Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Gość mcdonalds to paszarnia
dla bydła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ales Qrwa Wymyslił--ła !!! Cola taka sama wszedzie kto Ci powiedział ze tam jesc trzeba? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamy piekna srode nie ma sniegu jest pierwszy grudnia i...juz tuz tuz po raz kolejny swieta a zaraz za nimi sylwester i znowu popadniemy w zadumy ze cos sie konczy a cos nowego zaczyna, co zrobilismy w ten odchodzacy rok a jakie postanowienia mamy na nastepny ( czy ktos z was choc jedna taka obietnice dotrzymal??) ja nie obiecuje nikomu to tym bardziej sobie bo po co mam w grudniu zalowac ze czegos tam nie zrobilam?? jest pierwszy grudnia...slucham wlasnie grechuty i pieknie spiewa o chwilach w naszym zyciu ja dostalam juz swoj gwiazdkowy prezent bede miala umowe a za tych chyba wiecej kasy ...czyzby spoleczny awans?? zostalam wciagnieta do wyscigu szczurow i jakos sie tym nie przejmuje ...ja mis nie szczur w wigilie bede z moja rodzinka ale ta najblizsza reszta nie kwapi sie do wspolnego swietowania a szkoda bo to byla rodzinna tradycja - wszystkie siostry z rodzinami przy jednym stole... na sylwestra chce wybyc do lodzi zrobic babski wieczor i w gronie moich bliskich kolezanek przywitac jakze obiecujacy rok 2005 gdzies czytalam horoskop dla wodnikow - no tylko czekac na jego realizacje milosc kasa rodzinna atmosfera jakas wycieczka no gdybym w to jeszcze uwierzyla bylo by chyba za slodko czytacie swoje horoskopy w tych wszystkich wrozkach i pismienkach??? pozdrawiam zmarzluchow goraco komu goraco niech wyjdzie sie przewietrzyc do uslyszenia i poklikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Robal, cześć Marysiu. nie mam jeszcze planów na Sylwka, a przydałoby się. postanowień na Nowy Rok już od dawna nie robię... zbyt dobrze siebie znam, więc wiem, że ich nie dotrzymam ;) Maryś, gratuluję Ci umowy. a tam, zaraz wyścig szczurów... trzeba do wszystkiego podchodzić z dystansem, również do pracy. horoskopy zawsze czytam, ale nie wierzę, że się sprawdzają. raz mi się sprawdziła przepowiednia wróżki ;) ale jeśli chodzi o charakter, to myślę, że dużo we mnie typowo Skorpionich cech ;) Robalek, jak tam Twoi chłopcy, zdrowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było mnie pare chwil, a już tyle nowych wypowiedzi powstało. Zwolnijcie, bo nie nadążam z czytaniem... ;) Na Nowy Rok nie robię postanowień z przyczyn podobnych do Justy :) Co słychać? Nadal samotna? Mam nadzieję, że w okolicach Świąt będziesz razem ze Skarbem. A na razie nie zamartwiaj się, tylko wykorzystaj czas na kupno prezentu dla Niego. Horoskopy czytuję, aczkolwiek w nie nie wierzę. Ostatnio koleżanka czytała mi z ręki - ech, nie spodobało mi się to więc nie opowiem, co usłyszałam. Maryś, a w jakim czasopiśmie przeczytałaś swój horoskop? Może i o mnie coś miłego napisali (to, że nie wierzę w horoskopy nie znaczy, że nie przeczytam jeśli jest coś pozytywnego o mnie). Gratuluję umowy i kaski!!! Jeśli myślisz, że jesteś misiem a nie szczurem, to żadny wyścig ci niegroźny - idź do przodu i nie patrz na innych. Robalku, nie próbuj się teraz tłumaczyć z tym osłem, i tak wszystko już wiem ;) Zdjęcie nad wodą dostałam jedno więc trudno mi określić, które to może być... Kochasz wodę? Mógłbyś napisać w takim zrazie, jakim jesteś znakiem? Może rybą albo rakiem? Justa, właśnie kończę czytać listy ze skrzynki. Wielkie dzięki szczególnie za to: \"Wymień z