Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość audrey_15

najlepsze na tradzikcena nie gra roli

Polecane posty

Naprawde? Ja myslalam, ze asortyment w tym sklepie jest identyczny jak w sieci sklepow w Stanach. Podaje ceny w dollarach bo tylko takie znam. Moze sprobuj wyslac e-mail polskiej strony Sephory :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal18
cze słyszeliscie o takiej metodzie jak autochemoterapia????podobno skuteczne ale chce sie upewnic!!! zanim dam sie kuć!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal18
cze słyszeliscie o takiej metodzie jak autochemoterapia????podobno skuteczne ale chce sie upewnic!!! zanim dam sie kuć!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaceksr
www.atwsklepy.pl/fordon - może tam coś dobierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaceksr
www.atwsklepy.pl/fordon - może tam coś dobierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz szczegulnie dbać o cere
czego używasz do mycia? powinnaś rano i wieczorem myć twarz żelem do cery tłustej i trądzikowej (polecam tea tree oriflame- ma silne działanie, dobry dla skóry z poważnymi problemami), później tonik oczyszczajacy i nie zapominaj o kremie... wiem, że pewnie narzekaż że "się świecisz" ale jezeli nie nałożysz kremu to będzie jeszcze gorzej, 2-3 razy na tydzień używaj maseczki oczyszczającej 9fajna jest z tej samej seri) lub z glinki, najlepiej używać kosmetyków tej samej lini (składniki różnych moga "się nie lubić" i działać nie tak jak trzeba), raz na tydzień możesz też zrobić sobie piling, demakijaż też jest ważny, mleczko a nie mydło.... nie wyjdzie cię to zbyt drogo, ale musisz bardzo dbać jezeli chcesz sie pozbyć problemu z twarzy, lepsze to niż łukanie tabletek od dermatologa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz szczegulnie dbać o cere
czego używasz do mycia? powinnaś rano i wieczorem myć twarz żelem do cery tłustej i trądzikowej (polecam tea tree oriflame- ma silne działanie, dobry dla skóry z poważnymi problemami), później tonik oczyszczajacy i nie zapominaj o kremie... wiem, że pewnie narzekaż że "się świecisz" ale jezeli nie nałożysz kremu to będzie jeszcze gorzej, 2-3 razy na tydzień używaj maseczki oczyszczającej 9fajna jest z tej samej seri) lub z glinki, najlepiej używać kosmetyków tej samej lini (składniki różnych moga "się nie lubić" i działać nie tak jak trzeba), raz na tydzień możesz też zrobić sobie piling, demakijaż też jest ważny, mleczko a nie mydło.... nie wyjdzie cię to zbyt drogo, ale musisz bardzo dbać jezeli chcesz sie pozbyć problemu z twarzy, lepsze to niż łukanie tabletek od dermatologa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz szczegulnie dbać o cere
czego używasz do mycia? powinnaś rano i wieczorem myć twarz żelem do cery tłustej i trądzikowej (polecam tea tree oriflame- ma silne działanie, dobry dla skóry z poważnymi problemami), później tonik oczyszczajacy i nie zapominaj o kremie... wiem, że pewnie narzekaż że "się świecisz" ale jezeli nie nałożysz kremu to będzie jeszcze gorzej, 2-3 razy na tydzień używaj maseczki oczyszczającej 9fajna jest z tej samej seri) lub z glinki, najlepiej używać kosmetyków tej samej lini (składniki różnych moga "się nie lubić" i działać nie tak jak trzeba), raz na tydzień możesz też zrobić sobie piling, demakijaż też jest ważny, mleczko a nie mydło.... nie wyjdzie cię to zbyt drogo, ale musisz bardzo dbać jezeli chcesz sie pozbyć problemu z twarzy, lepsze to niż łukanie tabletek od dermatologa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truśka
