Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wody płodowe

jakie to uczucie, ile tego jest,czy ma zapach

Polecane posty

Gość wody płodowe

boje sie ze mnie zaskoczy gdzies przy ludziach czego mam sie spodziewac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkaaaaa
masz takie uczucie jakbyś sie zesiuiiała:) jest to bezzapachowe:) nie masz sie czym przejmowac a w ogóle to po odejsciu wod płodowych nie powinnaś już raczej chodzić tylko udac się natychmiast do szpitala , to jest rozpoczecie porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkaaaaa
masz takie uczucie jakbyś sie zesiuiiała:) jest to bezzapachowe:) nie masz sie czym przejmowac a w ogóle to po odejsciu wod płodowych nie powinnaś już raczej chodzić tylko udac się natychmiast do szpitala , to jest rozpoczecie porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkaaaaa
masz takie uczucie jakbyś sie zesiuiiała:) jest to bezzapachowe:) nie masz sie czym przejmowac a w ogóle to po odejsciu wod płodowych nie powinnaś już raczej chodzić tylko udac się natychmiast do szpitala , to jest rozpoczecie porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erytrea
proszę odpowiedzcie, ja tez jestem ciekawa, jak to jest, boję sie, że nie rozpoznam odejścia wód płodowych, tym bardziej, ze mam problemy z nietrzymaniem moczu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos nieciekawy
ja raz myslałam ze poszły mi wody płodowe a okazło sie ze to zwykły sluz w nadmiernej ilosci ;p a zeby sprawdzic czy to wody lekarz kazał mi kaszlec :) bo ponoc wtedy wieksza ilosc ich wypływa :) ja miałam niezły ubaw przy tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animka
wód odpływa tyle na ile pozwala peknięty pęcherz płodowy. mi np. odpływały ładnych parę godzin po trochu bo pecherz nie pękł do konca i i tak lekarz go przebił. a jak go przebił to byłam bardzo zaskoczona ze jeszcze tyle było, bo było dużo. uczucie podobne do "zsiusiania" ale jednak troszke inne bo jednak nie możesz nad tym zapanowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do erytrei
nie martw sie tak, bo jak przyjdzie do odejscia tych wod plodowych to na pewno bedziesz wiedziala, ze to one. Poza tym one nie odchodza sobie ot tak. Najpierw sa coraz czestsze skorcze. A poza tym, nie wszystkim wczesniej odchodza te wody. Niektorym paniom dopiero podczas wlasciwego porodu na sali porodowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sie dzieje z wodami plodowymi przy cc? Przebijaja pecherz przed operacja czy ssakiem wyciagaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam mało i nawet nie poczułam lek. mi powiedział,że wody odeszły, może jak sikałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy pierwszym porodzie od tego zaczął sie mój poród.. Najpierw poczułam takie pykniecie w środku i zaczęło sie ze mnie lac przez moment potem przerwa i potem znowu troche no i zaczęły sie takie słabe skurcze mniej bolesne od miesiączki... przy drugim porodzie dotarłam do szpitala z 6 cm rozwarcia bo uparcie czekałam az mi wody odejdą :D i sie zastanawiałam czy juz na pewno rodze czy nie:D a wody odeszły mi dopiero na sali porodowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam sporo, ale odeszły dopiero podczas wywoływania porodu. Konkretnie ze mnie chlusnelo, wiec nie było opcji by to przeoczyć. I jeszcze przez jakas godzinę się wylewalo. I powiem wam ciekawostkę: jak mu się te wody saczyly to miałam cale nogi mokre i później przez kilka kolejnych dni miałam skore delikatna jak niemowlak na nogach i stopach. Zastanawiałam się, czy to przez ta kąpiel w wodach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też poczułam takie pyk :) ciepło i mokro, ale saczyly się powoli,poród wywoływany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×