Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Nowy w mieście

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1655
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Nowy w mieście

 1. Nowy w mieście

  Dlaczego tak jest? To smutne

  Nie zapominajmy że Twoją miarą są "szesnastki", które a Ty nie. O jakich Ty miarach piszesz? O własnej dysfunkcyjnyości i zakompleksieniu.
 2. Nowy w mieście

  Dlaczego tak jest? To smutne

  To tak nie działa. Dlaczego patrzysz na innych? Zawsze będzie ktoś gorszy, lub lepszy od Ciebie. Masz swoje indywidualne linie papilarne i staraj się pokochać, najpierw siebie. Ja co prawda z tym przesadziłem, ale ktoś z większą inteligencją sobie poradzi i nie powinien, w Twoim przypadku narzekać na brak adoratorów. Smęcenie tutaj jaką jesteś pierdołą, bo szczeniaki, przepraszam szesnastki, się walą a Ty musisz na to patrzeć. Tu są takie indywidualności, że z tym tekstem to chyba pomyliłaś tematy.
 3. Nowy w mieście

  Zimna woda, gorąca dziewczyna

  Bardzo proszę. Tylko o co i dlaczego? Ja tak nie potrafię na sucho. Daj się jakoś poznać. Nie chcę być niegrzeczny, ale nie można sonie tu przyjść i wymuszać przepisywania. Ledwo daję radę tu zaistnieć a Ty każesz mi się skupić na osobie, która kompletnie mnie nie interesuje. Swoją drogą, co Ci da przekopanie starego dziada.
 4. Nowy w mieście

  Zimna woda, gorąca dziewczyna

  Ona nie ma z tm nic wspólnego. Tylko Ty i ja.
 5. Nowy w mieście

  Zimna woda, gorąca dziewczyna

  Że czego? Stają na głowie, by to był temat erotyczny, by pisały tu smarki, jacyś Wikingowie z avatarem Valkirii. Chyba widać jasno że zamierzam się zmierzyć z tym skandynawskim najeźdźcą.
 6. Nowy w mieście

  Zimna woda, gorąca dziewczyna

  Jest i Jbsg, myślałem że zardzewiał a tu jest i trzyma się świetnie Lata dalej po swojej orbicie jak reszta planet. Wokół czego się kręcimy tego nie wie nikt.
 7. Nowy w mieście

  Zimna woda, gorąca dziewczyna

  Dopiero przyzwyczajam się do "Niepokonanego Wikinga". Sam Jego avatar świadczy, ze średniej jakości z Niego Wiking. Ale nie uprzedzajmy faktów. Zobaczymy jak i z czego nas złupi ten samozwańczy barbarzyńca z północy,
 8. Nowy w mieście

  Zimna woda, gorąca dziewczyna

  To proste pytanie. Trzeba wyeliminować konieczność by taka osoba znajdowała się w zimnej wodzie. Z wodą nie ma żartów i toniemy, czy umieramy z zimna. Na suchym gruncie to samo. Nawet najwięksi surwiwalowcy nie przetrwali by - 100 C. Wydaje się że mamy większe problemy, co nie znaczy że inne problemy schodzą na plan dalszy. Jak tylko potrafimy ratujmy życice.
 9. A.. listopad 2015. Tego nie usuwają. Ja pisząc tutaj mam nadzieję zwracać się osób pełnoletnich. Przygotowanych na moje posty, mniej lub bardziej trafione w dany temat.
 10. Nowy w mieście

  Starsze kobiety

  Dość ciekawe. Nie o tyle by zaraz zagłębiać w to forumowe grono, bo do tego trzeba potrzeba specjalistów. Oni chyba wiedzą, znają równicę między fantazjowaniem a marzeniami. Fantazjować bowiem można o wszystkim, to jak sen. Nigdy nie wiesz co Ci się przyśni. Co innego marzenia o te już są z góry zaplanowane. Taka maja wiedza na ten temat, z łódzkiego podwórka.
 11. Nowy w mieście

  Od zawsze czuje trzy płcie

  Co nieważne. Zaraz tu opowiadaj jak to jest mieć cipkę i penisa.
 12. Nowy w mieście

  MÓJ CHŁOPAK SIĘ CIAGLE MASTURBUJE!!!

  Tego to nie kasują. Pytam się DLACZEGO. Retorycznie oczywiście.
 13. Nowy w mieście

  obmacywal moja żonę

  Nie będę się sprzeczał. Na Zachodzie bez zmian i tu nich będzie, spokojnie. Dawno nie było już tu osobowości, która zdominowała by temat.Tak próbował to zrobić DD, ale Jego próba się nie powiodła. Wygląda na muchę, którą chce się odganiać. Stawiam na Maryś, Madzię bez loginu i moją ulubienicę Eve. Wygląda na to że nic nie maja do roboty, to może tutaj poruszą opinię publiczną.
 14. Nowy w mieście

  Od zawsze czuje trzy płcie

  Pamiętam że w wieku dojrzewania bylem przerażony jak zaczęły mi nabrzmiewać sutki. Byłem już na takim etapie, ze chciałem być facetem a tu coś takiego. To nie były czasy, gdzie ktoś się przejmował dojrzewającymi młodymi obywatelami. Teraz też się tego nie robi, ale religia jest w szkole. I ludzie nie wiedzą dlaczego chcą się ruchać, ruuchać, to na wypadek cenzury.
 15. Jak to się buntuję? Widocznie nie chce być niewolnikiem. Też może tak być że nie jesteś osobą dominującą i Twój partner nie traktuje Cię poważnie. Na szczęście tu wszystkiego się nauczyć. Nie ma jak porady "Cioci", czy wujków dobra rada.
 16. Nowy w mieście

  MÓJ CHŁOPAK SIĘ CIAGLE MASTURBUJE!!!

