Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

witam, jak dobrze, że już czwartek... :) gala, to Ty pracujesz w nocy? :) gocha, pewnie, że jest miejsce, witamy i czekamhy na kilka słów o sobie 🌻 cudak, trudne pytania zadajesz :) cóż, sądzę, że poznaliśmy się dosyć dobrze - przynajmniej na tyle, na ile każdy chciał ujawnić coś o sobie, wiemy o sobie to i owo... chyba dobrze się czujemy w naszym gronie i droga ku przyjaźni nie jest tak odległa. ale nie spotkaliśmy się jeszcze w realu, więc nie wiemy, jak na siebie zareagujemy na żywo ;) no, ale wszystko jeszcze przed nami ;) dzięki za życzonka :) szam, miłego czytania :) Jerry, hej, hej :) Daria, mam nadzieję, że kiedyś dojdzie do takiej imprezki :) a ja wczoraj poszłam na zakupy z myślą kupienia czegoś dla mojego Skarbu.... i wróciłam ze spódniczką - oczywiście dla siebie :D dziś muszę znowu się wybrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek 👄 🌼🖐️ juzzzz czwartek... wiecie? :P jeszcze piatek i weekend:D wiec z tej okazji swierze pączucie do kawki stawiam :) buźka dal wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, to ja. Juz przeczytałam! gala68 - witaj na tych stronkach🖐️ Jerry0703 - też 🖐️ majesta!!!!! GRATULACJE!!!! Kochana, jak sie ciesze, ze humorek wreszcie masz!!!! Marteczka, 100 lat kofana w szczesciu i urodzie i zdrowiu, został jakis szampan????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj wychodzę z koleżankami na \"babską zabawę\" do pubu (same kobitki - coś ok.10 laseczek) - lubię takie \"wieczorki babskie\":D Już się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj wychodzę z koleżankami na \"babską zabawę\" do pubu (same kobitki - coś ok.10 laseczek) - lubię takie \"wieczorki babskie\":D Już się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo bardzo serdecznie dzięki jeszcze raz za życzonka 👄 Szam - szampanik został jeszcze , możemy pobąbelkować , jeśli tylko ktoś ma ochotę :) ja jestem dziś trochę wczorajsza , bo było u mnie kilkoro znajomych i kilka browarków poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja też chętnie załapię się na tego szampanka :) - będę \"przygotowana\" na wieczór hihihih:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka, to polewaj kofana, bo ja to wczorajsza jestem z powodu braku snu w nocy, jakos ostatnio spac nie moge i cholera wie dlaczego:-( słucham sobie własnie muzyczki i siedze w biurze pustym, słuchawki na uszach i wrazenie sprawiam do 12.50, później jade zmienic osobe pilnujaca Zuzie. Po drodze jeszcze musze kupic krepe, zeby prezenty zapakowac. cos jeszcze musze dokupic dla tego kolegi, ktorego na Wigilie zaprosilismy, i jeszcze zakupy na wigilie i gotowac zaczac czas trzeba. Menu ustalone, skaldniki spisane, teraz tylko robota zostala. W poniedzialek wigilia w pracy, wtorek wolny a w srode na moment sie tu zjawie z Zuzia. Nie mam jej z kim zostawic, a i tak zawlniaja kobiety szybko do domu, wiec bedziemy razem. az strach sie bac, co Zuzia moze zmalowac;-) mam nadzieje, ze po jej wizycie mnie nie zwolnia;-) Daria, juz nie pamietam kiedy ostatni raz bylam na takiej imrezie. ale szykuje sie w styczniu maly zlot forumowiczow, wiec pewnie bedzie wielkszosc babek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria - ja też lubię takie babskie wieczorki , tylko że u mnie w mniejszych ilościach wustępują :) to znaczy chodzi mi o ilość babeczek :) Majesta - a na kiedy masz termin ? , a nie przejmuj się , w ciąży to tak jest - nic tylko spać i jeść :) Malutka - ja Ci miałam zdjęcia wysłać - pamiętam tylko się czasowo nie wyrabiam , postaram się dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻👄 Marteczka dlaczego Cię przebiłem;) ogórkowa jest bardzo bardzo OK;)i ja ją bardzo uwielbiam .....Jaka u Was pogoda bo u mnie deszcz pada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszego dnia szkoły, przed rozpoczęciem lekcji, nauczycielka przedstawia nowego ucznia amerykańskiej klasie: - To jest Sakiro Suzuki z Japonii. Lekcja się zaczyna. Nauczycielka mówi: - Dobrze, zobaczymy jak sobie radzicie z historią. Kto mi powie czyje to są słowa: \"Dajcie mi wolność albo śmierć\"? W klasie cisza jak makiem zasiał, tylko Suzuki podnosi rękę i mówi: - Patrick Henry, 1775 W Filadelfii. - Bardzo dobrze Suzuki. A kto powiedział: \"Państwo to ludzie, ludzie nie powinni więc ginąć\"? Znowu wstaje Suzuki: - Abraham Lincoln, 1863 w Waszyngtonie. Nauczycielka spogląda na uczniów z wyrzutem i mówi: - Wstydźcie się. Suzuki jest japończykiem i zna amerykańską historię lepiej od Was! W klasie zapadła cisza i nagle słychać czyjś głośny szept - Pocałuj mnie w dupę pieprzony japończyku - Kto to powiedział? - krzyknęła nauczycielka na co Suzuki podniósł rękę i bez