Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Hello!!! Jak tam w Nowym Roku? Ja osobiście mam go już dosyć , chociaż dopiero się zaczął. W ogóle ciężko jakoś tak i deprecha atakuje. Może to przez to , że ta zima taka mało zimowa. Śniegu nie ma , szaro , buro i deszcz pada . Ech, byle do wiosny. Ogólnie zdołowana jestem :( Pozdrawiam wszystkich ! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cade
66d6a8e16764d38b7f0ccb728e332c2e italiasettentrionale http://1.qdrcommunications.biz/pierrecardinsposa/ corsoindividuale programmafreeinviaresmspc http://19.capolini.biz/hotelbologna3stelle/ duranddelapenne weekendacampodolcino http://3.qdrcommunications.biz/hoteltorinomoncalieri/ passaportoperglistatiuniti vermiintestinali http://16.clixxxcash.biz/guardonidaspiaggia/ negoziorugby avvocatoassistenzasinistristradale http://19.clixxxcash.biz/accessoriohondahornet/ attrezzaturacamping prestitocasalbuttanoeduniti http://1.routingprotocols.biz/crocierasubmarrosso/ xicantoparadiso comuneanconait http://8.capolini.biz/dondidivani/ castellodimontegridolfo funzionepubblicait http://17.clixxxcash.biz/ambasciatarepubblicaceca/ elencomestrino 92111038ae7f83c8aecda269672798e6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka :) zaglądamy, zaglądamy Tak jakoś nie chciałam nic wpisywać, bo bym smęciła albo podawała linki do stron... Ostatnio było sporo nieciekawych zdarzeń - zaczęło się od orłosia, który z b. zaaferowaną miną opowiadał o samobójstwie dziewczynki, nad którą się znęcali \"chłopcy\" (teraz ich każdy żałuje - śmiechu warte!). Potem był wysyp równie nieciekawych spraw, o których lepiej nie napiszę - bo i po co (kto chciałby słuchać np. o ojcu, który zgwałcił własną córkę, a potem ją zabił; kilku typach, którzy ni z gruszki ni z pietruszki mocno poturbowali porządnych ludzi na Gubałówce itp.). Jednym słowem wolałam tu nie wchodzić, tak byłam zadziwiona niektórymi \"ludźmi\" Nie potrafię, tak jak niektórzy dziennikarze, w pogoni za newsem biec przez świat i tak naprawdę mieć gdzieś sprawy zwykłych ludzi No ale dobrze, idzie wiosna więc mam nadzieję, że skończy się wysyp popaprańców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już przestaję smęcić, obiecuję :))) Przytoczę jeszcze tylko słowa O. Lipińskiej, akurat ostatnio przeczytałam i mi się spodobały: \"tępiłabym z okrucieństwem obojętność. gdzież do diabła była ta grzeczna klasa! przyglądała się, jak kilku głupców molestuje koleżankę?!! głupcy zabawiali włąśnie tę obojętną publiczność, to ich podniecało. popisywali się, bo mieli przed kim. wstrętna przyglądająca się klasa! bardziej mnie brzydzi od tych paru głupców. potem obłudne łzy, marsze milczenia i tym podobne cyrki. młody człowiek jest wart tyle, ile w nim bezinteresowności reagowania na niegodziwość i gotowości do obrony słabszego. nawet ryzykując potłuczenie. (...) u młodego człowieka reagowanie powinno być odruchem. patologią jest brak reakcji, obojętność, znieczulica.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj słonko! Daaawno nie zaglądałam , ale w końcu zaglądnęłam Ten cytat......no właśnie I już więcej nic dzisiaj nie napiszę Wpadnę jutro Dziś pomyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj słonko! Daaawno nie zaglądałam , ale w końcu zaglądnęłam Ten cytat......no właśnie I już więcej nic dzisiaj nie napiszę Wpadnę jutro Dziś pomyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Marteczka :) co słychać przed świętami? zabiegana? bo ja bardzo Twój stary adres mailowy działa jeszcze? spróbuję wpaść za parę dni pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj słonko !!! Jak miło , że jeszcze ktoś luknie na topik U mnie przed świętami tak samo jak i po :) Jal dobrze , że następne dopiero w grudniu , nie przepadam za tym przedświątecznym kociokwikiem , a i za siedzeniem przy stole i objadaniem się też Dzieci coraz większe , trza by wprowadzić jakiś mniej tradycyjny sposób spędzania świąt Adresik aktualny , ten z zebrą A co U Ciebie ? Zaglądnę w najblizszym czasie , dziś spadam pospac trochę , wszak wstałam o 5 rano Papatki i kwiatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) lukam, lukam na topik; tyle tylko, że nie zawsze mam czas. przed świętami były wielkie porządki, gotowanie (to akurat lubię) i cała reszta - jednym słowem byłam padnięta. a po świętach też jestem padnięta: z przejedzenia;) i dalszych wiosennych porządków. dodatkowo mieszkanko mi się zagraciło więc mam ochotę powyrzucać wiele