każdej partii politycznej po trzech polityków, którzy nie mieli konfliktu z prawem (dla ułatwienia możesz przyjąć, że jazda po pijanemu nie jest przestępstwem)\" Nie wiedziałam, że kartkówki mogą być aż tak trudne :D :D :D Idę czytać dalej. Do zobaczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej !!! Wiecie gdzie jestem , nie ? :D Dziś obiadek i tort z okazji jutrzejszych urodzin mojego męża i imienin syna :) kurcze , wszystko naraz Dzieciaki rozrabiają , można by rzec , że ostatnio przechodzą same siebie :) no oprócz Ady oczywiście , ale ona też potrafi jeszcze czasem wymyślić coś takiego , żeby nas zaskoczyc :) Poza tym nic się nie zmienia , tylko ja coraz bardziej zmęczona jestem i czarne myśli się koło mnie kręcą , chyba jednak troje dzieci i szarówka za oknem to za duzo jak dla mnie :( Ale nic to - byle do wiosny Jak już pisałam idę na wesele w święta , więc na sylwestra kompletnie planów nie mam , już i tak wystarczająco duzo wydatków w tym miesiącu No dobra , kończę narazie i spadam pomagać w kuchni :) a może się wymigam i tylko potem pozmywam ? moze się uda :) :) :) Trzymajcie sie cieplutko Pozdrawiam Wszystkich 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kryję, że jestem zaskoczona, że ten topik nadal istnieje:-D U mnie niewiele zmian, raczej mało siedze w necie, z dostepem bywa roznie. Praca ta sama, dziecko nadal jedno, choc ciagle sie zmienia. Aniol niezmienny i nadal idelany. Poza tym, ze na swieta zaprosilismy do siebie moja mame i siostre. Uff, strach sie bac, bo sama wszystko przygotowuje i nie wiem jak wyjdzie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry dzień o prosze kogo moje cztery oczka widza waćpani Szam z Marteczka sie zjawily a witamy witamy w naszych niskich progach my uwielbiamy robic niespodzianki i wlasnie taka mamy dla ciebie szam ze jakos utrzymujemy ten topick ja osobiscie jakos lubie tu zagladac i co nie co wpisac taka mala przerwa w zajeciach martus przekaz zyczenia dla mezusia i synusia ja zrobilam swojej rodzince mikolaja i byli troche zaskoczeni bo...zapomnieli o tej slodkiej chwili w zyciu kolezankom w pracy tez zrobilam przyjemnosc i chyba sie udalo bo ogolnie wszyscy byli zadowoleni na swieta bedziemy w domu nie wiem kto jeszcze przyjdzie bo sami zaproszeni nie wiedza napewno mam 5+2=7 tak siedem osob napewno sylwester?? hmm napewno spotkam sie z kolezanka i jeszcze nie wiem czy ona przyjedzie czy ja do niej trzeba to ustalic ale juz wiem ze bedzie fajnie szam trzymam kciuki za twoje przygotowania i jestem pewna ze wszystko bedzie pyszniutkie a mama z siostra wyjada zadowolone pozdrawiam was i wracam do zajec szkolno-naukowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafciu 20 wawa
Czesc dziewczyny zapraszam jedna z was na impreze sylwestrowa kolo Warszawy od 17 -21lat piszcie oraz dolaczajcie zdjecia czekam na wasze meile i odpowiadam na 100% czekam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafciu 20 wawa
Czesc dziewczyny zapraszam jedna z was na impreze sylwestrowa kolo Warszawy od 17 -21lat piszcie oraz dolaczajcie zdjecia czekam na wasze meile i odpowiadam na 100% czekam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafciu 20 wawa
