Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Purpurowaaa Łza

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Wszystko napisane przez Purpurowaaa Łza

 1. Purpurowaaa Łza

  Układ z kochanką

  Raczej jest tak jak napisałam wcześniej. Może być też,że nie chce byś poszedł do innej to zrobi ci dobrze. Ona ma sex w związku i nie chce innego.
 2. Purpurowaaa Łza

  Układ z kochanką

  Raczej jest tak jak napisałam wcześniej. Może być też,że nie chce byś poszedł do innej to zrobi ci dobrze. Ona ma sex w związku i nie chce innego.
 3. Purpurowaaa Łza

  Witam

  Nie preferuję.
 4. Purpurowaaa Łza

  Witam

  Komu?
 5. Purpurowaaa Łza

  czy mogłam się od Niego zarazić?

  Nie kochaj się bez prezerwatywy. Nigdy. No chyba,że po ślubie. Niczym sie nie zarazisz.
 6. Purpurowaaa Łza

  Witam

  A zjechałam. Jak wyzwanie to wyzwanie.
 7. Purpurowaaa Łza

  Witam

  Ten Adolf to był "Stanowczy" . Właśnie sobie przypomniałam, była jeszcze Brum, i taki fajny Pan, kazał mi na tyłku z górki szczęśliwickiej zjeżdżać.
 8. Purpurowaaa Łza

  Witam

  Taki Zielony ja tam zawsze i wszędzie spadam na 4 łapki. Jeszcze żadne licho mnie nie pokonało. Chiba jezzdem córą samego Pana Twardowskiego.
 9. Purpurowaaa Łza

  Witam

  Był taki narwany ,apodyktyczny Adolf- szukał niewolnicy. Ciekawe czy znalazł. Nie pamiętam nicka, bo to dawno było. Pani Marta, Przyjaciel InSpe, V34,.. Proszę, nie nadużywaj mej pamięci.
 10. Purpurowaaa Łza

  Witam

  Ten Vidmo tzn. pełen serwis ? A załatwi mi złotą rybkę i kozetkę psychologa?
 11. Purpurowaaa Łza

  Pieczenie pochwy, jedynie przy stosunku

  Po pierwsze i po ostatnie idź do ginekologa. Mnie nigdy nie przytrafiło się nic takiego, ale zawsze po jakimś podejrzanym zdarzeniu stosowałam globulki dopochwowe Lactovaginal. Tak profilaktycznie, bo one nie leczą. To czysty kwas mlekowy przywracający normalne PH pochwy. Możesz mieć uczulenie na płyny do higieny intymnej i możesz sobie nadmiernie wypłukiwać naturalne kwasy. Pozdrawiam.
 12. Purpurowaaa Łza

  Witam

  Gościu ja tyko na publiku. Zawsze tak było. Hej.. Jest jeszcze ktoś ze starej gwardii?
 13. Purpurowaaa Łza

  Witam

  Ja mam 3 a na końcu. A chciałam tak sobie popitolić o życiu, wypić kawkę w miłym towarzystwie,wypłakać mankiet i dobrze pobawić.
 14. Purpurowaaa Łza

  szukam kolezanki do flirtu ja po 30

  Gościu koleżaka to taka persona ,której się nie dyma bez względu na znaczenie tego słowa.
 15. Pirat cofnij się do 9 strony, jesli nie pamietasz z kim piszesz to naprawdę już kiepsko wygląda. A odniasłam się do Twojego wpisu , bo chyba z krótko tu jesteś albo nikt jeszcze nie zrobił ci podszywa i nie odróżniasz oryginalnej Łzy od poszywki Łajzy. 14.05.14 [zgłoś do usunięcia] pirat flapjack Purpurowa Łajza napisałaś już to kiedyś
 16. Człeku z końca wieku- jedziesz stereotypami. Wasza w tym głowa by nam się chciało.
 17. Purpurowaaa Łza

  sex w czasie okresu!

  Zboczuch!!
 18. to uprawiajcie ten sex na leżąco na stojąco też bym codziennie nie mogła.. :-D
 19. Pirat - swego czasu miałam więcej podszywek na tym forum niż Ty orgazmów w całym Twoim 29 -letnim życiu :-D Nie odróżniasz Łzy od Łajzy? To w sumie się nie dziwię, że nadal jesteś sam.
 20. Purpurowaaa Łza

  Ból podczas seksu, skąd tak nagle

  Rozumiem, ale okres karencji danej infekcji trwa zazwyczaj ok. 2-3 tyg. Może Cie zdradza? Masz pewność? Ja bym nie miała i najszybciej zapitalała do gina. Ból przy stosunku to infekcja, tylko jaka i czym spowodowana?
 21. Purpurowaaa Łza

  Fajny klub w Łodzi

  oj ty gupi.. Chodziło mi o to ze stary na samotość i tanie podrywy na ulicy. W to bawią się nastolatkowie. Ludzie 30 letni, siedzą w barach, pubach, poznają innych przez kolegów, koleżanki. Masz prawie 30 lat, myslisz o przyszlości czy jeszcze nie dorosłeś i nie wyrosłeś z tanich podrywów?
 22. Purpurowaaa Łza

  Fajny klub w Łodzi

  Pirat to Ty stara dupa jesteś!! Starsza ode mnie. Ja już mężatką jestem z dzieckiem i bagażem doświadczeń. Czemu prosiłeś o porady na podryw? Taki stary, aż wstyd.
 23. Purpurowaaa Łza

  Ból podczas seksu, skąd tak nagle

  to może być drożdżyca, chlamydia , rzeżączka jeśli nie współżyjesz z nikim innym to najprawdopodobniej Twoj partner Cie zaraził. U faceta objawy chorób nie występują a może być nosicielem. Niestety wizyta u ginekologa jest obligatoryjna, bo będziesz potrzebowała antybiotyku i w dodatku jesli nie wylaczysz partnera dalej będzie Cie zarażał. Więc musicie sie wybrać oboje.
 24. jasne, tylko znajdz sobie faceta, badz z nim , ciągaj go na urodzinki koleżanki, na imprezki..To już są zobowiązania. A oni chcą zupełnie bez zobowiązan- ZADNYCH!!! Pobzykać, i spadać. Nie znasz mnie a ja Ciebie. Chciałabyś tak? Nadstawiłąbyś pipkę ?
×