Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Laxi

Stany lękowe Nerwiec Zespoły natręctw

Polecane posty

A zwlaszcza etc., co nie, KorMilBar? ;-) No nic, zaczyna sie jeden z gorszych dni w tygodniu, a zwlaszcza wieczorow, kiedy to pojawia sie widmo poniedzialku na horyzoncie... Brrr... :-( Jak widze, moje propozycje spotkaniowe nie spotkaly sie z pozytywnym odzewem - moze bylam zbyt doslowna i konkretna? ;-) No nic to, moze sie kiedys zdecydujecie. Nie wiem, czy nie znikne stad na jakis czas. Tak, tak, wiem, juz sie odgrazalam i nic z tego nie wyszlo. Ale moze wlasnie nadszedl czas, kiedy trzeba zaczac byc konsekwentnym? A moze ja sie po prostu znowu wycofuje? Dobra, koncze, bo jak widac, nie mam nic ciekawego do powiedzenia. Trzymajcie sie cieplo, mile Panie i obludni Panowie! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25-28 październik :) hmmm.... to by było coś. postaram sie :)serio :) jak moje zapalenie oskrzeli nie zamieni sie w zapalenie płuc, to kto wie :) dzień dobry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza33
Witojcie ;-) Co do selekcjonerów zgadzam sie calkowicie z KorMilBar. Poza tym wszędzie rządzi pieniądz. Ciuchy, tipsy, doczepiane włosy, krótkie bluzeczki, salony odnowy, masarze czekoladowe (jakoś nie przemawia do mnie ich pozytywne działanie). Różnice były zawsze. Biedni i bogaci. Niestety teraz sa to różnice chyba nazbyt wyraźne. Snobizm, snobizm, snobizm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja hop! wikendzik minął powodując jak cotygodniowe rozleniwienie, nie wiem jak u was ale u mnie za oknem straszna wichura a co za tym idzie pogorszenie stanu zdrowia -----jutro lekarz .Musze się z wami podzieić moją radością JADE W GORY!!!!!dopiero w grudniu ale za to na cały tydzień!!!!!mam nadzieje że wypali ( kasa i te sprawy) ale chociaż mam coś co pozwala mi przetrwać takie dni jak dzisiaj.Wyobrażcie sobie że znalezienie taniej kwatery na okres świąteczno sylwestrowy graniczyło z cudem ale udało się, jedziemy do zabitej wioski k/Krynicy ---takie najbardziej lubie pozdrawiam wszystkie i wszystkich papapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
częstochowa! fajnie :) lubie góry! ja może na dłuzszy weekend w listopadze skocze z kluskiem :) eeeh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza33
Ja też może skoczę..................................z 10 pietra ;-) Sorka, dołek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza!!!! ty sie przestań bawic w batmana i weź zrób coś pożytecznego!!! kwiatki podlej czy coś ! człowiek, chory, zakichany :) a tu go jeszcze straszą!! wstyd moja panno! wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza33
Taki ze mnie Batman jak z koziej dupy trąbka ;-) ech, przejdzie mi... Ma-dzik lecz się, lecz, ja już po grypce....mniej bolało niż ten stan teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja myslę z tym batmanem ! iza! ja sie lubuje moim stanem przeziebienia :) żeby nie powiedzieć, że go pielęgnuje :D wreszcie coś mi dolega i w autobusiku koncentruje się nie na tym, żeby nie wyskoczyc przez zamkniete okno, tylko na tym zeby nie kichnąć i nie dostac ataku kaszlu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KorMilBar
Chyba "Batwoman"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza33
To ty nie siedzisz w domu! Cos jak ja, też na zwolnienie nie poszłam, ale za to teraz mam ochote wyjść z pracy i mieć gdzieś obowiazki. Nie chce mi sie tu siedzieć. Chce do domu i spać i mieć 2 tyg. wolnegooooo i niech sie ode mnie wszyscy odstosunkują....wiesz co mam na mysli. W nocy spać nie mogłam, jakies nerwy mnie dopadły. Wiedziałam, że to nie bedzie udany dzień z takim nastawieniem. Skreśliłam poniedziałek na wstępie. Wiesz, takie uczucie, że wyszystko jest ogólnie do dupy i teraz i zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza33
Jakies cholera prawdy zaczęły do mnie docierać, przemyslenia. I nie wyszły ma plus, kompletnie! Wszystko widze w ciemnych barwach, jakby na nic nie było recepty, nadzieji....jakbym poznała całą parszywą tajemnice swojego bytu. Wiem, że przynudzam, ale widać muszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izek, rozumiem, wiem, tez tak miewam..... kup sobie cos słodkiego :) bedzie lepiej, nie? ja np przed chwila podpisałam aneksdo umowy o prace bo dostałam podwyzkę o 50 zeta :) normalnie powalająca kwota :) po 2 latach od ostatnie j podwyzki :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza33
