Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Laxi

Stany lękowe Nerwiec Zespoły natręctw

Polecane posty

wykończona jesteś mloda i na pewno wyjdziesz z tego , jesli robiłaś badania nic nie wykryto to witaj w naszym gronie widzisz jest nas tu wiele dziewczyn no i cóż nie będe cie czarować , każda z nas myslała że to samo przejdzie męczyłyśmy się , jedne krocej drugie dłużej aż w końcu trafilyśmy do lekarza i z większym lub mniejszym powodzeniem sie leczymy , bo to taka sama choroba jak inne więc nie myśl dłużej i sie nie zastanawiaj tylko szoruj do dobrego specjalisty , popytaj gdzie u ciebie w mieście taki przyjmuje i idz z nim pogadać , zobaczysz jak ci ulży 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno która boisz sie zmarłych , wierz mi że ja też sie boje ale to nie znaczy że ty jesteś chora , nasza wyobrażnia płata nam takie figle , tym bardziej że jesteś obecnie w ciezkiej sytuacji--zmarł twój tata , wiec nie dziw sie sobie że masz takie stany bo to chyba normalne , napisz cos wiecej o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykończona
częstochowa, dzięki :) Chcę iść do lekarza ale wiem czym to się skończy. Moja przyjaciółka ma jazdy jeszcze gorsze niż ja, ciężka depresja. Jednym z powodów był też facet...i co jej psychiatra powiedział? Nic, zeby nie powiedziec gorzej, nie pomógł jej w żadnym stopniu, przepisał leki uspokajające. U mnie będzie to samo...wiem, że jak sie sama za d...nie wezmę to nikt mi nie pomoże... no i co? błędne koło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zależy od lekarza , ważne jest żeby trafić na dobrego specjaliste , bo jakis nieuk cholerny może cię rzeczywiście wpędzić w gorszy stan tak jak np.mnie, i inne dziewczyny nie łam się i naprawde zapychaj do lekarza na pewno znajdziesz jakiegos fajnego gozdka, owszem sama tez sobie pomożesz i rzeczywiście u ciebie może to byc przej ściowe z powodu studiow i faceta , powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zależy od lekarza , ważne jest żeby trafić na dobrego specjaliste , bo jakis nieuk cholerny może cię rzeczywiście wpędzić w gorszy stan tak jak np.mnie, i inne dziewczyny nie łam się i naprawde zapychaj do lekarza na pewno znajdziesz jakiegos fajnego gozdka, owszem sama tez sobie pomożesz i rzeczywiście u ciebie może to byc przej ściowe z powodu studiow i faceta , powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu Częstochowa, ale masz cierpliwość, bo ja TO BYM WKOPAŁA KAŻDEMU KTO NA WŁASNĄ RĘKĘ SZPRYCUJE SIĘ PSYCHOTROPAMI. I będę niemiła. Co Wy nyślicie, że to witamiaka \"c\" i można to tak sobie brać, jak ma się doła, depreche itd. Jeśli Twojej koleżence psychiatra powiedział, że nicjej nie dolega, to znaczy, że tak jest, bo piszesz, że obie się po facecie nie możecie pozbierać - a to nie jest choroba, więc na litość Boską, jak można samemu łykać tak silne psychotropy?! Mnie wasza lekkomyślność przeraża, wiem co to sedam i lexotan i posadziłabym tego co Ci je dał. I Częstochowa ma rację - idź do dobrego psychiatry i pochwal się jaka jesteś sprytna, że na własną rękę psychy łykasz. Powiedz mi jeszcze że 3 x dziennie - to się załamę. Sory, że jestem taka niemiła, co mi się jeszcze tu nie zdarzyło, ale głupota ludzka tak na mnie działa-idź do lekarza!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A do boje się strachów : wiesz,to troszeczkę inny lęk od tego o którym tu mowa, ale domyślam się, że to nieprzyjemne. Wiesz, zmarłych nie masz się co bać. Co innego duchów, ale to już kwestia Twojej wiary, ale zmarłych jako - ciało? Nie wiem, bo jeśli boisz się duchów, to mam pocieszającą teorię.Może pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kurcze muszę dorzucić jeszcze 3 grosze: Uważam, że szukasz drogi na skróty, łatwego rozwiązania. Spodziewałaś się pewnie, że tak ja kochaniutka Częstochowa, wszyscy będą Cię tu pocieszać i dadzą Ci cudowny przepis na środek, który wszystko zamieni na lepsze. Ale w życiu tak nie ma i trzeba o siebie walczyć. Moim zdaniem jesteś zupełnie zdrowa-może masz nadciśnienie. Zerwałaś z chłopakiem nie wnikam - nie możesz się pozbierać, jesteś rozbita a to czasem daje mylne sygnały, że