Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

cytrusowy

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. cytrusowy

  informatyk wazna matma

  matma nie jest taka ważna jak myślenie. Na informatyce trzeba myśleć, a jeśli masz problem z matmą, to różnie moze byc.
 2. myślisz że tak jest tylko w Polsce? Ta reguła obowiazuja na całym świecie Sprytny cwaniak zachodzi dalej niż uczciwy skromny człowiek Silny wygrywa, słaby przegrywa Wszędzie tak jest
 3. cytrusowy

  Czy jestem dziwna

  A tam dziwna, po prostu CI tak dobrze i nic nikomu do tego :D
 4. Najlepsze,że ów poseł pięta wie, że on, jego partia i guru ma jedynie słuszną rację i jedynie słuszny pogląd, a wszyscy inni mają zniekształconą świadomość :D Ciekawe, co zniekształciło tę swiadomość? Agenci, masoni, ludzie z ukladu, spiskowcy, zamachowcy, a moze antypolskie media? :D
 5. szkoda bardzo, że jak ktoś z PO powiedział,że Polska to chore państwo, to był szum, bo jak tak można powiedzieć. A jak się mówi , że państwo jest chore, to wszystko jest ok. Nie ma jak podwójne standardy. Każdy kto mysli, że przyjdzie Jarek i odmieni los kraju, to jest w blędzie, bo jemu zalezy - jak jażdemu politykowi - na władzy dla samej władzy a dodatkowo na zemście. Gdyby PiS doszedł do władzy, to lepiej by nie było, za to śmieszniej na pewno. Z objawieniami Macierewicza i jego ekspertami stalibyśmy się wyśmiewani na całym świecie.
 6. zostawmy politykę na bok, bo premier zrobił to nie pod określoną grupkę, ale pod cały lewicowy elektorat, by coś na tym ugrać i powiększyć poparcie.
 7. Zgadzam się, z Agnes, że to kwestia moralności. Gdy studiowałem, to miałem zajęcia z pewnym doktorem, etykiem, filozofem, który był ateistą i był przeciwny in vitro.
 8. cytrusowy

  POMOCY JAKICH UZYC ARGUMENTOW

  Poniósł koszty bo jest do tego zobowiązany, a Ty nie podpisałaś umowy, więc nie jesteś do niczego zobowiazana. Powiedz prawdę,że nie tak sobie wyobrażałaś tę pracę, że jest ona etycznie dwuznaczna a Ty nie jesteś taka by robić coś wbrew sobie - i to Cię przerasta.
 9. strasznie rozdziadowane dziecko Zrobić szlaban na zabawki i bajki i wszystko inne na tydzień to zmięknie, a potem w nagrodę przywracać poszczególne przywileje.
 10. cytrusowy

  Podoba mi sie ksiądz

  to idź do zakonu :D
 11. bo Polki są siódmym cudem świata, tylko nie wszystkie mają równo pod sufitem ;)
 12. tylko, że in vitro niczego nie leczy, a daje jednorazowy efekt, o ile wszystko pójdzie dobrze.
 13. "wierzyć że przez to że zrefundują komuś in vitro to akurat mojemu dziecku odmówią miejsca w szpitalu 0- strasznie prostolinijne myślenie i po prostu śmieszne" Nic w przyrodzie nie ginie a z pustego i salomon nie naleje. Na służbę zdrowia idzie określona ilość funduszy - skoro przekłada się pieniędze z jednego miejsca, to brakuje ich w drugim. Na taki luksus mogą sobie pozwolić bogate państwa i jeśli u nas sytuacja poprawiłaby się diametralnie, to wówczas można byłoby się zastanawiać nad finansowaniem in vitro,ale na pewno nie teraz
 14. "Po co maja finsowac takich ludzi, ktorzy nie pracuja sa na rentach czyli sa obciazeniem dla Panstwa.!! To jest brutalna prawda" Jak tak chcesz liberalnego państwa, to spraw, żeby K***in Mikke doszedł do władzy, tylko potem się nie zdziw, jak się obudzisz z ręką w nocniku. Chcesz skazywać żyjących ludzi na śmierć w imię własnego szczęścia i poczęcia dziecka - proszę bardzo.
×