ma-dzik Moje gratulecje! Na bilet masz ;-) A jeszcze sie poskarże, że mi sie dzisaj sex z byłym śnił. Nosz kuźwa! Nie doś, że pajac ma z kim używac, a ja nie to jeszcze..... No strasznie sie czuje pokrzywdzona ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza33
ma-dzik Moje gratulecje! Na bilet masz ;-) A jeszcze sie poskarże, że mi sie dzisaj sex z byłym śnił. Nosz kuźwa! Nie doś, że pajac ma z kim używac, a ja nie to jeszcze..... No strasznie sie czuje pokrzywdzona ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KorMilBar
Iza, GG posiada? Możemy chwilkę pogadać, jeśli masz ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza33
KorMilBar Nawet nie wiesz jak bardzo bym chciała, ale niestety pisze z firmy i mam zablokowane :-( Tylko na forum mogę gadać, zero kontaktu ze światem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KorMilBar
No cóż, trudno się mówi... Wiesz, poniedziałek i pogoda jesienna... trudno doła nie złapać... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza33
KorMilBar No staram sie jak moge o głupotach nie mysleć, ale ten ogólny przestój w interesie mnie dobija. Do znudzenia to samo... Wiesz, ty mi kogoś przypominasz....zaglądał tu kiedyś ktoś podobny do ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ch.j!!! mój dobry chumor pękł jak bańka mydlana. pada, pochmurno, zimno, jestem przeziębiona...niby bosko ale oczywiscie musiał znaleść sie jeden zasr.........ec, złamas po................ny, *%^%#$@^*&^%$#*&$*&@#^%#*&@!%$^ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! złożył na mnie skargę..... wyobrażacie sobie? już mi sie nic nie chce i nawet słońce na złośc wychyla łep!!! w ogóle wszystko to jakies pop.....ne, ,,człowieka,, na oczy nie widziałam a ten mi tu kurna %$#@*&^*&:\"$: !!!!!!! żart jakis! 😡 po prostu ręce opadaja!!! to ja tu z anielskim usmiechem, mimo bolącego kręgosłupa, spuchniętych kostek, zszarganych nerwów uśmiecham sie prawie że przez łzy, doradzam choć nie muszę, udzielam informacji choc nie musze, wciskam na wizytę prawieże kolanem, współczuje, pocieszam, chucham dmucham......chlip.........chlip...smarrrrk........a ten............bej na mnie cos psioczy, bo mu historia choroby zginęła która mu tylko załozyłam !!! i wręczyłam do łapy jak każdemu pierwszorazowemu!!!! a on, że ja mu zgubiłam !!! buuuuuu! zycie jest takie niesprawiedliwe. ale nich sie facet pilnuje. mam jego adres, burak..z góry kalwarii!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KorMilBar
Iza33, taaaaaaa........ wszyscy faceci są tacy sami.... Buraki do słoików, księża na księżyc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza33
ma-dzik Nie żałowałaś sobie, a ja głupia usta sobie dziś zamykałam żeby wiąchy nie puścić :-D Buraków nie brakuje. Też niedawno jednego zjeb**** na funty! Cos czuję, żę facet bedzie dobrego chirurga plastyka potrzebował jak zajdziesz pod ten adres :-D KorMilBar Pewnie, że wszyscy tacy sami......przynajmniej ci których ja znam ;-) Chociaż nie mogę być niesprawiedliwa....lubię facetów, z mini zawsze weselej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KorMilBar
Tak, z mini wesoło, a jak się mini zdejmie to jeszcze weselej :-P :-P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza33
KorMilBar No to błysnęłam :-D A przepraszam, ty sygerujesz, że jak ja już zdejmę to mini to tylko się uśmiać można :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KorMilBar
Ja tam nic nie sugeruję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KorMilBar
Ja tam nic nie sugeruję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"...tylko pstryk i juz nie ma mnie, Czasem tylko tego chce, zostawic wszystkich Was...\" z czego to? wiadomo, z czego...z kogo... Echhhhhhh..................................... Wot, krik duszy.... Dobranoc (\"janerkowo\"...) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KorMilBar
nerwica, specjalnie dla Ciebie - wrzucam w odtwarzaczyk "Dobranoc" Janerki. Piękna płyta, ale nie słuchaj jej zbyt często, dobrze? "Dzień górnika, dzień hutnika... a ja...." Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×