dla ostrzegającej bardzo milo z twoje strony ze o tym napisalas, ale jest malutka roznica, bo ja nie zazywalam tego leku o ktorym ty napisalas, ja zazywalam...rOAkutan,jest to lek, ktory przepisuja w niemczech NAPRAWDE od lat i bardzo pomaga, nawet ostatnio siostra mi mowila ze byl specjalny program u ewy drzyzgi czyli rozmowy w toku, i jej goscie wypowiadali sie wlasnie na temat tego leku bo wszystkim im pomogl a mieli wielkie problemy, tak jak ja. no i poza tym to ja zabic sie nie chcialam i nie mam zamiaru :) teraz to ja dopiero pragne zyc! haha! lek bralam 4 lata temu , ale wielkie dzieki za uprzedzenie innych osob ktore mialy by uzywac tego o ktorym ty napisalas- pozdrawiam cieplusko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal18
a wiec moi drodzy :) najleprzym lekiem jest autochemoterapia!!!!! nic mi nie skutkowalo , antybiotyki , masci, maseczki , nic doslownie nic!!! jedyne co bylo czesciowo skuteczne i co do tej popry uzywam to mydlo siarkowe.mydło to wysusza skure i zabija bakterie!! jednak pop uzyciu nalezy nakremowas dobrerz skure!!! jezeli ktos chce sie dowiedzioec co to jest ta autochemoterapia to schecia wytlumacze na czym ona polega- ostrzegam ze jest to bolesny zabieg i efekty dopiero widac po 2 do 3 tygodni !!! ale warto pocierpiec!!!!:) metoda ta dziala jak szczepionka wiec powinna usowac tradzik na cale zycie!! tak wiec dajciec znac jezeli interesuje was moja metoda !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalala
ja chce wiedziec o tej terapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejek pichtowy
Juz bylo w ty watku o tym olejku. Bardzo duzo informacji jest na stronie Rozanskiego. Stosuje ten olejek od trzech tygodni. Jako kuracje (z inf.na opakowaniu) i do smarowania skory. Takiego efektu nie mialam nawet po effeclarzea a stosowalam cala serie. Skora sie rozjasnia. Znikaja zanieczyszcenia i wypryski. Moge znow zaczac uzywac normalne kremy. Tez lepiej sie czuje i mam wiecej energii. Ten prawdziwy olejek kosztuje 40 zl, ale starcza na dlugo. Polecam, nawet jako kuracje uzupelniajaca przy innych lekach. Mozna skonsultowac z dermatologiem, ale ktory dermatolog tak naprawde zna sie na medycynie naturalnej. Wiekszosc ma niezwykle lekka reke do antybiotykow a to uruchamia w organizmie cala spirale. Przez pol roku piekan cera, ale jaka watroba ! Problemy ze skora, oprocz hormownow moga sie tez łaczyc z candida. Czyli dieta, ale o tym juz bylo - nie za slodkie, nie za kwasne i nie za pikantne (u mnie jablka i cytrusy najbardziej podrazniaja skore) Tak, tak, wszystko, co smaczne jest niezdrowe. Zycze powodzenia a jesli olejek pichtowy u was zadziala, napiszcie o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal18
No to slluchaj lalala!!! czy jak ci tam!!!:) terapia ta polega na tym ze pobiera sie krew codziennie od jednego cm( 2 dzien 2cm 3 3cm itd do 10 cm nastepnie 10 cm stosowac przez okolo 4 do 7 dni i znowusz zmniejszac dawke co dziennie o jeden cm)po pobraniu krwi odrazu wstrzykuje ja sie domiesniowo czyli 1 dz 1cm 2 dz 2 cm itd!!! tak jak mowilem metoda ta jest bolesna !!! ale z biegiem czasu idzie sie przyzwyczaic!!!a i efekty nie widac natychmiastowo dopiero widac po okolo 2 tygodniach regularnego stosowania raz dziennie!!! tak wiec powodzenia!!!:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal18