Tak jak promienie slonca rozprzestrzeniaja swoj blask, tak milosc moja rosnie do Ciebie przez caly czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry albo nie widze strony nr 119 albo was nie widze no na szczescie moje jestem ponad przedzial wiekowy wacpana rafala no i co?? wysprzatane wymyte macie mieszkanka?? ja juz tak choc to nie za moja przyczyna ja siedze w ksiazkach i chetnie pomoge w tych przytowowaniach ale kto sie za mnie nauczy?? w pracy szal cial i takie tlumy jak by narod leszczynski nie jadl chleba od roku albo jutro mialaby wybuchnac wojna ehh a co to bedzie przed samymi swietami?? jako tako jest wzgledny spokoj (bez szalenczych kilku godzin) z racji logicznego kupowania bo najpierw kupujemy prezenty jakies rzeczy potrzebne na oprawe swiat a potem dopiero zaopatrujemy sie w jedzenie no i chleb dlatego w dzien wigilii jestem w pracy od szostej rano wraz z trzema pozostalymi kolezankami i tak nam zleci calutki dzien wyjdziemy dopiero o 17po poludniu aby swietowac za to dwa kolejne dni laba na calego zadnych ksiazek (jedynie przyjemna i lekka literatura) zadnych gosci zadnego bywania w gosciach bedziemy sie byczyc i zalegac swiatecznym tluszczem ha a co za to w sylfka troche zmian bo zapowiadaja mi sie dwie cudne osoby na przyjazd i bedzie bardzo moko od lez glosno od rozmow i pijacko bo to przeciez sylwek pozdrawiam was serdecznie i cieplo i...juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo kogo ja widzę! szam :D kopę lat. naprawdę miło Cię widzieć. i marteczka zajrzała, super :) słonko :) Tobie również dzięki za mailiki. przyda się trochę uśmiechu na pyszczku wystającym spod sterty spraw do załatwienia... ja nadal samotna, ale mam nadzieję, że już niedługo... dopiero przy rozstaniu widzę, jak bardzo jestem do niego przyzwyczajona. była na weekend, było ok. znów wyjechał, a ja znów mam dolegliwości psychiczno-żołądkowe ;) normalnie nie mogę bez niego funkcjonować. uzależniona jestem ;) życzę Ci powodzenia w sprawie pracy ;) marteczka, to baw się dobrze na tym weselu. ja już dawno nie byłam na żadnym. ostatnio ludzie wolą robić skromne imprezy tylko dla najbliższej rodziny, a szkoda. uściski dla dzieciaków. szam, cieszę się, że pogodziłaś się z mamą. a pamiętam, jak się zarzekałaś, że nigdy... ;) ale cóż, rodziców mamy tylko jednych i nie możemy sobie ich wybrać. chyba dobrze, że w ogóle są... pozdrowienia dla Zuzi i Twojego Ideału. szkoda, że nie masz dostępu do sieci. Jamniczek też nie ma w nowej pracy... maryś, dobra duszyczko, dzięki za kartkę i życzenia :) mnie przygotowania do Świąt niestety nie dotyczą... tak to jest, jak się nie ma własnego kąta :( w tym roku jedziemy do babci, więc nawet nie zdążę przed wyjazdem ubrać choinki u mamy. no i Święta spędzę też bez Skarba, każdy ze swoją rodziną. a ja jego też uważam już za swoją rodzinę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry dzien no to zaczelam maraton przed swietami justa prosze cie bardzo, zaluje ze nie moge wyslac malego prezenciku i w dowod mej pamieci i sympatii wysylam kartki i zyczenia internetem kochani ja tak krociutko dzis troche mam do zrobienia w szkole no i cale dnie w pracy siedze dlatego pozwolicie mi ze szybciutko napisze zyczenia i mnie nie ma udanych bialych sympatycznych rodzinnych lekkich na zoladku swiat blogiego wylegiwania sie szybkiego koledowania zaskakujacych prezentow wyjatkowych chwil i spelnienia marzen o....nich do uslyszenia M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cie Szam,Witam Cie Mary🌻Witam Nieobecnych,a jakze bliskich,z Wami sie tyle nocy i dni przegadało heh jak sobie pomysle to było cos fajnego . Narazisko miłego dnia zycze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak przygotowania do Świąt? prezenty mam już