Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Witam i pozdrawiam bardzo sorki ze mnie nie ma ale siedze ciagle u synka i cholera nie wyjdzie na swieta ;( ma tam problemy ale trudno bede przy nim.... W Ten Wigilijny Dzień Zasnieżony Kiedy W Kościele Biją Dzwony Przyjmijcie Gorace Życzenia Radosci A W Nowym Roku Zdrowia I Pomyślności.....;) zyczy Wam Wszystkim i Waszym Rodzinkom ROBAL.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robalek, dzięki za życzonka. szkoda, że synek nie wyjdzie... ale ważne, że jesteście przy nim. dużo ciepełka dla Was 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja już zmykam, żegnam się do przyszłego tygodnia, wesołych Świąt wszystkim i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.............. Staropolskim Obyczjem kiedy w Wilie Gwiazdka wstaje Nowy Rok zas cyfrę zmnienia Wszyscy Wszystkim œla życzenia Przy tej pięknej sposobnosci i ja życzę Wam radoœci Aby Wszystkim się dażyło z roku na rok lepiej było. Ciasta upieczone ,barszczyk ugotowany ,kompocic ze œliwek też . Kuchnia usprzatnięta,jutro jeszcze inne rzeczy iiiii œwięta. Życzenia już napisałam ,bo nie obiecuję czy znajdę czas aby do Was jutro zawitac ,bo jestem sama ,maż idzie do pracy. Ale będe o Was pamiętac . Spokojnej nocki ,bez stresów ze coœ się nie uda ----uda się uda ,bo aniołki nad nami czuwaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani wpadam tu jak burza ale taka łagodna burza justa faktycznie tak się ucieszylam że wszystko mi sie pomerdało robaczku dziękuję za życzonka, zdrówka dla synusia mam nadzieję że życzonka ode mnie doszły - sama pisałam jeryy dziękuję pięknie - dostałeś życzonka? no mam nadzieję kogoś zastalam? bo chcę poczęstowac świeżutkim pyszniutkim pachnącym i słodziutkim pierniczkiem mojej siostry a i kawałek skubańca odkroję i tego makowca co jeszcze w piekarniku siedzi i się opala na słońcu zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no - posprzątane , prezenty dla dzieci kupione , poprasowane , teraz można spokojnie siąść i poklikać :) Justa - racja miałam ubaw z dzieci , bo one biedne tak chodziły koło tej choinki , ale chyba dalej nie odkryły po co taka zawalidroga w domu :D ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIM MIŁYCH , CIEPŁYCH I WESOŁYCH sWIĄT I WSZYSTKIEGO CO DLA WAS NAJLEPSZE W NOWYM ROKU 👄 👄 👄 uciekam do łóżeczka pa pa , miłej nocki będę zaglądać w święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stronko pokaż się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no proszę cię stroneczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo proszę
nie będę się złościć :) tylko ładnie prosić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto ładnie prosi ten otrzymuje stronka się pokazała marteczko to twoja robota? no i są święta przynajmniej u mnie w serduszku bo mam wszystko co chciałam dobranoc skarby kochane słodkich snóf ale ja jeszcze nie ide spać jak by co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff ale dzień... no to jutro wigilia! :) Mam nadzieję że wszyscy spędzą ją przyjemnie ❤️ a potem duuużo wolnych dni.. :D a w poniedziałek obrona :( boję się.... 😭 i kiedy ja się pouczę!!?? :O 😭 tymczasem kolorowych dla was wszystkich ❤️ 🌻 😴 👄 marteczka >> dostałaś obrazki, o które mnie prosiłaś? wiesz - te kotki i inne gady...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uśka już jest dzień wigilii dobranoc pracująca kobietko i trzymam kciuki w poniedziałek napisz o której to będę bardziej trzymała pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Aby wszystkie dni w roku były tak piękne i szczęśliwe, jak ten jeden wigilijny wieczór. Aby Wasze twarze i twarze Waszych najbliższych zawsze rozpromieniał uśmiech, a gwiazda Betlejemska prowadziła Was ku szczytom.\" Pozdrawiam spokojnych Świąt. ROBAL 3maj sie. Uska obrona obleci nie przejmuj sie.;-) Hanka spox, zobaczysz z czasem. Daria - Dziewczyna, a co?? Marysienka widze ze dobra jestes w te klocki (chodzi o gotowanie) i chyba to lubisz. :-) justa; MAGDA35; Karina; marteczka; szam and Jerry 0703

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze sie do konca nie obudzilam, ale gdy zajrzalam do skrzynki, to mnie takie rozrzewnienie ogarnelo, ze musialam tu wejsc.... kto by pomyslała, że kilka osób, znających sie tylko wirtualnie, zapała do siebie taką sympatia, że bedzie chciało nie tylko porozmawiac, ale i zwierzyć sie z trosk i problemów, pożartowac, wspólnie zasypać czyjeś doły, pamietac o innych...to dla mnie duzy prezent mimo wszystko... głupio mi badzo, że nie wypisałam każdemu z osobna kartki światecznej, ale jak sobie policzyłma w skrzyne, to mam tam ponad 50 osób zakonotowanych, przy braku inwencji twórczej - zyczeniowej, pisanie osobistych zyczeń do każdej z tych osób, wyprózniłoby mnie myslowo na dwa lata;-) Dziękuję zatem tu i teraz za wszystkie