Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

a ja mam zawsze problemy z prezentami, z mioim Miskiem to podstepnie chodze po sklepach i widze na co on patrzy i co by mu sie podobało to pózniej wiem co kupic, a z rodzicami to róznie duzo słucham co mówi mama i jak np. narzeka ze nie ma jakiegos fajnego szala bo by jej do płaszcza pasował......no i problem z głowy albo tez ja podpuszczam i mówie ze pasowało by jej to czy tamto a ona albo przytakuje albo mówi ze nie lubi. A ja to wole drobnostki , malutkie a od serduszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam i dawać i dostawać prezenty !!!!!!! A z sylwestrem - też mam problem co założyć ????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam problem, gdzie iść? bo na razie jako strój to mi piżamka wystarczy ;) Dwoch Irlandczykow przeprowadzilo napad na bank. Z banku zabrali dwa duze worki, kazdy po jednym. Po jakims czasie ukrywania sie, spotkali sie zesoba i dziela sie wrazeniami: - Co bylo w Twoim worku? - Pol miliona dolarow! - Wow, Ty to masz szczescie... co z nim zrobiles? - Kupilem sobie wspanialy dom, a co ty miales w swoim worku? - No ja mialem pecha... Byl pelen rachunkow do zaplacenia. - I co z nimi zrobiles? - Splacam je po trochu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa Ha, ha... - znając moje szczęście to na bank miałabym ten drugi z rachunkami !!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooo ja też uwielbiam dawać i dostawać prezenty wprawdzie jeszcze nie kupiłam , ale wszystko prede mną w sobotę :) a z tym sylwestrem to mnie tak zaskoczyło , bo ja myślałam , że będziemy sobie siedzieć spokojnie w domku ( szczerze mówiąc nigdzie nie chciało mi się isć ) a tu nagle mi mówią , że jest impreza no i co robić , jako że knajpka blisko ( więc bardzo po drodze nie umarznę :) ) dałam się namówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my napewno z Tomaszem w piżamach:D Nasz pierwszy wspólny sylwester.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka a ja nadal nie mam zdjecia twojego niunia :( mi sie nie nalezy chyba co? ;) A ja w Sylwestra w domciu bede raczej napewno , no chyba ze na chwilke po znajomych pochodzimy ale to zalezy jaka bedzie sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka, z moim Skarbem to będzie mój drugi Sylwek, ale możliwe, że pierwszy tylko we dwoje. z jednej strony fajnie, ale z drugiej, to przecież na starość się razem w domu nasiedzimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już wysłałam
justa>ale na starość będzie ci to inaczej smakowało,niż teraz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka, na pewno :) wybitnie nie chce mi się tutaj siedzieć.... tzn. w pracy, przed kompem... zajmować się czymś nudnym, bleee... powinny być dni ustawowo wolne na kupowanie prezentów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jam, tak sobie myślę, że dobrze jest mieć taką grupę wsparcia. tyle, że dzisiaj tyle osób ma tyle różnych problemów, że tych grup tematycznych powinno być o wiele więcej. szczególnie na jeden taki temat, ale nie powiem, jaki... gdzieś tam wspominałam półsłówkami. ja też bym sobie chętnie poryczała... ;) jeżeli by tylko pomogło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak;) dlatego zaraz wagaruję z pracy.A sooo,należy się. Szam coś mówiła o urlopie,to ja mogę trochę oddać.Mam ze 40,a od 1.1 kolejne 26;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani ❤️ tyle piszecie i tyle nowych osób (2 mężczyzn wow! - cześć chłopaki [usta) ) że się czuję lekko zagubiona... pamiętacie mnie jeszcze...? to ja Ulinka... 🖐️ Marteczka zdąże jeszcze na szampana? to osiemnastka tak? sprawdź krzynkę :) Majesta >> ty jesteś naprawdę tajemniczą osobą... :) gratulacje i wszystkiego najlepszego. miło widzieć że masz świetny humor :) (wreszcie? :P ) Hubka dzięki za trzymanie kciuków, tylko nie trzymaj tak do 29 bo cie rozbolą... za to w ten wielki dzień (he he :O ) napewno będziecie trzymać wszyscy, prawda? Hubka czy ty nie miałaś mi wysłać fotek?? A Słonko to ma chyba gdzieś teraz obronę - 18 albo 19... A ja się dzisiaj lenię i odpoczywam po ostatnim tygodniu który był taki zakręcony że nawet nie wiem kiedy minął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa,bo to jest tak-my,wy,oni,ktoś. A to wszystko to my właśnie,nie ty to kto? Ja staram się tak podchodzić do życia,choć żadna ze mnie Teresa. 3majcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka No to ja też poproszę o \"troszkę\" tego urlopiku bo mi już nie zostało za dużo:( a po drugie to muszę być w pracy między świętami !!! - uparł się gnom okrutny i koniec !!! Zazdroszczę ci tych wagarów - ja muszę dzisiaj do 15.30 siedzieć w pracy !!! A już na serio NIEMOGĘ WYTRZYMAĆ !!!! justa Zgadzam się z tobą w 100000% !!! - urlop na \"zakupy świąteczne\" powinien być !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria, a ja do 17 :) a urlop też mam prawie cały, bo w czasie wakacji nie brałam, tylo pojedyńcze dni w wyjątkowych wypadkach... i przydałby mi się właśnie w okolicy Świąt czy Nowego Roku... ale oprócz urlopu mam jeszcze szefową... i to wszystko tłumaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Let it snow! - You\'ve just been hit by a snowball e-mail! - It\'s the beginning of the... The SnowBalls Competition 2003 - 2004!!! A rule of this game is: You can\'t hit the guy that hit you first! Now... Come on and hit as many people as you can, before they hit you! I did it first! and you can\'y hit meeee! Nanee - Nanee - Nanee! (heehee) Let\'s not stop the game as we\'ve grown up; we became old because we stop playng Don\'t be the first who gets old!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Was bardzo, że tak zniknęłam i nawet się nie pokazuję i nie powiem czy żyje. Żyję, ale ledwo ciągnę :) Ja po prostu nie mam czasu, żeby tu do Was wpadać. Jak mam chwilkę w pracy (a rzadko sie to teraz zdarza) to szukam jakiś ustaw itp. rzeczy po internecie do mojej pracy dyplomowej. Jestem już przy finiszu, ale coś mi się ta meta wydłuża ;) A tu święta idą (prezenty jeszcze musze kupić, porządki zrobić), w pracy koniec roku (przypis niepotrzebny-większoścć chyba wie co to znaczy), mój P. już płacze za mną, bo nie mam dla niego czasu i na dodatek 3-ego stycznia mam zjazd (i kolokwium...). Ale stęskniłam się za Wami! Mam nadzieję, że już niedługo będę miała możliwość pokazania sie tu codziennie. Buziaczki dla Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odbierałam najpierw przepracowane soboty (z 50);) dlatego urlop mi został. I tak mi nie da za dużo naraz,ale u mnie nie ma sztywno. Można wolne na tzw.gębe,na telefon,na odpracowanie,na co tam jeszcze. No i poza prezesem nikomu nie podlegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina, 3maj się w tej zawierusze, myślimy o Tobie cieplutko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka Ja też - z tym że mój prezes to gnom złośliwy !!!! Karinka Pozdrawiam !!! Czekamy na ciebie!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśka , dzięki wielkie ( skrzynkę sprawdziłam ) szampana polewam - proszę bąbelki jakie fajne :D idę pić kawkę z koleżanką , a przy okazji zrobię ogórkową jak już będzie to poczęstuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uśkka
marteczka >> :) luuubię ogórkową ja już spadam pa pa 🌻 ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam ogórkową więc z chęcią wciągnę:D A teraz już znikam !! Papatki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam ogórkową więc z chęcią wciągnę:D A teraz już znikam !! Papatki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też poproszę gorącą zupkę na rozgrzewkę, bo łapki mi jak zwykle marzną na klawierce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Kurak..co Wy juz wszystkie idziecie?Ja dopiero przyszlam :P Zupke wlasnie jest..taka nijaka..:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sderwuje pierozki z kapustka i grzybkami,polane cebulką z boczkiem ;) smacznego znikam daley miłego wieczorku i kolorowey nocki papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robalek, ale tu smakowity nastrój wprowadziłeś, ja uwielbiam pierożki tak serwowane, aż czuję ten zapach... a w brzuszku burczy! nie wy3mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×