Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Laxi

Stany lękowe Nerwiec Zespoły natręctw

Polecane posty

oj tam laxi morał z tej opowiesci jest taki, że co za duzo to niezdrowo :) proste. cziest! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tatuażu.....jezeli moja dziarę mozna tak nazwać...skutecznie wyleczyła mnie z nastepnych tego typu ....przyjemnosci :) :) miłego dnia słoneczka :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyleczona
Ludzie a korzystaliście z psychoterapii grupowej lub indywidualnej? radze zacząc od tego aby znależć naprawdę dobry ośrodek, ja skorzystałam z takiej ..tam wyleczyli mnie niemalże zwykli ludzie tacy sami jak ja.czy wy , .znerwicowani z róznymi lekami i fobiami... strach przed ludżmi , przed wystąpieniami....dzieci alkoholików,,,okazałao się ze każdy z nich z nas ma swoja mądrośc i ma coś do przekazania istotonego dla tej drugiej osoby....oczywiście psycholog tez tam jest radze skorzystać!! mi pomogło, miałam nerwice,,, to wygladało tak : codzinnie spotyka sie przez 2, 5 miesiąca dzień w dzień ok 10, 12 osób, siada w kręgu i zaczyna dzień od opowiadania co było wczoraj i jak sie czulismy co sie wydarzyło jakieś swoje problemy, mozna poruszac swój traumatyczny problem , wtedy inni włączają się w to co mówisz, radza ci , albo Cie opieprzaja,,,zdarza sie ze krzycza kiedy ich zdenerwuje jakiś fakt z którym się nie zgadzaja, ( np. gość mówił ze ma natręctwo spózniania się, wszędzie się spózniał , wybiera się wszędzie jak sójka z amorze..( spózniający charakter -chłop sie tak ustawił , wmawiał ze on ma własnie taki charakter -przecież nie ma czegoś takiego jak charakter spózniający się..heh tak go opieprzali inni ,(...pip........) , tłumaczylismy ze mozna zaplanować tak aby sie niespóznić tumaczylismy jak to zrobić, ciezko z nim szło , ale jakoś trochę sie zmienił,) czasem wesprza Cie, opowiedza Ci jak to jest w ich zyciu,,,,,,i nastepuje reakcja łańcuchowa ,kazdy okazuje sie cos takiego przezył i wówczas kiedy to sobie uswiadamiamy staje sie to co nas bolało mniej bolesne,,,, sa zajecia z rysunku gdzie wychodzi to co masz w podswiadomosci, chorepterapia , itd itd, na których dowiadujesz sie wiecej o sobie niz Ty sam wiesz....iini mówią ci jak Cie widza, i okazuje sie często ze twój obraz to jak postrzegasz samego siebie jest zupełnie inni w oczach innych ludzi... Ludzie zadnych leków moze tylko w ciezkich sytuacjach, ale jeśli ktoś ma objawy jeszcze nie zbyt utrwalone, lekki stan jak ja to mówię natychmiast idzdcie na taką psychoterapię,,,,im dalej bedziecie odsuwac ze jakoś tam bedzie ze bedzie pomagać innym , szukac zajęc zastępczych ze pogadacie sobie z kims na forum o tym ze uswiadomicie sobie ze nie tylko wy tacy jestescie nie...to wam na pewno nie pomoże , tym bardziej bedziecie utrwalac swoją chorobę sie pogrąząc potem moze byc juz zbyt pózno, itd....wezme leki i mi to pomoze NIE!!!!! to psychika jest chora , mozna ja uleczyć, tak psychikę sie leczy ale nie przez chemię ale przez rozmowę, itd,,,leczenie profesjonalne jest potrzebne ,,,,, sory za ten chaos moze ale nie wiem jak wyrazić to ze takie leczenie jest ważne i daje szanse na wyleczenie.... powodzenia...zróbcie coś w końcu dla swojego ducha, wiem ze to duze wyzwanie bo wiem co ja przezywałam idąc na taką terapie, panicznie bałam sie występowania przed ludzmi, rozmowy z nimi itd itd, jak sie okazało przyczyną było wiele innych spraw i problemów ze tak jest , a tu jeszcze trzeba było siedziec 8 godzin z ludzmi sztywno oczy w oczy opowiadac o swoich najgłębszych bolączkach o tym co wiedziałam tylko ja i moje 4 ściany..uh....... to było straszne ale warto było....... powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyleczona
