Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Jaka szkoda ,ze nie ma nikogo mam ochote pogadac :( 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻 🌻 To na polepszenie humorków dla Was Dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dzisiaj to miałam urwanie głowy wiec nie miałam czasu zagladnąc tutaj. Myslałam ze śnieg polezy troszke ale pogoda okropna, błoto, mokro brrr... Byłam na zakupach bo chciałam sobie sukienke kupić taka duuuża :) no i kupiłam, nawet fajna. Wczoraj zrobiłam szalik długaśny na drutach, cały dzień siedziałam i skończyłam , moze aczne sprzedawać chociaz robienie się nie opłaca zupełnie. No to tyle póki co miłego wieczoru 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam późnym wieczorkiem chciałam wpisać sie szybciej ale......najpierw wypada poczytać, potem zrobić sobie herbatkę potem brata wpuscić aby się pożegał z kompem bo idzie spać no to teraz mogę z wami pogadać , jeśli oczywiście kogoś tu zastałam to ja stawiam późną kolację kto się pisze? a raczej załapie a mam wenę więc zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem 🖐️ ale zaraz idę do spanka 😴 Maryś >> dzięki za śliczne życzenia ❤️ Jerry >> a tobie za zdjątka, zwłaszcza na tym 2-gim jesteś bardzo przystojny ;) tam wyżej to mój nowy adres, taki ogólnodostępny ale stary mam dalej i wy na niego piszcie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zapomniałam że tu stronki wolno przechodzą i myślałam ze nikt tu nie zaglada hubka nie siedź cicho pokrzyczmy trochę u mnie wszyscy śpią mnie kawa trzyma bezlitosnie no i jeszcze moje życiowe plany - to jak trzy kawy jerry ja dostałam tylko jedno zdjecie to z jakąś kobietą czy ja o czymś nie wiem? uśka proszę cię bardzo życzonka płynące z serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikołaj
ho ho ho nocne marki.. do spania 😴 hu hu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi nie wszedł jeden temat :/ no to zdjęcia swoje posłałam (ależ cięzko je było znależć) mam nadzieje ze doszły :) jakbby co to zmiana mojego adresu : ewakrela@poczta.onet.pl bo nie chce mi wysyłać z wp ! marysia, ja też podziwam ten pomysł z hotelem, super sprawa :) życze powodzenia !!! a w ogole własny interes to jest to ! ja tez niedlugo otwieram działalność już stronka prawie prawie gotowa, domena juz daaawno wykupiona ale jakoś tak to leży, ba! mogę sie wam nawet pochwalić: www.fabricnet.pl (spalsh) www.test.fabricnet.pl (narazie jeszcze w formie testu) stonek nowych rzeczywiscie sie narobiło ze ho ho, jest co czytac :D a włsnie co z tym zjazdem??? warszawka? mi pasuje :D ciao 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze krzyczeć nie bede ale i mi sie spac nie chce, chociaz pewnie bede musiała bo jutro rano nie inaczej do pracy trza isc :/ a i w jakims takim nastroju z lekka dołkowatym jestem chiba (do rana mi przejdzie ;-) ) tak juz mam przed swietami, słucham sinead o connor popalam papieroski i włócze sie po sieci (świecie?) ;-) Jerry a czy ja moge meilika dostac od ciebie? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani dziękuję pięknie jak tylko potrafię za wasze słowa otuchy i nadzieji i trzymania kciuków oj oby mi się wszystko udalo z pomocą ludzi życzliwych i uczciwych powinno mam nadzieję że mogę was liczyc jako ekspertów w swoich dziedzinach czy korzystać z waszych znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc pogadamy w dzień między zakupami a smażeniem rybki na obiad do pracy idę wcześniej więc krócej będę z wami jerry dzięki za kwiatek - śliczna ehhh byle taką prawdziwą dostać :( papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie już piatek!!! Co nocne marki jeszcze spicie.? Mnie się też dzisiaj nie chciało wstać ,ale jak mus ,to mus. Miłego dzionka Wam życzę niech spełniają się plany i marzenia, dzieci dochodzą do zdrówka mało dołów za to dużo uśmiechu. A ja się biorę do pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jestem z gorzowa a o co chodzi. Tak w sumie to napiszcie skad jestescie nie bardzo wiem co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hubka sliczna kotka;)dobra rada żuc palenie ,malborasy to cos co nic nie daye🌻 Gdzie sa wszystcy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , witam !!! ja tylko wpadłam na chwilkę , żeby się przywitać niestety po kilku dniach leniuchowania nazbierało się trochę roboty ale nawet się chce , bo słoneczko piękne mam za oknem aż miło i wszystkie doły przechodzą to tyle , jak sobie zrobię przerwę w pracy , to oczywiście się zamelduję :) a - zapomniałabym - kawka już jest gorąca i herbatka z cytrynką proszę się częstować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczko👄sliczne dzieki rozgrzeje sie troszeczke ,a dozucam delicje,i krakersiki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja dorzuce troszeczke bylem w piekarni i swierze paczusie przynioslem. Zapraszam. Uwaga jeszcze cieple. Moze sie poczestuje herbatka z cytrynka bo przeciez zaraz bede musial sie polozyc i odespac ta noc. Jeszcze tylko dwie choc mam nadzieje ze w sobote bede mial wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;)Co słychac??? Gala gdzie Ty pracujesz?? jesli mozna wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×