Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość audrey_15

najlepsze na tradzikcena nie gra roli

Polecane posty

Gość nie znam sie
Michał polski odpowiednik roacuttanu to izotek, który jest tanszy, a ma taki sam skład. Tu masz ulotke: http://www.blaufarma.pl/download/izotek_ulotka.pdf A koszt leczenie, to zależy ile ważysz i jak długa bedzie kuracja, z tego co wiem to trwa min od 3 a nawet 6 m-cy i dłużej. Opakowanie 30 tab 20mg w jednej z tanszych aptek, to koszt ok 140zł Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelusek
odnośnie autochemoterapii..stosowałam tę metodę leczenia.Zaleciła mi ją pani dermatolog, gdy już nic nie pomagało!!zadne maści, kremy tetracykliny itd. Miałam wtedy jakieś 20lat,teraz mam dwa razy tyle.Owszem, pomogło..ale niestety nie na zawsze!!!Miałam spokoj jakieś dwa lata!!!Zadnych pryszczy,cera modelowa!!Po upływie tego czasu..pryszcze wróciły i mam niestety prooblem z nimi do tej pory, mimo,że nie jestem już nastolatką.W wieku 30lat powtórzyłam tą metodę raz jeszcze..ale tym razem już nie pomogła w ogóle!!!Tak więc nie jest to "lekarstwo" skuteczne na zawsze,a nie należy do zbytnio przyjemnych.Krew pobiera się z żyłycodziennie i wstzykuje w p..pę!!W sumie jest to 20 zastrzyków w terapii..od 1cm krwi do 10cm i z powrotem od 10cm do 1cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooooooooooooosia
jak czytam o roacutanie, ze to taka trucizna itp. to az mnie nerwy biorą! jakie samobójstwa, ludzie popelniaja jak juz im nawet roa nie pomogl, a nie przez jego skład. ja leczylam sie roa 7 mc i zadnych dołow nie mialam, doly to mialam jak nie dzialalo na początku tylko bylo gorzej i to duzo, bo wszystko wyłazi, poniewaz traktowalam ten lek jako ostateczosc, ale jak po 3 mc zaczelo dzialac to moje samopoczucie energia, radosc byla tak wielka ze moglam góry przenosic!!! spojrzcie na to tak, producent musi zapisac wszelkie skutki uboczne na wypadek gdyby cos sie wydarzylo, podobnie jest z tabletkami antykoncepcyjnymi, jak przeczyta sie skutki uboczne to tez jest tego sporo... a tyle kobiet bierze i żyje. nie wiem czy zycie z syfami jest fajne, ciagle doly i przygnebienie, ja zawsze wzielabym jeszcze roa i tylko zaluje ze tak pozno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_26
Dziewczyny! Ja na trądzik cierpiałam ok.12 lat. Oczywiście leczyłam się u dermatologa. Był czas, że trądzik ustępował, ale za jakiś czas wracał ze zdwojoną siłą. Antybiotyki, kremy...nic już nie pomagało. Gdy miałam 22 lata zobaczył mnie pewien zielarz i powiedział, abym przyszła do niego na wizytę. Wtedy byłam już w takim stanie psychicznym, że było mi wszystko jedno i do końca nie wierzyłam, że on mi pomoże, ale poszłam. Przepisał mi mieszankę 8 ziół na oczyszczenie organizmu i kazał pi przed jedzeniem 3 razy dziennie. Na początku reakcja organizmu była taka, że miałam jeszcze większy trądzik, ale po ok. 4 miesiącach wszystko się unormowało. Wrócił zdrowy koloryt skóry, trądzik zniknął, a ponadto zioła mi poprawiły przemianę materii i jeszcze schudłam parę kilo. Do dzisiaj jestem wdzięczna temu człowiekowi. Dziewczyny - nie poddawajcie się!!Może gdzieś w waszej okolicy jest jakiś dobry zielarz, naprawdę warto spróbowac. P.S. Kiedyś znajoma, której córka ma ogromny problem z trądzikiem mnie zaczepiła i zapytała, co mi tak na twarz pomogło. Myślała, że jezdziłam do jakieś rewelacyjnego dermatologa.Jak jej powiedziałam, że to wiejski zielarz mnie wyleczył to nie uwierzyła a jej córka ma trądzik do dzisiaj, ale to jej sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NInnnnna
stosuje skinoren zel na noc od 10 dni i bylo super a teraz nagle jest brzydko mam go dalej stosowac czy przerwac i na syfy uzyc czegos mocniejszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NInnnnna
ojejku ja juz tez walcze ok 9 lat, mam juz 27 lat, nawet dziecko urodzilam i ciagle sa problemy, najgorsze jest to ze juz nie wiem co uzywac!!! a moglabys podac sklad tych ziół jakie to były i jak przygotowywalas napar? tak Ci zazdroszcze ze juz jestes wolna i mozesz sie cieszyc gladka cera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_26
To nie są jakieś cudowne zioła. Każdy musi miec zioła dobrane indywidualnie przez kogoś, kto się na tym zna. To co mi pomogło, komu innemu mogłoby zaszkodzic. Powiem tylko tyle, że była to mieszanka z 8 znanych ziół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NInnnnna
Aga powiedz ze jestes z bydgoszczy? jesli tak to fajnie jakbysmy sie spotkaly.ja juz nawet 3 lata temu bralam roaccutan i tez nic...wiec moze te ziola tez by mi pomogly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_26
Ja jestem z Podkarpackiego. Poszukaj w swoich okolicach jakiegoś dobrego zielarza. Zioła oczyszczą organizm i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Expertka
Dwa lata pod kontrolą lekarza łykałam antybiotyk - Dotur i uzywałam żelu punktowego Differin (też z apteki), uzywałam żelu do mycia Iwostin Puritin, wody termalnej Vichy i kremów - na dzień Normaderm Vichy, a na noc na zmianę (tzn. zmiana co parę mcy, a nie co wieczór;) : Normaderm Vichy Nuit i Iwostin Puritin, jednak częściej - Vichy, poza tym chodziłam na mikrobermabrazję - co trzy tygodnie. Puder - też tylko Normateint Vichy. Efekt - cera jak z obrazka:) Wszystkim dziewczynom z Łodzi i okolic polecam Panią dr Michalak z DerMedu na Pietrynie! :) Jest najlepsza:) koleżanki zazdroszczą mi cery, choc jeszcze trzy lata temu miałam paskudną:( U mnie było dziwnie z tym tradzikiem, bo jako nastolatka nie miałam z nim kłopotów, "wysyp" zaczął się jak miałam 22 lata!! to był koszmar:( ale dzięki Pani Doktor wszystko się unormowało i wypiękniło :) teraz jest bossko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×