aaha he ddam jeszcze, że jest tam okazja walenia w worek pałą to dla bardziej niespokojnych gdzie można wykrzyczyć na cały głos swoją nienawieść bądz inne destrukcyjne negatywne emocje mozna było krzyczyc co sie chce.... przyznam ze skorzystałam i waliłam w ten worek krzyczałam wulgaryzmy i czułam sie potem jak nowo narodzona..hahhaha teraz się śmieję..ale było fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIARY LAxi jesu to jest gorsze niz narkotyk pierwszy zrobilam x lat temu potem kolczyk w pepku.. i wcale tak strasznie nie boli.. ja przezylam.. potem jak przyjechalam do zielonej krainydeszczowcow stwierdzilam ze sie musze imiennie naznaczyzc wiec mam drugi tatuaz zrobiony no i teraz kolczyk w nosie wiec jest 2:2 a juz mi 3 chodzi po glowie.. Kolega wczoraj przyszedl do pracy.. jeezor spuchniety jak cholera za zadne pieniadze nie zrobilabym sobie w jezyku w zyciu fujjj ogolnie jest czwartek... i nie jest tak zle teskni mi sie za bylym troche jakies mnie kurwa wspominki rozkminki biora.. ale juz 3 tydzien sie twardo trzyamam ;-) no i teraz to sobei pojde na fajeczka... i kawusie i trzymajcie sie moje paniusie ;-) nawet nie czuje ze rymuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ZŁOTE MYŚLI z pamiętnika znerwicowanej:) Gdy słońce z rana Bolą kolana Kiedyś gdy wyjechałam z grupą nastolatków ,wieczorem przyszła do mnie dziewczynka mówiąc,że nie chce kablować ale jedna taka zbiera (ode mnie z grupy) zbiera tabletki od bólu głowy , bo jej lekarz zalecił na uspokojenie.(kilka)No i co wzięłam ją do pokoju na rozmowę a ona mi to samo ze bierze , gdy sie zdenerwuje ,no i miałam ją cały czas na oku , rozmów przeszłam z nia tysiące ...a problem tkwił niestety w jej porąbanym domu , gdzie była wręcz maltretowana psychicznie , teraz leczy swoją nerwicę w jednym z ośrodków ...ot taki przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZŁOTE MYŚLI godz.11 :16 Gdy śnieg na dworze ...zesrać się możesz:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie \"dziarowanie\" też nie bolało - gościu stwierdził, ze jakaś dziwna jesten, bo w tym miejscu powinno mnie boleć :))) Bolało - ale już po :P hi,hi jak z plasterkami chodziłam ;))) A u mnie chlapa. Pogoda do bani jednym słowem brrrrrr a tu trzeba wyjść :O ŁO złote myśli mamy porażające hi,hi :))) :))) :))) Miłego dzionka Kochani ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brrr Cze Wam Byłem dzisiaj u dentysty . Nie to , że sie boje wizyty z powodu bulu i strachu ale z powodu lęku... Też czujecie to samo co ja ?... Kłade sie na fotelu i niewiem co mam zrobić z rękoma . A z kolei jak by ich nie było to bym nie miał się czym zasłonić . To jest straszne .Jak sie już rozlużniłem to ten pajac trafił akurat na nerw . !!!!!!!!!! Tagrze chszanie , zero luzu na fotelu dentystycznym !!!proponuje . Pozdrawiam Was pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZŁ. MYŚLI 🌻 Paznokieć długi Masz chyba długi. lub Długi paznokieć Długów po łokieć. hej proszę nie zwracać w ogóle uwagi na moje zł.myśli , rym prosty, czyt. prostacki. To wszystko przez Laxii , ,która zaczęła rymować i mnie się udzieliło ,w prawdzie w stopniu niewielkim ale ...ale...moze..nie daj Boże coś dalej ułoże ? Paweł Maryla Rdowicz kiedyś śpiewał \"..dentysta sadysta sadysta dentysta..