Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

dzień dobry cześc i czołem pytacie skąd się wziąłem? jestem wesoły bronek mam na przedmieściach domek w tym domku tez i sad i czule witam was :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię Hubka👄 Wiesz mam także kota persa bialy ,lekko palony jak capucino heh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gala bo zastanawia mnie dlaczego mówisz tyrka??? heh bo tak mówią górnicy na śląsku ..;)Dzieki za odpowiedz,to fajna praca mój szfagier w Gliwicach pracuje w Oplu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj 🖐️ moj kot to rasa śmietnikus dachowius ;-) (rasa popularna) ;-) znalezliony biedaczysko, bo ktos go wyrzucil, ale teraz z niego taki wredny typ wyrosł ze ho ho, ma juz ze 2 latka ale w olole sie nie łasi, nie daje sie pogłaskać, miły jest tylko jak chce jesc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko, ale co amsz za sobą, napisanie pracy czy obronę? hubka, wow, gratuluję działalności :) stronki super :D a w jakiej dziedzinie będziesz działać? a dołek już przeszedł, mam nadzieję? maryś, to dziś rybka będzie... super :) no proszę, chłopcy w komplecie :D fffkoooońcuuuu piontek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no spox ja tam raczej nie narzekam. Wiesz w sumie fajna, ale ja tutaj widze ze wy wszyscy gdzies w biurach siedzicie bo w sumie to tak tylko raczej z pracy piszecie. Niestety albo i stety ja jestem z tej klasy robotniczej w tym VW.jako zabezpieczenie produkcji na magazynie. A ty co porabiasz?? Jesli oczywiscie mozna?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć słodziaki !!! 👄 Jestem dzisiaj troszkę \"zakręcona \" - to po wczorajszym babskim wieczorze ;) - udał się ! Było super !!!!!! Słonko o.k. zapamiętam ! mary, majesta Bardzo diękuję za życzenia i kartki - miło że o mnie pamiętacie :) hubka Fajne te stronki - podobają mi się. Witam wszystkich, którzy rano wstali: Magda35, Robalek, gala, marteczka, Jerry, hubka, 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W komplecie ;)👄 Ja w ochronie w banku ,a w wolnych chwilach to gdzie sie da dyskoteki ,puby,knajpy ,robie konwoje na zlecenie osób -mienia i wartosci pieniężnych co tylko zwiazane z niebezpieczenstwem to ja;) lubie to i to robie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie rzucam na te pączki :D dołek minął juz daaawno, byl taki amlutki ;-) a ja do kawki Wam zaśpiewam :D lalalalalalallllllllaaaaaaaaaalalalalaaaa oooojeeeeejje u ha ha u lalalalalaaaaaaaaaaaaaal lalala łoje je je je ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam rowniez. No widzicie nawet niezbyt mi sie spac chce. Ale bede musial zaraz spadac siostrzyczka ma przyjsc i mamy skoczyc po jakies prezenciki do miasta. Cos strasznego chodzic po miescie z kobieta normalnie szok. Ale coz nie mam zbytnio wyboru. Hubka Ale Ty pieknie spiewasz idol wysiada.;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No strasznie dzis przymula. tez jakos sie gubie. ale coz nasilenie w sieci ogromne. wszyscy chca sie dostac do info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubka No, no ... jaka śpiewaczka z ciebie !!! ;) gala Ale masz dobrze - idziesz na zakupy !!!!! Ja też chętnie poleciałabym pokupować różne duperele a muszę tkwić w pracy :( A ja dzisiaj idę do fryzjera - robię balayage !!!!!! (musiałam się pochwalić) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierniczę !!!! Ale mnie po tym wczorajszym balowaniu łepek napi......a!!!!! Piję już drugą kawę i nic nie pomaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria ja wiem czy tak dobrze tez w tym tygodniu posiedzialbym w pracy na rano ale coz nie mozna miec wszystkiego jak Ty sobie smacznie spalas ja bylem w pracy wieczorem bedzie to samo- niestety. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubka, ale humorek dopisuje :) daria, to super, wczoraj impreza, dziś balejaż... ale Ty szalejesz :D zazdroszczę. jak będziesz już po fryzjerze, to koniecznie sie pochwal, a najlepiej uwiecznij na foto :) gala, też bym chciała mieć czas na zakupy... bo ja tak pędem po sklepach muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa to ma byc dzialanosc typu wykonywnie stron internetowych i wszyyystko z tym związane (dokłady opis dziłalności jest w pokoju portfolio, jak sie kliknie na ksiązke) trza tam tylko dojsc ;-) a w ogole to luuuuubie rysowac bardzo, nawet kiedys sobie tablet kupilam ale narysowałam 1 rzecz i juz od pol roku stoi a własciwie sluzy jako podkładka pod myszkę =) mmoge sie nawet wam pochwalic co narysowałam (a co!) od razu mowie, że to nie ja :P www.fabricnet.pl/ewa/akt.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upst widze ze nie doczytalem widzisz bawilas sie w najlepsze :-( szkoda ze ostatnio ja nie mam zabardzo czasu wyjsc gdzies do pubu. bo albo trka albo rano nazajutrz trzeba wstac do tyry. masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria;) wez sobie mineralney do szklanki gazowaney oczywiscie wcisnij tam cytryne całą i lekko posłódz cukrem i wypij powinno Ci pomóc...🌻 To stary indianski sposób heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubka, jak to narysowałaś? to to nie jest zdjęcie? :) daria, nie kawę, tylko wodę pij, 2 litry wytrąb co najmniej. Policjant Kowalski mówi do swojego przełożonego: -Szefie, wyskoczę na chwilę na miasto. Kupię żonie prezent. Ma urodziny. -Dobra, leć. Za piętnaście minut policjant wraca z pakunkiem. Przełożony: -Pokażcie Kowalski co tam kupiliście żonie. -Kupiłem wazon, żeby miała gdzie kwiaty trzymać. -Rozpakujcie, obejrzymy. Rozpakowali i nagle Szef mówi: -Jakiś wybrakowany egzemplarz kupiliście! Nie ma tej dziury gdzie się kwiaty wkłada. Kowalski obraca wazon o 180 stopni i mówi: -O k...! Faktycznie! Dna też nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubka Stronka bardzo mi sie podoba. w sumie to super. daria woda z cytryna na 100 musi pomoc alkohol wyplukuje witaminke C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ale się rozpisaliście no fakt szkoda że ciągle nam brakuje czasu ale takie nasze życie. Daria --spróbuj kawki z cytrynką podobna pomaga na kacowy bół głowy. Mary dzięki za życzonka --zdolniacha jest Idę cos przkońsić ,bo kiszki marsza grają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwilka przerwy :) Justa - hihihi Daria , a ja Ci mówię klina walnij :D , mnie zawsze pomaga , tylko nie można z klinami przegiąć , bo wraca się do punktu wyjścia :D :D :D Hubka - talentów pozazdrościc , muzyczny , plastyczny ... no no no :) Chłopaki - pozdrawiam :0 w ogóle wszystkich pozdrawiam i mam prośbę - wesprzyjcie mnie duchowo , bo już mnie to prasowanie i wieszanie prania powoli wnerwiać zaczyna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×