No to slluchaj lalala!!! czy jak ci tam!!!:) terapia ta polega na tym ze pobiera sie krew codziennie od jednego cm( 2 dzien 2cm 3 3cm itd do 10 cm nastepnie 10 cm stosowac przez okolo 4 do 7 dni i znowusz zmniejszac dawke co dziennie o jeden cm)po pobraniu krwi odrazu wstrzykuje ja sie domiesniowo czyli 1 dz 1cm 2 dz 2 cm itd!!! tak jak mowilem metoda ta jest bolesna !!! ale z biegiem czasu idzie sie przyzwyczaic!!!a i efekty nie widac natychmiastowo dopiero widac po okolo 2 tygodniach regularnego stosowania raz dziennie!!! tak wiec powodzenia!!!:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D ;-) :-):-D ;-) :-):-D ;-) :-):-D ;-) :-):-D ;-) :-):-D ;-) :-):-D ;-) :-):-D ;-) :-) To jednak moj sposob (ktory podalam na pierwszej stronie) to mniej zachodu i o wiele przyjemnejszy a poza tym czarne kropki i podskorne kulki nie maja z tym szans!!! :-D ;-) :-):-D ;-) :-):-D ;-) :-):-D ;-) :-):-D ;-) :-):-D ;-) :-):-D ;-) :-):-D ;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ODSWIEZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszach-t
Wiecie co?Tak czytam i czytam i zaczynam sie bać! Z tego co tu piszecie ja przetestowalam ok 70%leków-diane 35, tetralysal, metronidazol, venoruton na rumien, zewnętyrznie skinoren, davercin, maści i toniki robione na recepte, teraz mam differin, i do tego wszystkiego regularnie dostaje szczepionke. Dopiero jak weszłam na wasze forum i zaczęłam sie zastanawiac nad tym jak lecze tradzik uświadomilam sobie ze ja mnóstwo chemi w siebie wpakowałam-a efekt?hm...dość dobry ale wydaje mi sie ze powoli to u mnie idzie. Regularnie do dermatologa chodze od roku-to on zaaplikował mi te wszystkie lekarstwa. Co prawda jest lepiej niż było, bo teraz naprawde gdzie niegdzie mi coś wyskoczy przed okresem, ale moja buzia i tak nie wygląda jak z żurnala:(Rozszerzone pory, wagry zaczerwienione policzki...) najbardziej przestraszyła mnie prognoza ze jak odstawie diane to wszystko wróci??!! czy to znaczy ze całe zycie mam łykac te świństwa żeby nie miec pryszczy?Przecież to chore!!Jedno mnie wkurza najbardziej ze nie moge sie malowac i jesc czekolady!!W makijazu zawsze cos tam sie ukryje i od razu czuję sie bardziej pewna siebie a tak całą tą brzydote mam na wierzchu. Od 1lutego zaczynam prace w biurze i nie chce zeby wszyscy sie na mnie gapili. Myślicie ze mogłabym złamac ten zakaz i zacząc sie malowac do pracy?Czy moze faktycznie to ze sie nie maluje moze mi pomóc?Chcialabym zapytac tez o diete bo tu sie jedna osoba wypowiadala ze stosuje ją aby poprawic kondycję swojej cery?Mozesz mi napisac co ograniczyłas w spozyciu pokarmow i czy pomogło? Pozdrawiam was i ciesze sie ze mogłam do was dołączyc-naprawde po roku terapii i srednich efektach potrzebna mi jest taka grupa wsparcia:)Po kwiatuszku dla każdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Altehekse
Do większości światłych rad tutaj (oprócz ogólnych, że do lekarza warto) trudno mi się ustosunkować, bo czasy kiedy walczyłam z trądzikiem są nad wyraz odległe. Ale z tej prehistorii pamiętam trzy rzeczy: - radę, żeby myć twarz miękką szczoteczką (są takie do kupienia np. w rossmanie za parę złotych) i odpowiednim żelem - skóra jest dokładniej oczyszczona, robi się mniej zaskórniaków, a i o pryszcze trudniej - bardzo łagodną serię akacjową Yves Rocher do cery tłustej (tonik, krem nawilżający i mleczko) - mnie pomagała bardziej niż kosmetyki do cery trądzikowej - konieczność oczyszczania cery u kosmetyczki przynajmniej raz na pół roku Inne babcine rady - drożdże doustnie (w prehistorii o której piszę piło