Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Amanda__18

Jak wychowac niechciane dziecko??

Polecane posty

Gość tak tak jasne
wszystkie takie mądre co im się udało nie wpaść............... one pewnie w wieku 18 lat do harcerstwa należały. Ja też nie planowałam swojego dziecka, urodziłam na 3 roku studiów...............było cięzko, ale dziś, po 4 latach, mogę powiedzieć, że to była najlepsza rzecz jaka mnie w życiu spodkała !!!! Dziecko zmieniło wiele w moim życiu................ale teraz widzę, że zdecydowanie na lepsze. Przede wszystkim zmotywowało mnie do działania........... Amanda, nie przejmuj się 8 miesięcy to taki nieciekawy okres w życiu dziecka............. ząbkowanie, więc często ma złe samopoczucie, grączkuje, płacze, poza tym zaczyna się poruszać, ciągle trzeba pilnować, żeby sobie krzywdy nie zrobiło.......ale później będzie już tylko lepiej!!! I jeszce jedno, w zyciu nie można wszystkiego zaplanować!!! Czasm trzeba poddać się losowi........i to jest właśnie dla nas najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nie trzeba było się puszczać-a Ty co???Prawiczek/ka jesteś???Na cholerę się wypowiadasz jak nie masz nic mądrego do powiedzenia?????? Amanda-dasz radę,ja w to wierzę i wszyscy inni też...W końcu 8 miesięcy już przetrwałaś i się nie poddałaś,więc dalej będzie już tylko lepiej.A pewnego dnia usłyszysz Kocham Cię Mamo i na nic innego tego nie zamienisz...,bo to krew z Twojej krwi i ciało z Twego ciała...Życzę powodzenia.Gosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do DO AMANDY
o seksie i rodzicielstwie wie tle co papiez...jesli masz na mysli JPII------ to znaczy ze bardzo duzo wie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmowa poszła nie w tą stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dasz radę, zaciśnij zęby i wytrzymaj - to tylko rok szkoły. A z wychowaniem będzie tylko łatwiej :) Pójdź czasem do warszawskiego Teatru Małego Widza - dziecko wpatrzy się w przedstawienie a Ty będziesz miała chwilę na oddech. Wspólne wyjścia wzmacniają więź rodzicielską :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×