Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

No budzą się po malutku kobitki !!! :) mary, marteczka mary Mi ten twój pomysł z hotelem też się podoba ! I to bardzo!:) Jakbyś miała taki hotelik - ja chętnie bym cię odwiedziła - np. bardzo chciałabym na święta gdzieś wyjechać - a ty tu mnie \"szczujesz kuligiem\" !! Oj marzą mi się takie święta \"wyjazdowe\" żeby nic nie robić tylko wyjechać i bawić się na kuligu, wcinać kuchnię taką staropolską od prawdziwej gospodyni i do tego jeszcze taka wiejska zabawa sylwestrowa ze stertami śniegu , przejażdżką saniami i \"chodzącą szopką\" - jakbyś takie coś miała - jestem u ciebie na 100000000% !!!!:D marteczka Ja nie mam jeszcze choinki:( A co do jedzonka to na razie tylko zrobiłam kapustę z grzybami i bigos - dzisiaj i jutro czekają mnie bardzo ale to bardzo bardzo ciężkie dni !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicho...ja jestem po wagarach (zaraz chyba znów uciekam) Zdechł mi serwer i dostałam tylko powiadomienia o Waszych kartkach. Za wszystkie bardzo dziękuję:) aha,ogłaszam,że Tomek od piątku już nie jest bezpański.Nazwisko pozostalo mamusi,ale tatusia dopisaliśmy;) Na wyraźne życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanuś to wyciągać szampana ( bezalkoholowy no) i świętujemy czy wystarczy kawa i ciasto? daria dziękuje ślicznie to już mam dwóch gości ( oprócz rodzinki która jest liczna i przyjaciół) ehh jeszcze nie ma murów a juz goscie się zjezdzają chyba miałam dobry pomysł i ta cierpliwość i wytrwałość o którą proszę gwiazdora w te święta spełnią się dziękuję wam jesteście kochane dobra zmywam sie do łazienki bo wszystko posprzatane ale jeszcze ja się muszę wyszorować zostawiam wam piechniczki z dżemem kawę z mleczkiem i herbatkę z cukrem a nawet cytrynką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szampan.Impreza na całego.W końcu nie codzień taka atrakcja;) Dla nich obu ma się rozumieć;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam chwilkę przerwy - muszę nakarmić Kingę ojej jak dobrze , że ja nie muszę nic gotować , chyba bym nie wyrobiła :) Daria , Mery , Hanka dobra lecę czyścić łazienkę a - na choince nie ma już kilku łańcuchów i jednej bombki - Mikołaj się nimi zajął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hanka :) A na jakich to wagarach jesteś???? Nie poszłaś do pracy ??? Szkoda że ja nie byłam taka mądra i nie nawaliłam dzisiaj !!!! A co do twojego małego - nie ma się czemu dziwić ! On jest taki słodki i taki śliczny ( taki do całowania akurat - taki pulchniutki a ja lubię takie pulchne maluszki :)) że tylko prawdziwy kretyn i idiota by nie chciał - a swoją drogą to według mnie i tak jest późno to załatwione- no ale nie mam pojęcia jak była tego przyczyna więc nie mogę się wypowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ugotowałam-na Tomkowe imieniny;) I też zaraz zmykam do domciu odciążyć babcię:) Choinka u mnie kompletna,Tomek jeszcze za mały. Zmykam dziewczyny.Ciepłoty świątecznej;) Majesta> moje dzieciątko jest po prostu duże.Jak tata.A jak ja byłam mała,miałam nadwagę,dużą.A teraz waga między 42-45;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria przyczynę znam.Tatuś był w sądzie i obok czekała dziewczyna na sprawę o uznanie ojcostwa.I stwierdził,że to jest upokorzenie,więc żeby mi oszczędzić.... Jeśli to zrobił,to dla siebie i Tomka-dla mnie-za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak właśnie myślałam - dla ciebie późno. Ale fakt dla małego to dobrze - a właściwie dla ciebie też dobrze, no bo dla ciebie to też będzie radość jak będzie przychodził do małego i mały mu będzie wdrapywał się na kolana...itp... a wiesz - ludzie niektórzy są tacy złośliwi i wredni (na odstrzał !!!):) Ale się zamotałam :O Chodzi mi o to że dobrze że jest ten ojciec jaki by nie był niż jakby miało go wogóle nie być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem,czasem lepiej,żeby nie było. To trudne, takie bycie-niebycie i nie wiadomo co jest lepsze. Może lepiej żeby nie tęsknił? Cholera,trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i juz jestem marta ciesz się ze tylko sprzątanko masz na głowie a nie przygotowywanie tego wszystkiego sama tez nie mogę narzekać bo tak jest rozdzielone ze każdy coś zobi i już hanuś czasami lepiej że choć tak będzie miał ojca, chłopcom jest to potrzebne w każdej formie, b. dobrze że sumienie go ruszyło zobaczysz będzie dobrze i moze choć trochę ci pomoże w wychowywaniu nie zakazuj mu dużo a będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka No właśnie - mary lepiej to powiedziała niż ja a czy ....