ze zdrowiem coś nie tak. Musisz być bardzo wraźliwa, skoro to Cię tak siekło i moim zdaniem (moge się mylić) przeżywasz po prostu długotrwałe załamanie. To tak od co nie minie. Boli i będzie boleć. Musisz przejść wszystkie etapy, żeby znowu zacząć żyć, a branie psychotropów bez diagnozy to jak wbijanie sobie gwoździ do trumny-może tylko zaszkodzić. Masz pojęcie jakie daleko idące konsekwencje to ze sobą niesie? Idź do psychologa, wygadaj się, popłacz możesz nawet wyć - może dostaniesz coś na uspokojenie. Pij herbatę z melisy, zajmij się czymś - namaluj obraz, przemebluj mieszkanie - zacznij żeć i odstaw psychotropy (ale jeśli zdołałaś już wziąć opakowanie. to i tak musisz iśc do psychiatry i powiedzieć mu o tym BO TEGO SIĘ NIE ODSTAWIA OD TAK, BO KONSEKWENCJE DLA ZDROWIA MOGĄ BYĆ STRASZNE!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej Cz-wa, co Ty gadasz, założe się, że masz niezliczone pokłady energii, ale spoko..........wyciągniemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, czasami najlepszy przyjaciel to ten, który nie przytakuje, ale potrafi Ci wylać zimny kubeł wody na głowę, jeśli to konieczne, by Cię ratować 👄 👄 👄 Ps. i w podłym nastroju jestem. Byłam na innym topie i przeraża mnie to szukanie drogi na skróty, bo jest jeszcze więcej \"mądrych\" co zdrowi a się w psychotropy pakują. Boże co oni wiedzą, pojęcia nie mają, jak to jets być naprawdę chorym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałaś esmsika ty moja mądralińska , jak będziesz mogła to se w poczekalni poopowiadamy pierdółki , może nie zalicze zjazdu, choc musze powiedzieć że pan doktor działa na mnie jak balsam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Częstochowa Kochanie, odpisałam na komórkę - to TE - znaczy telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na razie nic nie doszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykonczona
Laxi...dzięki...może i myślisz, że wylałaś mi kubeł zimnej wody na głowę... Ja sobie naprawdę zdaję sparwę z konsekwencji i nie łykam tych cholernych prochów jak jakaś desperatka... Zresztą nieważne, masz 99% racji... a ja mam wzloty i upadki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie się
humor poprawił bo zawsze jak oglądam m jak milośc to tak sie troszeczke uspokajam , wiem że to troche głupkowaty ten serial ale przypomina mi sie fajny okres w moim życiu jak miałam w domku małego bobaska i karmiłam go cycuszkiem , ale było fajnie oj już pisze głupoty!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykończona
Laxi...dzięki...może i myślisz, że wylałaś mi kubeł zimnej wody na głowę... Ja sobie naprawdę zdaję sparwę z konsekwencji i nie łykam tych cholernych prochów jak jakaś desperatka... Zresztą nieważne, masz 99% racji... a ja mam wzloty i upadki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra to piszę tu. Bardzo się postaram, ale mam troszkę pracy w domu i moge się nie wyrobić, ale w domu jestem na pewno, więć..............jak nie zdąże to.....la.la.la kawusia,herbatka - co sobie Pani życzy? Przez Focha i pomnik, to do mnie już baaaaaaaaardzo bliziutko i zapraszam serdecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laxi jak sie nie wyrobisz to robie ci najazd na chate z moja małą zaraz jak zalicze naszego milusińskiego , wiec sie szykuj i juz uzbroj w cierpliwość , będziemy tak ok15 mam nadzieje że nie będe musiała podbić jakiejś staruszce oka jak mnie wkurzy, ale co tam raz nie zawsze a ja do lekarza musze sie dostać choćby mnie w kaftanie mieli wywozić z poczekalni uciekam bo coś mój faciu sie na mnie szykuje wiec musze poudawać że mnie głowa boli , o cholera przecież ja nie musze tak naprawde udawać!! buziaczki papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja naszykuje brudzące kredki - weź ubranko na zmianę hi,hi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie! wiedziała, że jak tylko sie znowu tu odezwe to wszystkie zamilkna!!!!! 😡 NO WIEC ZGADNIJCIE CO ZROBIŁ KLUSEK???????!!!!!! ZADZWONIŁ I ZAPISAŁ MNIE DO LEKARZA...... tak nerwico...do twojego lekarza...... normalnie teraz przez cały tydzień bede s..