czekania wyrecytował: - Generał McArthur, 1942 w Guadalcanal, oraz Lee Iacocca, 1982 na walnym zgromadzeniu w Chryslerze. W klasie zrobiło się jeszcze ciszej i tylko dało się usłyszeć cichy szept: - Rzygać mi się chce... - Kto to był? - wrzasnęła nauczycielka, na co Suzuki szybko odpowiedział: - George Bush senior do japońskiego premiera Tanaki w 1991podczas obiadu. Jeden z naprawdę już wkurzonych uczniów wstał i powiedział kwaśno - Obciągnij mi druta! Na to nauczycielka zrezygnowanym tonem - To już koniec. Kto tym razem? - Bill Clinton do Moniki Levinsky w 1997 roku w Gabinecie Owalnym w Białym Domu - odparł Suzuki bez drgnienia oka Na to inny uczeń wstał i krzyknął - Suzuki to kupa gówna! Na co Suzuki: - Valentino Rossi w Rio na Grand-Prix Brazylii w 2002 roku. Klasa już całkowicie popada w histerie, nauczycielka mdleje gdy otwierają się drzwi i wchodzi dyrektor - Cholera, takiego burdelu to ja jeszcze nie widziałem Suzuki: - Leszek Miller do wicepremiera Hausnera na posiedzeniu komisji budżetowej w Warszawie w 2003 roku. HEHE samo zycie [KWIAT}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria, Tobie to dobrze, ja też dawno nie byłam na takiej imprezce. ale w czwartek? jak Ty jutro do pracy przyjdziesz? ;) szam, a gdzie się szykuje zlot, to od diabełków? robal, tymi pierogami wczoraj to mi takiego smaka narobiłeś, że wieczorem po sklepach latałam, żeby kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwilą karmiłam Kingę , a w tym czasie Mikołaj poszedł sobie cichutko do kuchni , cichutko wyciągnął sobie opakowanie jajeczek , w jednym zrobił konkretną dziurkę i zawartość rozmazał po podłodze , a jak weszłam do kuchni to skubaniec pokazał mi ścierkę , a potem podłogę i powiedział \" tiu tiu \" dobrze że ja dzisiaj zadżumiona jestem , bo bym się wściekła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam U mnie też w poniedziałek w pracy jest wigilia ale we wtorek niestety jeszcze muszę być w pracy, więc nie mam pojęcia kiedy te wszystkie potrawy uszykuję ( chyba będę siedziała we wtorek do 3.00 w nocy - jak zwykle zresztą). Środę mam na szczęście urlop ale między świętami znowu muszę być w pracy:( Za to wolny mam też sylwester i 02.01 !!! :) Robal U mnie też deszcz ::(:(:( - a wczoraj tak ładnie śnieżek sypał :( - dzisiaj tylko błocisko :(:(:( justa He,he... - mam nadzieję że jakoś dotrę ale to spotkanie z dziewczynami z pracy (+ dwie które tę pracę niedawno zmieniły na \"lepszą) - więc nie tylko ja \"tak\" dotrę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka No i widzisz - faceci to od malucha nas wykorzystują -CWANIAKI JEDNE !!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pijemy a co tam rozdaję błyszczące kieliszki ale tym razem nie będę się sama męczyć Robaczku - otworzysz szampana ? to jak już otworzysz ( myślę , że mi pomożesz :) ) to polewaj Szam - a jak Zuzi zdrówko , lepiej już ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko żebym dotarła na 18.00 na \"babski wieczór\" - bo jak tak każdy będzie polewał - to będę miała trudności :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś dasz radę ......:):) Ja co prawda do \"mocniejszych\" trunków przyzwyczajony..bom zolnierz :):) ale......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wczoraj koleżanka ma obiecała mi pożyczyć super kieckę na sylwestra , wprawdzie będę musiała jakoś brzuch schować , ale co tam pochodzę trochę na wdechu , a potem to już nikt nie będzie zwracał uwagi na mój brzuch :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczko jasne mam w tym wprawe ;)juz rozdane prosze sie degustowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Robaczku - Ty otworzyłeś i polałeś , Jerry dodał jeszcze jednego szampanka , a wszystkich gdzieś wywiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze wyjsc ,jade do synka do szpitala bedxe gdzies o 14-30 i zapraszam na flaczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, zaszampaniamy sie, jak fajnie:-D justa, ponoc po sylwku, ale daty jeszcze nie ma, ma byc Zosia, Kundelek, Margot, Travka i może Vat, no i ja of course;-) jerry, a moze zdjecie podeslij, co??? bo my sie zdjeciami dawno temu wymienilismy;-) i czy to Ty jestes z torunia??? Zuzia ma sie ok, nadal musi brac to swinstwo, czyli antybiotyk, ale humor jej oczywiscie dopisuje, od rana do wieczora, dziecko szczescia, mowie Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczko widzisz ,a ja tez znikam ale sie nie martw znów sie spotkamy i bedzie ok;)🌻prosze po krakersiku... papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robalek, pozdrów synka od nas :) marteczka, ja jestem, częstuje się tym szampanem, aaatssso! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×