-
Zawartość
493 -
Rejestracja
-
Ostatnio
Reputacja
26 ExcellentOstatnio na profilu byli
432 wyświetleń profilu
-
co sie z tym sadistic stało? wchodze na hard a tam same jakieś medyczne paskudztwa
zwyrol odpisał byku na temat w Życie uczuciowe
na sadolu po zmianie admina i jak zebrali o kase na serwery, to na hardzie londowaly filmiki z bijatyk, doslownie gdzie nikt nikomu reki nie ucina, ktos nie traci glowy albo nuie jest zmielony pod tirem, bijatyki na hardzie 1/10 a 9/10 to peedalstwo jak typ sobie kuuutasa obcina albo wklada cos do dooopy. ja juz odpuscilem sadola -
co sie z tym sadistic stało? wchodze na hard a tam same jakieś medyczne paskudztwa
zwyrol odpisał byku na temat w Życie uczuciowe
na hardzie jak ostatnio tam bylem zanim bana dostalem za pisanie zle o ukrach to pamietam przodowalo peedalstwo, juz tam nie wchodze na harda nie mam nawet konta po ostatnim banie ja teraz na theync siedze i tam mozna mnie znalezc jak komentuje -
we hurdle bodies that lay on the ground, and the russians FIRE ANOTHER ROUND
-
chcialbym tak zdeechnac
-
plaska tak wczesnie wstala bo teraz w kolejce do ginekologa siedzi
zwyrol dodał temat w Życie uczuciowe
sprawdzic czy wszystko z bobasem wporzondku -
tylko to ziemia sie pode mna przesuwa pod naporem moich stop
-
w dawnych czasach, jeszcze przed etruskami, nie bylo czegos takiego jak zele intymne durex, wowczas jak baba byla sucha a mezczyzna napalony, mastka byla jedynym poslizgiem podczas stosunku
-
<=== moje zdjęcie, jestem pedałem i lubie jeść żołędzie z siwym nalotem
zwyrol odpisał pedał frajer na temat w Życie uczuciowe
a dobrze opieerdalasz gale? lepiej niz laski ? -
krejzi albo libed sie pod krejzi podszywa
-
ja mam tez z holki kupione z coffee shopu, chcesz ?
-
z piramidy bedziesz zjezdzac ?
