-
Zawartość
279 -
Rejestracja
-
Ostatnio
Wszystko napisane przez BellaS
-
Haha, ale szczujesz avkiem
-
Każdy goni, a moja sąsiadka ma codziennie czas na kawkę i leżaczek. Taka to pożyje. Remont taki krótki 10-dniowy, w poniedziałek zaczeli wiec jeszcze tylko dni. To powodzenia w podrywie, choć założę się że jesteś dla siebie zbyt surowym krytykiem. Dla mnie jesteś piękna ze swoim stoickim spokojem, ja bym brała taką oazę spokoju w ciemno Kawka może online? Bo nie wiem czy jestes w UK czy jakimkolwiek innym zakątku świata. Nie wiem kiedy będę, przy okazji remontu pokojów dzieci mam zamiar wyrzucić połowę ich gratów, czeka mnie trudne starcie, nie wiem czy wyjdę z niego żywa Tymczasem miłego wieczorku i do spisania
-
We wszystkich sektorach Ja na urlop wyjezdzam dopiero w sierpniu, ale w miedzyczasie mam zaplanowane wyjazdy weekendowe. Póki co, dużo pracy, remont w trakcie i mało czasu na regenerację. Ale wkrótce będzie luźniej, mniej obowiązków szkolno-treningowych, mam w planie odpoczynek od rutyny
-
Pamiętam kochana Właśnie byłam świadkiem sceny miłosnej pod pizzerią, pan podjechał elegancko ubrany, pani już czekała, przywitali się soczystym całusem i udali na randkę. Muy romantico A poza tym to upał niemiłosierny się zrobił, pojadę na rowerku do tężni trochę się schłodzić i przy okazji popracuję nad formą. Co u Ciebie?? Jak żyjesz
-
Ja nie pamiętam
-
Kupiłem sobie znów koszulki 4F do biegania i rowerowania 😉😎🏃♂️👟🚲🚴♂️
BellaS odpisał +RC+ na temat w Życie uczuciowe
a w Polsce jest zakaz chodzenia z nożem po ulicy? -
Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale mój śledzia goli
-
kupiłam sobie flaczki, zeżre zaraz po badaniu. Zreszta pewnie pół lodówki pochłone z rozpędu
-
Droczy sie z wami A wczorajszy wątek jak sie skonczył? Pojawiły sie jeszcze jakies kompromitujące szczegóły życia seksualnego "normalnych ludzi"?
-
seks mnie tak nie rusza jak żarcie szczególnie dzisiaj
-
Hej co słychać, wszyscy? tylko nie piszcie o jedzeniu bo mam dzisiaj przymusową głodówke
-
bób. Dzisiaj 2 paczki zieloniutkiego młodziutkiego bobu trafiło do mojego koszyczka. Jutro konsumpcja będzie Hejkerzy bobu czas start!
-
Nie wchodzi sie 2 razy do tej samej rzeki, choc dostrzegam jego niewątpliwe atuty
-
Okej, możesz poczekać na ławce rezerwowych, jest na niej jeszcze troche miejsca
-
Będąc w związku z rozwodnikiem chyba nawet na podium sie nie lapie w hierarchii ważności wiec trzecie miejsce powinnam brać w ciemno
-
A ty już nie obracasz Iskry na zmiane z Elcia?
-
Tak wyszło
-
okej, specjalizacji juz nie doprecyzuje. W każdym razie jest takie powodzenie "zmienił stryjek siekierke na kijek", które ostatnio często mi sie kołacze po głowie
-
Chyba juz nie mam cierpliwosci zglebiac dylematy emocjonalne typów. Januszek był po prostu prostszej konstrukcji,mało gadał, dużo robił, nie bez powodu miał ksywke "kosiarka". Aktualny wręcz przeciwnie, pan doktor, kosiarki nie tyka, za to problemów egzystencjalnych bez liku i potrzeby ich uzewnętrzniania
-
Może nie niewypał, ale łapie sie na tym że tesknie za Januszem
-
kto to myuto
-
Niestety nie o seks chodzi tylko o angażowanie mnie w życie wewnętrzne. Czuje sie jak bym znala partnera od dziecinstwa, na pamiec już mam wykute wszystkie jego traumy
-
jaką sesję? terapeutyczną? czy maklerską? Ty tez sie trzymaj. Buziaczki!
-
Rozejm mam z Ewką wiec powstrzymam sie od komentarza. A z kim rozmawiam, btw?
-
Miłość kwitnie, choć nieco zbyt intensywnie po 3 miesiącach związku czuje sie jak po 3 latach
