Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniol

samolot a ciaza???

Polecane posty

Gość Aniol

Bardzo wazne pytanie: czy w piatym miesiacu ciazy moge leciec samolotem (lot bedzie trwal okolo godziny) ??? Czekam na odpowiedz,.. bede niezmiernie wdzieczna. Pozdrowienia dla wszystkich przyszlych (i obecnych) Mam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy nie wolno, ale na pewno nie powinno się. Zwłaszcza, że to już piąty miesiąc. Jeżeli nie musisz to nie ryzykuj. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nie przesadzaj
kolezanaka z pracy latala 2x w tygodniu do polowy 8-go miesiaca. Ma pieknego, zdrowego, teraz juz rocznego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewiara
wszystko zalezy od twojej ciazy spytaj sie lekarza ginekologa prowadzacego ciaze Jesli nie musisz nie lec !!! Cisnienie skoki bol w uszach kiedy zmiana cisnienia do OJ nie przesadzaj lepiej chuchac na zimne jeszcze sobie polata tak jak ja latam ale juz z coreczka Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondgirl
ja lecialam w 8 miesiacu ciazy do usa....wszytsko bylo okej jak ciaza przebiega prawidlowo to niema sie co martwic,wahania cisnienia nic nie zrobia tobie ani malenstwu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kayka
Podobno od siodmego już nie można. - rożnica cisnien !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłka25
ja tez czytalam ze ciaza latac nie lubi chodzi o zmiane cisnienia jak ktos tu juz zauwazyl plod w pecherzu +zmiana cisnienia podczas startu i ladowania moze doprowadzic do przedwczesnego porodu w poznych miesiacach lub poronienia we wczesniejszych ale ja tez lecialam w 9 tygodniu i nic sie nie stalo trzeba liczyc sie z ryzykiem ale mysle ze czesto sie powiklania nie zdarzaja skoro tyle nas lata i wszystko pozostaje w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×