- okaże się wszystko z czasem, fakt że lepiej jest czasami nie mieć niż mieć ale to są wyjątkowe sytuacje więc uważam że lepiej jest mieć. W każdym razie Hanka wszystkiego najlepszego dla twojego Tomeczka !!!! mary A mnie wścieklizna bierze bo ja najchętniej poleciałabym już do domu do garów ( oj ja nieszczęsna kobita - takie chęci mogą tylko kobitki mieć;) ) a tu mnie w pracy trzymają - a ja liczyłam że wcześniej mnie puszczą !!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny teraz musze wyjsc ale moge cosik sie na ten temacik wypowiedziec z mojej strony nie znam dokladnie sprawy ale....... bede pozniej narazie pozdrawiam papatki ale w sumie to nie ma reguly w kazdym przypadku moze byc zupelnie inaczej zycie pokaze co jest lepsze papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria i co mozesz zrobić w tej sytuacji? nic siedż i czekaj az wybije upragniona godzina i wtedy na bierznię zapraszam bo szybciutko do domku będziesz musiała biec mogę ci trochę oslodzic piechniczkami ten czas i pyszną kawusia hanka wsystkiego co dopre dla synusia i dla ciebie , kobietki spadam do kuchni biszkopt piec na roladę a dziś idę szybciej do pracy bo tłumy ludzi nam się porobiły ale wejdę tu jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo, witam, no domyślam się, że wszyscy zajęci przygotowaniem do Świąt... a ja biedna musiałam wczoraj dłuugo wieczorem siedzieć w pracy. ale już dziś jadę do domq i też zacznę przygotowania :) maryś, czytam ten Twój post i nie wiem, czemu zamiast \"stadnina koni\", skojarzyło mi się \"stadnina słoni\" :D to by dopiero był oryginalny wabik na gości ;) Hanka :) świąteczne ciepełko dla Ciebie i dla Tomusia przesyłam :) dziś już się będę z Wami żegnać na tych kilka świątecznych dni, ale to dopiero po południu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki posprzątałam,jak już mówiłam żebym coś ugotowała trzeba byłoby przybić mi nogi do podłogi w kuchni;) można powiedzieć,że już świątecznie:) Daria jeśli chodzi o ludzi,to miałam dużo czasu,żeby się przegryźć.Przeżyłam,olałam.A ludzi najbardziej (tych \"życzliwych\") boli to,że nie chodzę do opieki,że moje dziecko jest zadbane,dobrze ubrane itd. A powinno być inaczej,bo ja przecież samotna.O takie mniej więcej komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka Ja to dobrze wiem, nie musisz mi mówić - ja swojego czasu też byłam:) ale ja mam gadanie głęboko w d...e :D mary Pierniczki to ja chętnie wciągnę - właściwie wszystko co słodkie to mi się klei do rączek :D justa Dzięki za życzonka ! Tobie też wszystkiego tego samego z % :) Ja wczoraj też długo siedziałam w pracy ale ze względów imprezowych - było bardzo fajnie bo szefostwo się szybko zmyło i zostali młodzi więc imprezka była debeściak! Mój M. przyjechał po mnie o 20.30. Ale dziś to mi się bardzooooo... śpieszy - czekają mnie jeszcze zakupy i sałatki do grzebania. gala Zdjęcia dostałam - dzięki i wysłałm swoje (jedno z moją córunią). A ta kobitka to dziewczyna czy żonka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biszkopcik juz w piecu jeszcze zawinąć w szmatkę na roladę poczekać az wystygnie wpakować w roladę duzo powidel i kaimaku znowu zawinąć i oblać go a co niech ma olejemy go na całego gorzką czekoladą hanuś papatki, paputki, papcięta i wogóle pa justa no witam waćpannę mówisz ze do domciu wybywasz? to świetnie milej szcześliwej drogi i spokojnych przygotowań ( ja się zawsze z siostrą sprzeczam co do smaku pierogów dlatego mam zakaz ich robienia ) a co do stadniny sloni hmm wiesz myślałam o innych stworzeniach niz konie jednak z tylu wymagań ile wypialam tylko te konie pasują mi bo to trzeba na nich trochę pojeżdżić, możliwość karmienia no i co najważniejsze a co słonie odrzuca to przezycie ze mna jako właścicielką i w polskich warunkach ale nie odrzucam opcji otwarcia hotelu w indiach więc poczekaj jak cie zaproszę na przejażdżkę gala no witam i waćpana co to za uciekanie hm? no zaraz mi tu w podskokach przybywaj bo mam