Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

cytrusowy

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Wszystko napisane przez cytrusowy

 1. cytrusowy

  informatyk wazna matma

  matma nie jest taka ważna jak myślenie. Na informatyce trzeba myśleć, a jeśli masz problem z matmą, to różnie moze byc.
 2. myślisz że tak jest tylko w Polsce? Ta reguła obowiazuja na całym świecie Sprytny cwaniak zachodzi dalej niż uczciwy skromny człowiek Silny wygrywa, słaby przegrywa Wszędzie tak jest
 3. cytrusowy

  Czy jestem dziwna

  A tam dziwna, po prostu CI tak dobrze i nic nikomu do tego :D
 4. Najlepsze,że ów poseł pięta wie, że on, jego partia i guru ma jedynie słuszną rację i jedynie słuszny pogląd, a wszyscy inni mają zniekształconą świadomość :D Ciekawe, co zniekształciło tę swiadomość? Agenci, masoni, ludzie z ukladu, spiskowcy, zamachowcy, a moze antypolskie media? :D
 5. szkoda bardzo, że jak ktoś z PO powiedział,że Polska to chore państwo, to był szum, bo jak tak można powiedzieć. A jak się mówi , że państwo jest chore, to wszystko jest ok. Nie ma jak podwójne standardy. Każdy kto mysli, że przyjdzie Jarek i odmieni los kraju, to jest w blędzie, bo jemu zalezy - jak jażdemu politykowi - na władzy dla samej władzy a dodatkowo na zemście. Gdyby PiS doszedł do władzy, to lepiej by nie było, za to śmieszniej na pewno. Z objawieniami Macierewicza i jego ekspertami stalibyśmy się wyśmiewani na całym świecie.
 6. zostawmy politykę na bok, bo premier zrobił to nie pod określoną grupkę, ale pod cały lewicowy elektorat, by coś na tym ugrać i powiększyć poparcie.
 7. Zgadzam się, z Agnes, że to kwestia moralności. Gdy studiowałem, to miałem zajęcia z pewnym doktorem, etykiem, filozofem, który był ateistą i był przeciwny in vitro.
 8. cytrusowy

  POMOCY JAKICH UZYC ARGUMENTOW

  Poniósł koszty bo jest do tego zobowiązany, a Ty nie podpisałaś umowy, więc nie jesteś do niczego zobowiazana. Powiedz prawdę,że nie tak sobie wyobrażałaś tę pracę, że jest ona etycznie dwuznaczna a Ty nie jesteś taka by robić coś wbrew sobie - i to Cię przerasta.
 9. strasznie rozdziadowane dziecko Zrobić szlaban na zabawki i bajki i wszystko inne na tydzień to zmięknie, a potem w nagrodę przywracać poszczególne przywileje.
 10. cytrusowy

  Podoba mi sie ksiądz

  to idź do zakonu :D
 11. bo Polki są siódmym cudem świata, tylko nie wszystkie mają równo pod sufitem ;)
 12. tylko, że in vitro niczego nie leczy, a daje jednorazowy efekt, o ile wszystko pójdzie dobrze.
 13. "wierzyć że przez to że zrefundują komuś in vitro to akurat mojemu dziecku odmówią miejsca w szpitalu 0- strasznie prostolinijne myślenie i po prostu śmieszne" Nic w przyrodzie nie ginie a z pustego i salomon nie naleje. Na służbę zdrowia idzie określona ilość funduszy - skoro przekłada się pieniędze z jednego miejsca, to brakuje ich w drugim. Na taki luksus mogą sobie pozwolić bogate państwa i jeśli u nas sytuacja poprawiłaby się diametralnie, to wówczas można byłoby się zastanawiać nad finansowaniem in vitro,ale na pewno nie teraz
 14. "Po co maja finsowac takich ludzi, ktorzy nie pracuja sa na rentach czyli sa obciazeniem dla Panstwa.!! To jest brutalna prawda" Jak tak chcesz liberalnego państwa, to spraw, żeby K***in Mikke doszedł do władzy, tylko potem się nie zdziw, jak się obudzisz z ręką w nocniku. Chcesz skazywać żyjących ludzi na śmierć w imię własnego szczęścia i poczęcia dziecka - proszę bardzo.
 15. może po prostu, ja niżej podpisana odmawiam przyjęcia pracy w takiej a takiej firmie powodu ...
 16. Odnoszę dziwne wrażenie, że dla niektórych ważniejsze od macierzyństwa jest sam fakt posiadania dziecka. Urodzenie dziecka jest najważniejsze :D Smutne, jest to, że brakuje pieniędzy na chemię, terapie, itp ludzie umierają, ale na fanaberie są pieniądza :(
 17. cytrusowy