się toto z wodą - świństwo rzadkie, teraz są w tabletkach) - maseczka z drożdży - rozrabiasz na papkę w letniej wodzie lub mleku (jeśli nie jesteś na mleko uczulona), nakładasz na paszczę. Gdy wyschnie - zmywasz letnią wodą i nakładasz krem nawilżający. Niezbyt to kosztowne, a bywa bardzo skuteczne. Poza tym, jeśli faktycznie problem jest poważny (zaognione, ropne wypryski) drematolog może przygotować Ci autoszczepionkę. To chyba dość kosztowna impreza, stosowana w skrajnych przypadkach - ale też skuteczna. No, i skoro już truję - dieta oczyszczająca też nie jest od rzeczy. Ciemne pieczywo, musli, minimum wędlin, zamiast słodyczy - suszone owoce i orzechy, żadnych napojów gazowanych, w wersji radykalnej - ziołowe herbaty zamiast czarnej. Generalnie jak najmniej czegokolwiek co zawiera chemikalia. Na efekty trzeba poczekać minimum miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanye
ja też miałam duży problem z trądzikeim. Używałam differin, davercin, rózne kremy, maści i zabiegi kosmetyczne. I w końcu jedna pani dermatolog poleciła mi akneroxid 5 (jest też 10, czyli mocniejsza wersja) Najpierw przez kilka dni nic sie niedziało, potem zaczęła mi się łuszczyc i czerwienić twarz, a potem trądzik znikł. Teraz krostki pokawiają się sporadycznie, najczeęściej przed okresem. Radzę sobie z nimi bez problemu. Akneroxidu uzywam już 2 lata (nie ma żadnych skutków ubocznych, ani okreslonego czasu stosowania) KOsztuje około 20 zł, w aptece:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup sobie dermaknel
kup masc dermaknel kosztuje ok7zl za 20g ale jest wydajna,bez recepty, mi pomogla mam ladna cere bez tradziku i przebarwien 2-3 tubki i po jklopocie,kupilam ja przypadkiem a tu taka niespodzianka,naprawde polecam tez stosowalam rozne masci i antybiotyki,a tu w koncu taka zwykla masc za 7 zl mi pomogla wiem,ze to brzmi moz niewiarygodnie,ze masc moze tak pomoc,ale sprobuj to tylko 7zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukaszek
Ja mam trądzik od 6 klasy a aktualnie jestem w 2 gimn. Chodziłem do różnych dermatologów którzy przypisywali różne maści, antybiotyki, leki ale nic nie pomagało. Ostatnio moja mama dowiedziałą się od koleżanki o jakiejś dobrej pani dermatolog no i pojechaliśmy. Przypisała mi jakiś nowy lek który weszedł niedawno na rynek polski (kosztuje około 100zł). Mówi że jest bardzo skuteczny i po 4-6 tygodniach będzie widać efekty. Mam nadzieję że tak będzie bo ten mój trądzik jest okropny. Mam prawie na całej twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna_marsjanna
hej, sluchajcie mam 21 lat i nadal problemy ze skórą. Mam tego dość naprawde. Może nie wyglądam jeszcze jakos strasznie, ale mam tłustą cerę, buzia się błyszczy, ciągle mi wyskakuje coś na brodzie albo na czole..eh Stosowałam jak dotąd łagodne preparaty i domowe sposoby, troszkę dają radę, ale ja nadal marzę o gładkiej buzi. Dziś pierwszy raz byłam u dermatologa. Zapisała mi Diane 35 i Zineryt. Trochę się boję brać tabletki hormonalne, czytałam różne opinie. Wiele negatywnych. Wiem, że działają skutecznie, ale nie chcę ich brać ciągle, po tym gdy już wyleczę twarz. A czytałam, że po odstawieniu jest gorzej(!)Co do Zinerytu też nie jestem pewna, a to drogi wydatek. Proszę pomóżcie mi zdecydować, jeśli macie już w tej sprawie doświadczenie. z góry dziękuję !! =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim, ktorzy rozwazaja mozliwosc brania Roakutanu albo juz cierpia z powodu skutkow \"ubocznych\" zapraszam