dzban

    Nie wchodzi sie 2 razy do tej samej rzeki, choc dostrzegam jego niewątpliwe atuty
  13. BellaS

    Hermetyczny dzban

    Okej, możesz poczekać na ławce rezerwowych, jest na niej jeszcze troche miejsca
  14. BellaS

    Hermetyczny dzban

    Będąc w związku z rozwodnikiem chyba nawet na podium sie nie lapie w hierarchii ważności wiec trzecie miejsce powinnam brać w ciemno
  15. BellaS

    Hermetyczny dzban

    A ty już nie obracasz Iskry na zmiane z Elcia?
  16. BellaS

    Hermetyczny dzban

    Tak wyszło
  17. BellaS

    Hermetyczny dzban

    okej, specjalizacji juz nie doprecyzuje. W każdym razie jest takie powodzenie "zmienił stryjek siekierke na kijek", które ostatnio często mi sie kołacze po głowie
  18. BellaS

    Hermetyczny dzban

    Chyba juz nie mam cierpliwosci zglebiac dylematy emocjonalne typów. Januszek był po prostu prostszej konstrukcji,mało gadał, dużo robił, nie bez powodu miał ksywke "kosiarka". Aktualny wręcz przeciwnie, pan doktor, kosiarki nie tyka, za to problemów egzystencjalnych bez liku i potrzeby ich uzewnętrzniania
  19. BellaS

    Hermetyczny dzban

    Może nie niewypał, ale łapie sie na tym że tesknie za Januszem
  20. BellaS

    Hermetyczny dzban

    kto to myuto
  21. BellaS

    Hermetyczny dzban

    Niestety nie o seks chodzi tylko o angażowanie mnie w życie wewnętrzne. Czuje sie jak bym znala partnera od dziecinstwa, na pamiec już mam wykute wszystkie jego traumy
  22. BellaS

    Hermetyczny dzban

    jaką sesję? terapeutyczną? czy maklerską? Ty tez sie trzymaj. Buziaczki!
  23. BellaS

    Hermetyczny dzban

    Rozejm mam z Ewką wiec powstrzymam sie od komentarza. A z kim rozmawiam, btw?
  24. BellaS

    Hermetyczny dzban

    Miłość kwitnie, choć nieco zbyt intensywnie po 3 miesiącach związku czuje sie jak po 3 latach
×