\"-miała racje !!! Ja leczę ząbki tylko z zastrzykiem ,bez zastrzyku ani rusz z narzędziem do mnie ... nie dopuszcze nikogo ,żeby niewiem jak obiecał, że nie będzie bolało\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUZIAKI 👄 A może ktoś ma urodzinki ???Kamkasik ?, Ma-dzik?chyba też marcowe panienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elja Kamkasik ma urodzinki ale jeszcze za chwile ale jutro Kamkasik wyprawia mega party dla znajomych i przyjaciol wiec bedzie ostre picie w sobote od 20 do... bialego rana a w niedziele popraiwny na Polskiej imprezce takeij dla polonii tutaj wiec jutro swietuje bo potem sie ludzie do polski rozjerzadzaja i potem siweta ale dam znac kiedy mam dokladnie urodzinki spokojnie wiec jutro miniowka obcisla bluzeczka i rzadze parkeitem a co mi wolna jestem nonie? ;) i swawolna niech chlop wie co stracil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello O rany cały jestem podekscytowany !!! Ręce mi sie trzęsą .! Właśnie się dowiedziałem , że 28 czerwca w Katowickim spodku zagrają kto ? no kto ????????????????? Velvet Revolver !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A tam mój idol gitarowy SLASH !!!!!! z Guns n\' Roses Duff !!!!!! z Guns N\'Roses Mat Sorum z Guns n\'Roses Kto jedzie na koncert ? O rany to prawie Gn\'R oprócz wokalisty Axla . Sorki , za te wykrzykniki ale nosi mnie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chciałabym umieć sie tak cieszyć. Ale w takim razie ciesze się razem z Toba, bo myśle że wybierzesz się do Spodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za zbieg okoliczności - ja też się wybieram do \"sadysty dentysty\". Co prawda to wybieranie trwa już pół roku, ale najwyższy czas. Problem w tym, że za cholere tym dziadom nie ufam i nie mam do kogo iść :((( Strasznie się zraziłam jak po wizytach u trzech rzekomo najlepszych fachór w mieście w rezultacie wylądowałam na chirurgi szczękowej - koszmar!!!! Tam to dopiero rzeźnicy - wierzcie lub nie, ale takiego bólu to w życiu nie miałam - chciałam umrzeć :((( Trzej panowie dentyści u których wcześniej byłam oczywiście jeden po drógim wyparli się błędów w sztuce a moje cierpienie mieli gdzieś. No i od tamtej pory, a było to rok temu mam taki uraz, że cholera już chyba nigdy nie zaufam tym sadystom :((( :O Spodek - to Pawełku zapraszam Cię z małżonką na obiadek do mnie - będziecie mieć po drodze - Częstochowa ;))) Dziś czuje się fatalnie. Od samego rana, nie wiem jakby mi coś w głowie siedziało. Miałam nawet myśli, że szkoda, że nie da się wyjąć mózgu i wyprać go z tych wszystkich bródów , niedoskonałości i chorób. Oczyścić i znów poczuć się po prostu szczęśliwym, bez \"tego czegoś\" w głowie :O Koszmarne uczucie. Mam nadzieję, że jutro poczuje się lepiej, bo ........................ 😭 :O :((( Dobrej nocy Kochani ❤️ Strasznie się cieszę, że jesteście - wszyscy. Dziękuję 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Lax! Dzięki za zaproszenie ale wybieram się w męskim gronie , bez żonki .(Nie chce Cię narażać na towarzystwo moich kolegów .) Ale miło będzie się spotkać w realu . Co do samopoczucia to nadchodzi odwilż . Spada ciśnienie .Dzisiaj czułem sie jak po nie przespanych 2 nockach . Co do zastrzyku znieczulającego - poprosiłem wczoraj o taki i do tej pory mam wyczuwalną gule pod zębem , troche boli ale mam nadzieje , że sie rozejdzie . A propos sparzenia sie do stomatologa - miałem dłutowanie korzenia przez 1/5h, po robocie chirurg miał troche szycia . Lax i poco zaczełaś ten temat ! Fuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:))) Sorki Paweł - już się zamykam i nie wracajmy do sadystycznego tematu hi,hi Jak widać nie śpie :((( Samopoczucie bez zmian. Korci mnie coby łyknąć tego procha, ale nie ukrywam, że mam cykorka. Jeszcze się wstrzymam i tak pewnie pójdę lulu gdy inni będą wstawać. Plus tej sytuacji - mój piesek na czas wyjdzie siusiu, no i mam na oku Biszkopta, więc nic nie zdewastuje :P no i wreszcie obejżę sobie \"efekt motyla\" co obiecuje sobie już od tygodnia - wiem, wiem nie jestem na bierząco ;))) A tak na marginesie - CZEŚKA GDZIE JESTEŚ ??