pokupowane, jeszcze tylko zapakować... i za 2 dni ruszam w drogę ;) ...driving home for Christmas... jak ja uwielbiam te świąteczne piosenki :) chciałabym Wam wszystkim złożyć życzenia Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, prawdziwie rodzinnej atmosfery, pachnącej choinki, pod którą znajdziecie wymarzone prezenty, szampańskiej zabawy na Sylwestra i spełnienia marzeń w Nowym Roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :D Moje miłe Dziewczynki i Robaczku Jako że przed świętami nie małam dostępu do neta i życzeń nie złożyłam , ba , nawet nie mogłam topiku znaleźć , tak życzę Wam wszystkim Wszystkiego co dla Was najlepsze w nowym 2005 roku :) Po weselu bolą mnie nóżki i gardło ( śpiewać mi się głupiej zachciało :) ) Pozdrawiam Was Wszystkich serdecznie i spadam :) Narazisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w nowym roku ah goracy mam teraz czas i rzadko bywam na necie a najczesciej siedze nosem w jakis notatkach normalnie chyba zaczne lubic wykladowcow bo daja nam notatki (swoje!!!!!!!!) abysmy sie dobrze przygotowali na egzaminy koncze projekt a teraz mam zamiar stworzyc ladna prezentacje multimedialna na temat - dlaczego wybralam sbe?? no ja wiem dlaczego ale jak to zaczac? pozdrawiam was wszystkie i wszystkich zycze pomyslnosci i spelnienia marzen w nowym roku a czy zrealizowaly sie wasze obietnice tzn postanowienia w starym roku? mnie o dziwo tak choc pod inna postacia ( zawsze tak mam) otoz zalozylam sobie w jakis sposob znalezc kase na wiadomo jaki cel i tej kasy szukalam na gieldzie tzn chcialam bo o gieldzie nie mam zieolonego pojecia i chcialam sie nauczyc ale gdzie tu znalezc frajera ktory zna te klocki i jeszcze mi wszystko pokaze? no i wiadomo nie biorac zlamanego grosza? znalazlam ale cos innego wlasnie sbe czyli szkole biznesu europejskiego tzn jak wyciagnac kase z uni na potrzeby malej firmy hotelowej ( hihi malej??!!!!!) i dzis juz wiem skad brac kase i poki co gielda nie jest mi potrzebna do uslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 07.01.05./2155
cyt.: 29.07] 13:19 Szam posądzono mnie dzisiaj o chęć zaistnienia tutaj. A to nie tak. Pierwszy raz spotkałam się z tą stroną i z forum. Nigdy wcześniej nie miałam okazji by wziąć udział w takim przedsięwzięciu. Dzisiaj poczytałam sobie kilka topików (słowo którego się dziś nauczyłam) i dopisałam parę słów. Mam nadzieję, że ktoś z Was, czyli osób istniejących w kafeterii zechce mnie poznać i popisać ze mną. Poznałam Majorka i jego znjomych. Poznałam to czysty eufemizm, czytałam sobie ich na pewnym topiku. Jesli ktos ma ochotę i czas sobie popisać - zapraszam. odp.: widzę, że jesteś dziewczyną & kobietą, a ja jestem dojrzałym mężczyzną. Wiele uniwersalnych tematów mam na swojej www.vademecum.zdrowia.prv.pl. Traktuj to jakbym pisałał tutaj. Jest tam e-mail, napisz co "kupiłaś" dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry trzymajcie kciuki za mnie w najblizszy weekend tj 15 i 16 stycznia mam SESJE i sie strasznie boje!