Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

renika

pamiętnik początkującej....

Polecane posty

tylk renika czy jest sens zmiany tylko po to by mieć język polski? to warte zastanowienia forum juz działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimiru oni mi napiasali ze jesli nie zmienie tego na angieslki to dupa blada kapujesz musze to usunąć albo sami to zrobią mam czas zeby to zminic na angielski...co jest bez sensu poprostu nie mozna prowadzic forum w innym jezyku niz angielski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kifon kulafon napisz koniecznie do mnie na GG!!!!! bede około 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kifon kulafon napisz koniecznie do mnie na GG!!!!! bede około 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kifon kulafon to niestyty nick mojego faceta :( (wie że nie znosze tego nicka, a wymyślił go kiedyś żeby zapisać się właśnie do lycos) Jakby co to po prostu szymon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowe forum istnieje... pod stara nazwą zapraszam! www.forum.antykoncepcja.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla zainteresowanych Harmonet zminiłam na Regulon po koncultacji z ginem kontynuacja na: www.forum.antykoncepcja.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajowyp
super pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do was pytanko:| Umowilam sie wczoraj na wizyte bo mam maly problem:/ ale najgorsze jest to ze dostalam dzisja okres:| wiem ze musze isc tylko nie wiem co mam wybrac:| Tampon czy podpske? Myslalam ze moze ominie mnie beadanie ale widze po wpisach tutejszych ze marne szanse:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do was pytanko:| Umowilam sie wczoraj na wizyte bo mam maly problem:/ ale najgorsze jest to ze dostalam dzisja okres:| wiem ze musze isc tylko nie wiem co mam wybrac:| Tampon czy podpske? Myslalam ze moze ominie mnie beadanie ale widze po wpisach tutejszych ze marne szanse:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do was pytanko:| Umowilam sie wczoraj na wizyte bo mam maly problem:/ ale najgorsze jest to ze dostalam dzisja okres:| wiem ze musze isc tylko nie wiem co mam wybrac:| Tampon czy podpske? Myslalam ze moze ominie mnie beadanie ale widze po wpisach tutejszych ze marne szanse:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie byłam nigdy w takiej sytuacji, ale ja to bym tampon założyła... No jakoś tak higieniczniej bym się czuła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jw chyba ze czeka Ciebie badanie... hmmmm ale nie sadze aby gin badał podczas okresu chyba ze są bezwzględne wskazania www.forum.antykoncepcja.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok odkopałam ten topik tylko dlatego ze chciałam wam napiasc ze zaczęłam brac regulon... niektórym sie topik podobał wiec kontunuuje go na swoim forum pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleandra
Ja też zaczęłam brać cilest, dzis 1 dzień. Kiedys brałąm Harmonet i chyba juz zaczynam żałować zmiany.cały dzień śpiąca i zaczynają mnie boleć piersi. Boję się, że będzie jak u Ciebie, a nie chce sie tak męczyć. Nie wiem czy mogę tak po prostu je odstawic po paru dniach, bo chyba całego miesiąca nie wytrzymam w takim stanie. Raczej znowu wrócę do harmonet, bo po nim nie czułąm że biorę jakies tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczekaj
ten miesiac. Musisz sie przyzwyczaic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundelka
no własnie ja od poł roku biore Mercilon i jedynym skutkiem ubocznym w pierwszym miesiacu były bole głowy, ale dało sie wytrzymac i do teraz jest ok , tylko zaczełam zauwazac , ze coraz czesciej bywam rodrazniona, psuje mi sie humor, ciagle czuje sie zmeczona i ogolnie odpłyneła ze mnie cała radosc, łapie tzw doliny , mysle ze to przez tabletki , jak myslicie?? moze powinnam poprosic lekarza o zmiane?? tylko czytajac o waszych skutkach ubocznych boje sie tego troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruttella
renika... i co z tym regulonem? napisz jeśli możesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renika jest na
www.psyche-soma.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wziełam dzisiaj dwunastą
tabletke Cilestu i jak narazie wszystko jest oki;)Po ile u Was w mieście jest Cilest bo u mnie po 34zł:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wziełam dzisiaj dwunastą
tabletke Cilestu i jak narazie wszystko jest oki;)Po ile u Was w mieście jest Cilest bo u mnie po 34zł:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem ale na innym forum na które was zapraszam regulon biore własnie wiec zachęcm od odwiedzin :) www.psyche-soma.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafal_Z
A jak to jest z facetami mam 22 na karku i dostalem ospy a planuje mniec dziecko z moja przyszla zona nie bede mial z powodow ospy jakis nieciekawych niespodzianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×