  Dzień dobry wszystkim

  Ja odkąd przestałem chodzić po lekarzach jestem zdrowszy i czuję się lepiej :D Bo do chorowania to trzeba mieć zdrowie, hehe
 18. "a ja nie zycze sobie zeby panstwo finansowalo leczenie alkoholika, narkomana grubasa, palacza ma na cpanie niech ma na leczenie ma na wode niech sie leczy z nalogu za swoje" A to nie jest koncert życzeń :P Poza tym, podatność na uzależnienia jest często uwarunkowana genetycznie i takim osobom trzeba pomóc, by ratować ich życie. Istniejące życie zawsze jest podstawową potrzebą.
 19. Przecież to jest kwestia tego jak dobierają się ludzie. Przecież to nie wychodzi dopiero po latach, że: aha, ten mój mąż to jednak mnie nie szanuje. Już na początku związku pojawiają się pierwsze oznaki, a szczególnie, jak mija okres fascynacji i pojawia się stabilizacja - i wówczas dopiero ludzie zaczynają się poznawać. No właśnie - poznawanie. Dla wielu osób to wygląda tak, że pójdą na kilka randek, potem szumnie ogłaszają, że są w związku i na tym praca nad wspólną relacją się kończy. A potem ból, bo on/ona się zmienił/a. Nikt się od tak diametralnie nie zmienia, tylko nie jest dobrze poznany i potem pojawia się niespodzianka. Trzeba dużo trudu włożyć we wzajemne poznawanie się, szanowanie i potem nie będzie takich drastycznych niespodzianek - no chyba, że ktoś mimo to chce być w związku.
 20. cytrusowy

  Dzień dobry wszystkim

  Dla mnie to jest kolejny zwykły dzień, a liczę że w każdej chwili może się to odmienić. Dołowanie odkładam na inny dzień - dziś w końcu wyszło słońce :D
 21. Nie nie mam, ale najwyższą potrzebą jest zdrowie i życie. Poza tym, ja nie bronię Ci mieć dzieci, ale nie widzę powodu, dla którego miałoby to finansować państwo. Pomoc finansowa państwa bardziej należałaby się tym, którzy adoptują dzieci.
 22. cytrusowy

  Dzień dobry wszystkim

  oj nieładnie, bu bu bu, będziemy się gniewać :D
 23. In vitro nie powinno być finansowane z publicznych pieniędzy, bo posiadanie dziecka nie jest najważniejszą niezbędną potrzebą. Paradoksem jest przeznaczanie funduszy na tworzenie nowego życia w przypadku, gdy brakuje pieniędzy na ratowanie zdrowia i już istniejącego życia. W polskiej służbie zdrowia brakuje pieniędzy na wszystko, na refundacje leków, zabiegów, terapii, opłacenije lekarzy - a wydaje się pieniądze na zachcianki jak in vitro. Ja byłbym za finansowaniem invitro, gdyby to rzeczywiście była metoda leczenie i gdyby raz wykonany zabieg przywracał płodność. A tak nie jest, więc co to za metoda leczenia?
×