-
Zawartość
493 -
Rejestracja
-
Ostatnio
Wszystko napisane przez zwyrol
-
co sie z tym sadistic stało? wchodze na hard a tam same jakieś medyczne paskudztwa
zwyrol odpisał byku na temat w Życie uczuciowe
na sadolu po zmianie admina i jak zebrali o kase na serwery, to na hardzie londowaly filmiki z bijatyk, doslownie gdzie nikt nikomu reki nie ucina, ktos nie traci glowy albo nuie jest zmielony pod tirem, bijatyki na hardzie 1/10 a 9/10 to peedalstwo jak typ sobie kuuutasa obcina albo wklada cos do dooopy. ja juz odpuscilem sadola -
co sie z tym sadistic stało? wchodze na hard a tam same jakieś medyczne paskudztwa
zwyrol odpisał byku na temat w Życie uczuciowe
na hardzie jak ostatnio tam bylem zanim bana dostalem za pisanie zle o ukrach to pamietam przodowalo peedalstwo, juz tam nie wchodze na harda nie mam nawet konta po ostatnim banie ja teraz na theync siedze i tam mozna mnie znalezc jak komentuje -
we hurdle bodies that lay on the ground, and the russians FIRE ANOTHER ROUND
-
chcialbym tak zdeechnac
-
plaska tak wczesnie wstala bo teraz w kolejce do ginekologa siedzi
zwyrol dodał temat w Życie uczuciowe
sprawdzic czy wszystko z bobasem wporzondku -
tylko to ziemia sie pode mna przesuwa pod naporem moich stop
-
w dawnych czasach, jeszcze przed etruskami, nie bylo czegos takiego jak zele intymne durex, wowczas jak baba byla sucha a mezczyzna napalony, mastka byla jedynym poslizgiem podczas stosunku
-
w 0:10 na wyjsciu z zakretu, dajesz gaz a on od razu do przodu idzie, sluchaj dzwieku i patrz wzgledem innych samochodow
-
<=== moje zdjęcie, jestem pedałem i lubie jeść żołędzie z siwym nalotem
zwyrol odpisał pedał frajer na temat w Życie uczuciowe
a dobrze opieerdalasz gale? lepiej niz laski ? -
krejzi albo libed sie pod krejzi podszywa
-
ja mam tez z holki kupione z coffee shopu, chcesz ?
-
z piramidy bedziesz zjezdzac ?
-
krejzi lubisz motorsport ?
-
<=== moje zdjęcie, jestem pedałem i lubie jeść żołędzie z siwym nalotem
zwyrol odpisał pedał frajer na temat w Życie uczuciowe
ja mam siwy nalot bo od paru dni kuutasa nie mylem -
Priss czemu tak do pozna siedzisz?
-
jakies wakacje planujesz ??
-
a moze highway star
-
jak cie nie kreci ten sport wlacz sobie od 7:35 ostatni filmik to zmienisz zdanie
-
2:22 poszli tzw three wide i zlapal troche pobocza ale nie zrobilo to na nim wrazenia
-
0:56 to ja jade przed nim, w 1;00 juz mnie wyprzedza, dobrze pamietam ten wyscig
-
9:14 dogania M6, moj ulubiony samochod z simuw zanim przesiadlem sie na m4. ale m6 bardziej mi sie podobal tylko przestal byc kompetitive xD tam to dopiero skrzynia piszczala tutaj onboard z m6, duzo nim przejecalem kilometrow