  Sobie zafunduj piramidę Machu Picchu, chociaż nie wiem w Ameryce też były, tylko schodkowe, ale były.
 17. Nowy w mieście

  MÓJ CHŁOPAK SIĘ CIAGLE MASTURBUJE!!!

  Ja tu jestem reżyserem filmów akcji. Nie opowiadaj ze czujesz się w jakiś sposób dyscyplinowany. Natychmiast wybij sobie to z głowy. Tak pozwalam na niszczenie pomników Lenina, Stalina, ale jestem przeciwny dewastacji grobów. Właściwie to poruszyło mnie to że Ty chcesz mieć grób. I już wyobrażasz sobie że ma być czysto ateistyczny. Myślisz bardzo do przodu. Tego szczęścia nie miał pewien niemiecki żołnierz, którego koledzy pochowali. Kamień i nic więcej, tylko on chciał żyć a nie wybierać sobie pomniki.
 18. Nowy w mieście

  MÓJ CHŁOPAK SIĘ CIAGLE MASTURBUJE!!!

  Skąd takie przeświadczenie. I najwyraźniej przeczytałeś z nie zrozumieniem, ale to mój błąd, bo chodziło mi o dbanie o zapomniane groby. Dyscyplina Cię przerasta, albo się nie rozumiemy. Zatem szybko przejdźmy na bezpieczny temat, czy Marysia jest godna uwagi? Tak szczerze.
 19. Nowy w mieście

  MÓJ CHŁOPAK SIĘ CIAGLE MASTURBUJE!!!

  No ładnie myślałem że temat już poleciał a tu demony wracają. Jedynie co tu jest nowe to Nowy w mieście. Słyszałem że autoreklama nie hańbi. heh Te emotki są tak głupie, albo ja przyzwyczaiłem się do tych starych, że to ja jestem głupi. Nie idę z postępem z możliwościami. {cool} i ...
 20. Nowy w mieście

  MÓJ CHŁOPAK SIĘ CIAGLE MASTURBUJE!!!

  To się nie dodaje. A jak bedziesz miał krzyż, ( tu zgaduję, bo to równie może być coś innego, co sugeruje do religijnej społeczności). Bo raczej po śmierci nie bedziesz miał na to wpływu i żyjący pochowają Cię tak jak im się rzewnie podoba. Nie masz planów już się skończyłeś i myślisz o pochówku? Nie żartuj, jest sporo partii do rozegrania. Grałeś w pokera? ... Tak na marginesie. Nie uczmy się dewastować grobów. Co innego pomniki. Te można sobie powalać Głębiej bym to rozwinął ale to przecież erotyczny. Zgaduję że podbijam temat. Jak tak to nie odpisujcie.
 21. Nowy w mieście

  Przyjaciele od łóżka

  Ja tego kompletnie nie rozumiem. Jak człowiekowi chce się spać, to i na kamieniu się prześpi. Tu jakiś motyw księżniczki na zianiu grochu, raczej maku hhehe. Jak ja się cieszę że w swoim życiu spotkałem kobiety bardziej zdecydowane. Książkę o Nich napiszę, ale forume ma być krótko i zwięźle i na temat.
 22. Nowy w mieście

  MÓJ CHŁOPAK SIĘ CIAGLE MASTURBUJE!!!

  ... i ja głupi się z tego spowiadałem. Cóż mocno wtedy przeżywałem wszystko łącznie z fanatyzmem religijnym. Dziś chciałbym być ateistą, ale już się nie da. I tak jakbym chciał w pełni uczestniczyć we mszy świętej, to jak na spowiedzi opowiem wszystko. Kara, to pokuta. Leżenie krzyżem przez tydzień, ale ja muszę jutro do pracy. Naprawdę sporo rzeczy się tu nie dodaje w naszych czasach. Teoretycznie wolnych, bo tylko Białoruś w Europie była inna.
 23. Nowy w mieście

  MÓJ CHŁOPAK SIĘ CIAGLE MASTURBUJE!!!

  To nie ma znaczenia, pasy cnoty, kto to wymyślił? Nie sprawdziło się, tak samo jak mu stanie na rzęsach, czy będzie starała się udawać gwiazdę filmów dla dorosłych. Każdy lubi mieć chwilę tylko i wyłącznie dla siebie. Tak ją chyba wykorzystuje partner autorki. To dość bardzo intymna sytuacja, skąd Ona w ogóle wie że się masturbuje. Szpieguje go? Temat rzeka, bo tym się nie mówi, nie pisze. A jak pisze, to że to samogwałt. Co mam donieś na siebie, bo się zgwałciłem. Do tego to grzech...
 24. Nowy w mieście

  MÓJ CHŁOPAK SIĘ CIAGLE MASTURBUJE!!!

  To są młodzi ludzie inne temperamenty. Trudno tu zająć jakieś zdanie, ale masturbacja na pewno nie jest jakąkolwiek próbą samogwałtu. Ja do dziś dnia nie potrafię sobie wytłumaczyć, dlaczego z tak bezwstydnej pary doprowadziliśmy się do takiego stanu, że żadne , chociaż chciało, to się nie ułożyło. Dobrze że mnie rzuciła bo bym sobie go urwał z tej posuchy.
 25. Nowy w mieście

  Dla inceli

  ToBezZnaczenia, konsekwentnie swoje. Szuka dziewczyny poprzez teksty, których nie tyle co nie rozumiem, co nie chce zrozumieć. Już drugi dzień zatruwa nas swoim bieżącym stanem umysłu. Dlatego idę do źródła i zapytam się, "kto ty jesteś".
×