ła po nogach! nie ma to jak postresowac zestresowanego człowieka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma-dzik!!!!!!!! Uściskaj prawicę Kluskową ode mnie w ramach gratulacji!!! I w podzięce... :-) Ależ masz mądrego faceta, no no! Powiedz jeszcze, gdzie się takich znajduje, to się z Izą33 udamy w owo miejsce lotem błyskawicy! :-D A w ogóle to dzień dobry wszystkim! No właśnie, jak to z tym przyjazdem medycznym do w-wy? W końcu - kto i kiedy? Bo się trochę pogubiłam w tym wszystkim - wiecie, umysł mam sprawny inaczej, w dodatku pojawiają się problemy z pamięcią tzw krótką... ;-) Dziś regularnie do dupy, czarne myśli jak zwykle na wyciągnięcie ręki, ale póki co, staram się ze wszystkich sił tej łapy nie pchać w ich kierunku. ;-) Co do piżam i dresików - ha, ja się nie piszę, chyba, że w sezonie letnim - z uwagi na posiadanie w ramach strojów nocnych jedynie skąpych koszulek i krótkich gatek, oraz nie posiadanie dresika w ogóle... ;-) Lepszego dnia, Kochane! 🌼 Ma-dzik - dla Ciebie ❤️ i 😘! Kiedy idziesz? Mogę Ci potowarzyszyć w poczekalni!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik !!! ciesz sie swym facetem bo czasami taka osoba bliska wie co dla nas najlepsze i stara się nam pomóc , więc nie wymiguj się i skoro masz umówioną wizytę to na rozkaz trza sie stawić byc może tobie akurat niepotrzebne jakieś proszki tylko fachowa rozmowa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwiczka dzisiaj wieczorem dzwonie do lekarza celem ustalenia konkretnej daty mojego cięcia, ale cos mi sie wydaje że mnie tam (czyli dow-wy)odtransportują w okolicach tej najbliższej niedzieli boje sie!!!!dlaczego los zorganizował mi tak świętną niespodzianke i urodziny spędze w piżamce na sali operacyjnej, impreza będzie niezapomniana !!!!!nie wyobrażam sobie siebie jak wchodze do szpitala a co dopiero przed samym faktem operacji nie wiem czy los da mi jeszcze z wami sie spotkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Częstochowa, Ty mi tu głupot nie opowiadaj, bo się zdenerwuję... Oczywiście, że Ci da się spotkać - a w ramach urodzin sama Cię nawiedzę w sali pooperacyjnej! :-D Iza33, może Ty się też ruszysz na imprezkę szpitalną? ;-) (wiesz, młodzi lekarze z perspektywami... :-P ) Zadzwoń do Laxi - niech Ci da mój numer telefonu, i jak już będziesz wiedziała, co i kiedy, to dzwoń lub esemesuj natychmiastowo-obowiązkowo! :-) Dla Ciebie - 🌼 i 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykończona
Kurde, dziewczyny, jak tu u Was optymistycznie. Wykończona po Waszych lekach odstawiła psychotropy...narazie jest o.k. wzięłam się za "twarz", ale pewnie tu jeszcze wpadnę ze spadkiem formy... No i do lekarza się wybieram w przyszłym tygodniu bo teraz kasy brak...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykończona
po Waszych "radach", szczególnie Laxi ;) a nie lekach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry Nerwiczka ale mam taki oto nastrój 1 --moja inteligencja cofnęła się do poziomu szkoły podstawowej z tej przyczyny dołuje sie że jestem przyglupem który się nie rozwija 2---denerwuje mnie mój wyglad , może nie twarz , ta jest w miare, ale reszta powłoki cielesnej --rozwój nerwicy powoduje wzrost kilogramów 3--jak już pisałam strasznie , strasznie boje się tej operacji 4--- 5--- 6---- 7--- 8---- 9---- o reszcie nie pisze , żeby sie bardziej nie przygnębiać a na impreze do szpitala zapraszam choc nie wiem czy bedę was mogła poczęstować czymś więcej niz slone paluszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjs1
Laxi, jeśli możesz to daj namiar na tego lekarza, u którego się leczysz: kjs1@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i poza tym mam okres 😡 nie chce isc.....wiem, że musze ale nie chce...o czym mam jej powiedzieć? i co? ze psychiczna jestem....sama to zauwazy jak wyskocze w panice przez jej zamknięte okno....i co mam jej powiedziec....od czego zacząc.... 😭 czę-wa......a w którym szpitalu beda ci ekroic? w moim? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik wiem że to szpital na ul.Banacha --otolaryngologiczny czy jakoś tam i prosze cie nie gadaj głupot , że niby jesteś psychiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×