rzeczy, jak na razie wywalam kasety i cd - wszystko empetrójczę. uff, wstałaś o 5 rano i jesteś na nogach prawie do północy? podziwiam :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słonko I wszystkim zaglądaczom też :) Powróciłam z pewnej wyprawy do domku , wygnałam męża na kilkudniowy odpoczynek i siedzę sama ( dzieciaki śpią ) i nie mam co robić . Tzn. teraz już nie mam , bo korzystając z chwili spokoju doprowadziłam się do stanu używalności i nawet pomalowałam paznokcie :) Nie pamiętam kiedy ostatnio je malowałam :) Słomko - ja tak miewałam ostatnio , stres i inne okoliczności wywołały brak chęci na sen , choć zmęczenie czułam wielkie Ale powoli wszystko wraca do normy , muszę się nauczyć połowę olewać , może się uda Poza tym kroi mi się nowa praca , nie zapeszam , więc narazie tylko tyle Chwilowo jeszcze trochę odpoczywam po chorobie Pięknie jest , wiosna przyszła , porządków wiosennych narazie nie robię , czekam na wenę twórczą Uciekam porobić jeszcze kilka rzeczy Wszak dziś długo rano spałam i teraz mi się nie chce :) Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuzynka Emerytki
Młoda emerytko, czy to Twoja stronka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Marteczka :) mam nadzieję, że już się lepiej czujesz i normalnie sypiasz. Masz rację - chyba najlepszym sposobem na stres jest olewanie spraw (przykładowo dzisiaj tak bałam się spotkania z pewną osobą, że nie mogłam spać w nocy; okazało się, że zupełnie niepotrzebnie... i po co mi te nerwy były?) możesz powiedzieć coś bliższego na temat nowej pracki? jaka branża? już ją masz, czy też mam któregoś dnia trzymać mocno kciuki za Ciebie? szukałam i szukałam Twojego adresu; wiem, że go miałam w starych zapiskach. wstyd się przyznać ale gdzieś wsiąkł :( gdybyś mogła podać mi mejla jeszcze raz byłabym bardzo wdzięczna już kończę, bo ledwo patrzę na oczy pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Słonko :D Dziekuję , sypiam lepiej :) Praca już jest , branża narazie ta sama ( handel ) , ale warunki i klimat w pracy zupełnie inny :) Umowa na poczatek na pół roku , a potem się zobaczy . Zgodnie z moim postanowieniem narazie to olewam , będzie co będzie :) Uwierz mi , że naprawdę nie warto , ja swoje nerwy odleżałam w szpitalu , na forum nie bede pisać dokładnie o co chodziło Moj adres : zebra_30@tlen.pl Czekam na meilika i pozdrawiam cieplutko Uciekam , bo też już mi sie klawiatura rozmazuje :) Papatki i kwiatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam na chwilkę dzięki za adres cieszę się, że Ci się powiodło z pracą :))) tak się zastanawiam, czy zarobki Ł30,000 rocznie to dużo jak na warunki Londynu? pozdrawiam :) i znikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja też tylko przelotem Nie mam pojęcia o wysokościach zarobków w Londynie :) Tak więc nie pomogę :) Miłego dnia , znikam Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! U Was też tak pięknie i cieplutko? Ależ ja lubię taką pogodę , mogło by tak być cały czas , zima nie jest mi konieczna do szczęścia Szkoda tylko , że dziś od południa do wieczora muszę kwitnąć w pracy , tam nie ma okien :( Pozdrawiam i spadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) u mnie też cieplutko i miło nie lubisz zimy i zimna? witaj w klubie 🌻 też nie znoszę. w tamtym roku o tej porze leżałam sobie na piasku pod palemkami, choć najczęściej można mnie było spotkać w wodzie (aż się śmiano, że jeszcze trochę a wyrośnie mi błona pławna) Nie masz pojęcia ile bym dała, żeby znowu tam być Marteczka - wchodzisz czasem na skrzynkę i odbierasz mejle? Jeśli tak, to odpisz Pozdrawiam słonecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...od wrzesnia tu spokojnie jakos sie zrobilo;)co tam u Was slychac ? Pozdrawiam ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajestem-3
oddalam dziecko do adocjii czy jestem zła matka??? chce tylko żeby ona(ta malutka miala dobrze w zyciu, lepiej niz ja) Niektóre kobiety uważją ze lepiejj było usunąć,Oj nie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blecki-judyta
Witam wszystkich bardzo serdecznie!matko oddanego dziecka,dobrze zrobilas,kazdy ma prawo ZYC!bo zycie jest cudowne.........pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka a
Hej ! Nie pamiętam już hasła i dlatego na pomarańczowo :) Kurcze - pół roku już mnie nie było tutsaj , ktoś jeszcze zagląda ??? Słonko , Robal , Mary, Założycielka ...... ??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×