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryś, jasne, że będziemy trzymac kciuki! nic się nie bój :) wiem, że to łatwo powiedzieć... ale pierwsza sesja zawsze najgorsza, później już będziesz wiedziała, czego się spodziewać. rób powtórki. ja to się boję o mojego brata, bo z tego, co mówi, to mają na polibudzie sajgon, a po pierwszym roku dużo ludzi wylatuje. ale o Ciebie się nie martwię, wiem, że sobie poradzisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki o mnie nie trzeba sie martwic tak?? tos mnie normalnie podniosla na duchu wcale nie jestem takim kujonem jakiego tu tworze siedze w tych ksiazkach ale co z tego? nie kuje na blache bo nie umiem musze siedziec i siedziec i powtarzac ciagle na okraglo i...zrozumiec o co biega w paragrafach co z czego wynika i z czym polaczyc dlatego uwielbiam praktyczne umiejetnosci i na nich sie uczyc teorii a nie odwrotnie tak jak jest podzial na umysly scisle i humanistyczne tak ja jestem praktykiem nie teoretykiem i znowu nie wpasowalam sie w ogolnonarodowe ramki zreszta rzadko mi sie to zdarza no nic posiedze troche na kompie i pocwicze zakladanie konta na outlooku a wolalabym bata pozdrawiam i justa zycz bratu polamania nog i piora na egzaminach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Mary🌻 powiedz gotujesz jeszcze takie pysznosci;) Pozdrawiam i całuje. papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Mary🌻 powiedz gotujesz jeszcze takie pysznosci;) Pozdrawiam i całuje. papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robaczku zawsze i wszedzie teraz w weekend mamy ambitne plany upiec rogaliki drodzowe z marmolada i posypac cukrem pudrem i.......dobra kawusia z mleczkiem i blogie leniuchowanie mnie wiele do szczescia nie trzeba... a co za przyjemnosc chcesz sobie i rodzince sprawic? pomoge ci cos wymyslic jesli nie masz inwencji tworczej ale....do gotowania nie trzeba jej miec tylko troche checi i umiejetnosci przyjemnosci w gotowaniu ja se brykam do prawa gospodarczego ue pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZDAŁAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OBLEWAMY KAWA HERBATA SOKIEM WODECZKA PIFKIEM NO A JA WINKIEM OBOWIAZKOWO!!!!!!!!!!!! I ZAGRYCHA CIASTO I PRZYSTAWECZKI AHH MAM FERIE I BLOGIE LENIUCHOWANIE TYLKO...CZY JA UMIEM BEZPRODUKTYWNIE LENIUCHOWAC? NO NIC TRZA SIE ZA COS WZIAC aha mam ambitne plany na wakacje i tu zapowiedz mala dla fanclubu blogu - bede sie starac napisac kolejne czytadlo pomysl juz mam od roku i pierwszy rozdzial teraz ino kontynuowac(ino?!) pozdrawiam i dzieki za kciuki i wiare(to szczegolnie do ciebie justa ta twoja wiara jest boska hhihihihi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po długiej ( jak zwykle ostatnio ) przerwie 🌻 ❤️ :) Co tam u Was ??? Sesje pozaliczane? W pracach wszystko w porządalu? Zdrówko w normie ? Ja ostatnio jakoś tak żyję szybko dosyć , od świąt cały czas przewijają się przez moje mieszkanko przyjaciele i znajomi :) jest dosyć wesoło :) Poza tym być może szykuje mi się praca , ale o tym narazie sza... żeby nie zapeszać :) Dzieciaki rosną i rozrabiają , moja Ada jak się okazało na ostatnim zebraniu jest jedną z najlepszych uczennic w klasie No a poza tym zaczyna sie wariactwo związane ze zbliżającą się komunią Ale nic to jakoś przeżyję :D Dziękuję za przesyłane maile , ja je odbieram , tylko nie bardzo po tym mam czas odpisać . Sorki Lecę na deserek po obiadku Pozdróweczki od Marteczki :) Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryś, no to gratuluję! a widzisz, mówiłam ;) a teraz poproszę te rogaliki... bo mi smaka narobiłaś :) marteczka, gratulacje również dla Ady. musisz być z niej dumna :) a u mnie po staremu, za Skarbem nadal tęsknię, kolejna granica nadziei przesunęła się jeszcze o 2 tygodnie, dobrze, że chociaż w weekendy się widujemy. ale to taaak króóóótko!! za to mróz przyszedł i ja już cierpię. i nie cierpię - zimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×