na forum uzytkownikow, obecnych i bylych, tego leku. Niestety forum jest po angielsku, ale jestem przekonana, ze im wiecej bedzie polskich uzytkownikow, tym szybciej powstanie podobne forum po polsku.. Pisza tam ludzie, ktorzy po latach, niektorzy po 20 latach, cierpia na bardzo powazne skutki uboczne. Ja sama po 4 latach nie doszlam do siebie i nie wiem, kiedy to sie skonczy. Tradzik mi, by the way, wrocil, pomimo dwoch kuracji Roakutanem. Forum jest tutaj, polecam.. :/ http://www.xsorbit1.com/users/davec//index.cgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roakutan- zastanowcie sie i poszukajcie odpowiedzi, dlaczego ten lek niedawno w USA zostal wycofany ze sprzedazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mat
czesc. mam do odstapienia roakutan. oryginalny, zakupiony w niemczech! wiecej informacji pod domwym numerem 0713558480. pozdrawiam m.targosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam sie
Boze co za bzdury?????? Jakby został wycofanyz USA to tez z innych. A poza tym jakby az tak zle działał to w ogole by nie dopusili leku do sprzedazy.Przeciez leki musza spelniac okreslone normy. A Ty po 4 latach jakie masz skutki uboczne niby?? Czy to na pewno od roa?? Nawet nazwy nie umiesz napisac poprawnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to niech bedzie
rOACUTANE, TO TRUCIZNA. Każdy kraj moze miec swoje przepisy dotyczące leków dostępnych n arynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mama
Witam Was wszystkie trądziowe dziewuchy! Przeskoczyłam na chwiklę tutaj z forum zdrowie i uroda i tam jest taki topic urynoterapia..... Dość gługi bo wiadomości tam zawartych cała masa, ale radzę poczytać i wyciągnąć odpowiednie dla siebie wnioski. Ja jestem najlepszym przykładem na działanie tego cudownego leku trądzik i wypryski od 20 lat , dermatolodzy różnej maści, antybiotyki, leki na zamówienie, diane itp. itd na chwilę potem powrót do stanu poprzedniego. Od jakiegoś czasu stosyję urunkę (na początku odruch wymiotny ) i jest dobrze, do kosmetyczki na czyszczenie raz na miesiąc , skóra jak nigdy i planuję peeling chemiczny by pozbyć się plam i mam nadzieję wrócić do normalnego życia. Stwierdzam, że nawet jestem ładna!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też brałam Reaccutan
a raczej jego odpowiednik Aknenormin i polecam gorąco . Fakt że lek ten ma skutki uboczne ale da sie to wytrzymać ja stosowałam go 7 miesięcy i jestem bardzo zadowolona . Bo prawie przez 10 lat z tym hu... walczyłam i dopiero Aknenormin mi pomógł. A co do wypowiedzi ze Roaccutan został wycofany z USA to wiem że nie bo mam znajomą co się nim tam obecnie leczy. Pozatym W USA była straszna nagonka na niego a to z tego powodu że lekarze tam stosowali dawkowanie jak dla konia nieraz 20 razy silniejsze niż u nas i od co że ludzie mieli straszne skutki uboczne , jeśli znajdziedz dobrego dermatologa który ma na swoim koncie juz osoby leczone i wyleczone tym lekiem to nie wachaj sie i go bierz. ja zmarnowałam swoją młodość i żałuję że nie wziełam go wcześniej! Pozaty podczas kuracji byłam pod stałą opieką lekarza i robiłam co miesiądz badaia czy wszystko oki. Tak że najlepiej będzie jeśli pójdziesz do dermatologa i z nim o tym porozmawiasz czy możesz go stosować. JA polecam z całego serca ten lek bo wiem że on uratował mi życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal 18
ile ta terapia kosztuje? i jakie są skutki uboczn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×