pasty z kafeterii
Zarejestrowani-
Zawartość
49 -
Rejestracja
-
Ostatnio
Reputacja
8 NeutralOstatnio na profilu byli
Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.
-
elcia ostatni raz na spacerze z młodszym synem była podczas powrotu z porodówki
pasty z kafeterii dodał temat w Życie uczuciowe
z tym starszym pewnie podobnie. -
elcia ostatni raz na spacerze z młodszym synem była podczas powrotu z porodówki
pasty z kafeterii dodał temat w Życie uczuciowe
z tym starszym pewnie podobnie. -
elcia ostatni raz na spacerze z młodszym synem była podczas powrotu z porodówki
pasty z kafeterii dodał temat w Życie uczuciowe
z tym starszym pewnie podobnie. -
elcia ostatni raz na spacerze z młodszym synem była podczas powrotu z porodówki
pasty z kafeterii dodał temat w Życie uczuciowe
z tym starszym pewnie podobnie. -
Np teraz to nie jest żaden ddos tylko upośledzenie admina nerwica.com
pasty z kafeterii odpisał ciąża fantomowa na temat w Życie uczuciowe
elcia na spacerze z młodszym synem była ostatni raz podczas powrotu z porodówki. z tym starszym pewnie podobnie. -
oparte na społeczno-kulturowych przesłankach, a nie naukowych czy zdrowotnych, no więc właśnie.
-
mieszania wódy z koksem i amfą raczej nikt tu nie przebije, także spokojnie.
-
masz babski mental, bo oceniasz sytuację bardziej przez pryzmat emocji niż logiki czy faktów, dodatkowo wypadasz na ostrego hipokrytę.
-
komedią jest to, ze pewnie nawet tego nie rozumiesz.
-
wyjątkowo babski mental i brak logiki. nie rozumiesz ze srram na jakieś porównania "kto lepsy kto gorsy", a tylko twoje góry hipokryzji ci tu wytykam ja czy inni? samo to, że dla ciebie pora dnia bardziej świadczy o patologii i uzależnieniu niż kilkukrotnie większa ilość, wskazuje na to, że jesteś totalnym przygłupem z jakąś skrajnie normicką odklejką, którego nie warto poważnie traktować.
-
no powiedz ile jeszcze na konie zostało. chcę być na forum podczas tego kulminacyjnego momentu.
-
"argumenty" - wieczorne chlanie wódy na potęgę tudzież chlanie do odciny czegokolwiek to mniejsze zło niż piwo za dnia.
-
rasowy feminoid - soplicyzm i ad personam, niczego więcej się nawet nie spodziewam. ale ten doktorek to już jakiś ociężały przygłup.
-
to nie żaden relatywizm ani fikoł, tylko ślepe i bezrefleksyjne przywiązanie do archaicznych norm kulturowych, na które samoświadomy człowiek srra rzadkim kałem. platfusie durny, używający określeń, których prawidłowych definicji nawet nie znasz. idź poszczekać na widmoka, może wtedy ciśnienie ci zejdzie.
-
kto się tu przypieerdala do piwa w ciągu dnia prócz ciebie?