gorącą czekoladę na mleku dla cie dla innych tez mam więc proszę się częstować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka, to ja też poczekam na szam, aż mi przetłumaczy ;) daria, co Ty mi tu procentów życzysz? hihihi. procenty też będą, bo z Węgier przywiozłam coś typowego dla tego kraju - wino :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa Chodziło mi o to że dla ciebie też wszystkiego tego samego + dodatkowo więcej jeszcze ( stąd te procenty) ale wyszło na to że ci alkohole podsuwam :D A co tam też niech będę - w śięta można sobie popijać coś przed telewizorkiem - ja np. kupiłam sobie czerwone wytrawne winko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i roladka juz zawinięta i czekam aż ostygnie wy tu juz o %? no ładnie ale przyznam się a co, ze przy kawie w wigilię lubimy sobie jakieś dore winko wypić i w tym roku mamy co, tata dostał od ciotki prawdziwe winko, jeszcze jedno znaleźliśmy u babci w mieszkanku no więc już mamy dwa do pasterki może wytrzymamy no i prosto stać będziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani! Zaglądam na chwilkę, gdyż chcę wszystkim złożyć życzenia wesołych i udanych Świąt!!! Wprawdzie jutro tu jeszcze będę (tzn, w pracy :( ), ale nie wiem czy uda mi się wpaść na kafe, dlatego życzenia składam dzisiaj!!! Szefowi zmiękło serduszko i wychodzę dziś z pracy już o 14-tej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nie martwcie się kobitki ja też siedzę w pracy do 15 ,a też mam dzisiaj pieczenie ciast gotowanie i jeszcze mycie kuchni ochhhh Kobiecy los przed swiętami Mary kupuj ten pałacyk to będziemy robić sobie u Ciebie świeta ,ja przez 3 lata to wyjerzdżałam ,ale na świeta Wielkanocne ,ale na Boże Narodzenie jeszcze nie miałam okazji wyjechać. Zapraszam na kawkę i jeszcze sa krakersy. Nic nam nie zostaje tylko posiedziec do konca dniówki. Szkoda że w pracy nie można sobie zrobić wagarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak tam Wasze przygotowania do Świąt? marysia widzę pilnie piecze, gotuje... marteczka pewnie jak zwykle ma ubaw z dzieciakami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda no pewnie na każde święta was zapraszam i to do tego hotelu do którego będzie wam bliżej no może to być któryś w polsce a moze gdzieś w świecie no po prostu gdzie będziecie mogły pojechać tylko dajcie mi znać to ja tez się wybiorę do tego hotelu niby w ramach służbowych zajęć ale i dla przyjemności wiecie co się stalo? ja naprawdę już mam święta moja koleżanka z włoch wysłała mi kartkę i co najważniejsze adres mi napisała mogę do niej napisać i czego tu więcej na te święta jak wiadomości ze dziewczyny z którymi przyszło mi spędzić pięć długich ale jak krótkich lat odzywaja się do mnie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa u mnie no to wiadomo bo ja ciągle o tym nawijam ba nawet wczoraj dokupilam jedna filiżankę bo dojdzie nam kolejny członek rodziny mój wujek i mamy najświętsze sianko jakie może być - bo nie dali na sprzedaż więc siostra ubłagala i ze złóbka jej dali hi hi hi idę skończyć wykończyć tę roladę i najeść się kaimaku ( no te resztki co zostają bo one są najlepsze) niemoge uwiezyć ale...moja koleżanka napisala!!!! dostałam kartę od niej z adresem!!!! ona siedzi od roku we włoszech i tylko co mailem mogę posłać a ona z bardzo malą częstotliwościa to sprawdzała ale odpisywała i czego tu chcieć więcej na święta? ja juz mam święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wicie jaka ja jestem dwa razy napisałam o tym liście - no wariatka niemożliwa ja się juz żegnam miłego wypoczynku i słodkości na te święta dla was kochane i kochani ja będę może tu jutro ( brat wraca dzisiaj wiec....) papatki i kwiatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryś, bo się tak cieszysz, to 2 razy napisałaś, i dobrze :) no to pa, zobaczymy się po Świętach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam bardzo sorki ze mnie nie ma ale siedze ciagle u synka i cholera nie wyjdzie na swieta ;( ma tam problemy ale trudno bede przy nim.... W Ten Wigilijny Dzień Zasnieżony Kiedy W Kościele Biją Dzwony Przyjmijcie Gorace Życzenia Radosci A W Nowym Roku Zdrowia I Pomyślności.....;) zyczy Wam Wszystkim i Waszym Rodzinkom ROBAL.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×