maile, kartki z zyczeniami, słowa zyczliwe i piekne, pisane od serca... Ja też chciałabym Wam zyczyć jak najmniej trosk a jeśli sie zdarzą to siły ogromnej, która pozwoli je przezywciężyć. Zyczę Wam także zadowolenia z siebie i satysfakcji z zycia, które prowadzicie. Zyczę Wam, abyście w zagonionym świcie, umieli znalezc chwile dla siebie, żebyscie nie zapominali o sobie i dbali o sibie jak o skarb najdrozszy. Zyczę Wam także, aby towarzyszył Wam optymizm i wiara w cuda, bo sie zdarzaja, i kto wie, może i Wam sie beda zdarzac? a pomozecie temu, jesli uwierzycie, ze sa!! Zyczę Wam również jak najlepszych kontaktów z bliskimi Wam ludzmi, życzę Wam aby marzenia Wasze skryte zamieniły sie w ciało i stały sie realne. Zyczę aby Wiara, Nadzieja i Miłosc zawsze Wam towarzyszyły... ... czyli, Wesołych, udanych, rodzinnych rodzinnie, pogodnych, ciepłych, usmiechniętych Swiat Bożego Narodzenia a także aby ten Nowy Rok był dla Was o 100% lepszy niż ten który własnie mija... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Szam nie wiem czy ktoś tu jeszcze dziś zajrzy, ale profilaktycznie kilka kawek zrobiłam :) Uśka - dostałam i dzięki wielkie - Ada zachwycona a za obronę będę trzymać kciuki w poniedziałek Marysieńka - tak jest pokazanie się stronki to moja robota :) idę się wyszorować , w koncy w swięta trza być czystym , lśniącym i pachnącym :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola
Cześć pozdrawiam wszystkich i życze Wesołych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka, witaj, kochana, ja tez za moment ide do domu, bo jeszcze musze jeden prezent kupic, no i gotowanie i stól przygotowac, sama wiesz jak to jest:-) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM Serdecznie i Życzę wesołych I Zdrowych Świat oraz Spełnienia Najskrytszych Marzen i żeby ten nadchodzący Nowy Rok nie był gorszy od tego ,który się już konczy;) Wigilie spedze u synka w szpitalu troche dziwne mieysce ale co zrobić ,życie jest bardzo brutalne tylko nigdy nie zrozumie dlaczego dla dzieci??? Pozdrawiam i do zobaczyska;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochani! Życzenia świateczne dla pracujących w Wigilię! :) Oj i oczywiście dla tych co nie pracują także życzenia! Mam nadzieję, że szef nas dzisiaj wypuści trochę wcześniej do domciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE!! WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE W TE ŚWIETA ORAZ WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina - szef też człowiek :) moę wypóści wcześniej :) Majesta - dawno Cię nie było :) , dla Ciebie to głównie zdrówka :) Majesta , bo mnie ciekawość zje :) - na kiedy masz termin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooo !!! widzę , że już każdy pochłonięty Swiętami no to smacznego życzę :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja jeszcze przed kolacją no i braciesz zwolnił kompa WESOŁEGO, SMACZNEGO, WSZYSTKIEGO CO CHCECIE NO I WOGÓLE CZEGO TAM SOBIE ŻYCZYCIE nie mam dziś weny bo mnie ciotka zdżaźniła bo ja ustawiam naczynia a ona swoje jak ją proprawiam to ona mnie poprawia i juz mam dość bo ja widzę jak jest praktycznie i ładnie a ona po swojemu bo tak wygodniej ale i tak postanowilam że będę uśmiechnięta przecież jest reszta rodziny no dobra uciekam do usłyszenia później czyli jutro lub jeszcze później pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pełna barszczu , uszek , karpia i tych innyzh potraw :) nie wiem skąd mi się wzieło wypuści przez ó :D , na ale kiedyś już pisałam , że mam z tym problemy :( spadam do łóżeczka trawić to wszystko , mój układ pokarmowy ma dzisiaj wiele roboty :D :D :D odezwę się jeszcze w te święta 👄 dla wszystkich pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was widzę żę tylko robaczek wpadł między obiadkiem a kawą na wirtualna kafkę ja tez przyszłam aby sprawdzić jak nasza choineczka tu wygląda ah nie wiecie? ubrałam cichaczem 2m świerk jest kolorowo pachnąco, bombeczki błyszcza i mienią się w światelkach na stole podałam roladę z kaimakiem i polewa czekoladową piernik z orzechami, skubańca no pyszną kafkę ze śmietanka herbatkę z miodem pomarańczka i dobre towarzystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE i jak Wam upływaja te œwięta ,na jedzeniu i piciu.? Ja już mam doœc jedzenia,ale karpikowi nie mogłam się oprzec. Dzisiaj byłam tylko w kosciołku ,ale obiecałam sobie i psiakowi ze jutro pójde z nim na spacerek. U mnie dzisiaj była piękna pogoda,słoneczko i skrzypiacy snieg. A teraz jest księzyc w kształcie rogala i gwiazdki. Widzicie nawet pogoda dopisała. Miłego œwiętowania!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary Swieta mam do bani syn w szpitalu ciagle z zonka tam siedzimy a młodszy u babci. Pozdrawiam Was Serdecznie i zycze dalszych wspaniałych Świat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×