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na sobotnie Dzieńdobry : 🌼 🌼 🌼 Jak tam moje rybki małe? Czy już dzisiaj się wyspały? Czy swe oczka otworzyły i usta uśmiechem spowiły? 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
............🌻................ O uśmiechu gdzieżeś , gdzie:( Lata nie widziałam cię :( Możeś zginął gdy biegałam :( Oczka mokre wycierałam :0 Moześ wymknął sie z kieszeni ,:( Przez otwarte okno zwiał :( Może gdzies tam na jesieni :0 Deszcz jesienny ciebie zlał :( Ciągle szukam , wypatruje:( Lustra wszystkie przeszukuję:0 Tak mi smutno jest i żle:( Nigdzie nie ma nie ma cię:0 O uśmiechu mój kochany przybądż:( Choćby połamany:P Przyledż ,przyfruń tak jak ptak: Zostań ze mną choćby ....w spak:)...lub bardziej poetycko \"w snach\" ..................🌻................ POZDRÓWKA DLA WSZYSTKICH zdychająca ze zmęczenia Ejla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laxi pewnie jeszcze spisz kochaniutka po nocnej tułaczce. 👄 Trzymaj się kochaniutka, wiem ze ciężko, ale damy rade. Paweł- sorki ale jak otworzyłam link z Twoim idolem to jedyne co wydobyło się z mej krtani to było coś takiego: ooooooo Boożżżżeeee No niestety mam troche inne zapatrywanie na idola, hihi Zresztą Laxi już raz podesła Wam link, hihi Pozdrawiam i mam nadzieję że nie upadabniasz się do idola, co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuuuuuuu nic lepiej :((( Załamka totalna :((( :((( :((( A ja tam lubie Slasch-a. Co prawda wygląda delikatnie mówiąc dziwnie i zachowuje się czasami też nie tego, ale świetnie gra. Co jak co, ale ma chłopina prawdziwy talent - aż dziwne, no i może sobie pozwolić na takie odchyłki - z takim darem w paluszkach ;))) A poza tym oglądałam z nim program na AnimalPlanet - dzacie wiare ;))) bo nie wygląda na takiego i................ kocha zwierzątka wszelkiej maści a zwłaszcza węże (tu się nie ma co dziwić) ale w przeciwieństwie do tych porypańców, którzy trzymają zwierzaki - znaczy gady, tylko po to, żeby się nimi pochwalić i być orginalnymi, a w gruncie rzeczy nie mają o nich pojęcia, ten gosc z fają zna się na rzeczy. Ma spora kolekcyjkę - zdziwiło mnie ile wie na temat węży (biologie zaliczyłby na 6 ) i dba o nie wzorcowo. Więc cóż - image image-m, ale dobry musi być z niego chłopina ;))) No i daje mi nadzieje - skoro przy takiej ilości fajek które wypala jeszcze żyje, to może i ja jeszcze troszkę pociągnę, bo nałóg nas łączy ;))) Miłego dnia Kochani ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula ja też
mam fobię , jest to fobia społeczna .Nie potrafię przebywać w towarzystwie innych ludzi , zaczynam się denerwowć , trzęsą mi się ręce nie zawsze tak jest , zalerzy od okoliczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEKI MI POMOGŁY kAŚKA ZIOŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEKI MI POMOGŁY kAŚKA ZIOŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne...cisza cisza i jeszcze raz cisza . To na te konto zapodam kawał : Jedzie trędowaty tramwajem. Wchodzi kanar, podchodzi do niego: - Bilet proszę. Ten spanikowany zaczyna przetrząsywać kieszenie. Odpada mu ręka. Przeprasza, podnosi ją i wyrzuca przez okno. Zdenerwowany, jeszcze gwałtowniej przeszukuje kieszenie. Odpada mu noga. Przeprasza. podnosi i wyrzuca. Już w kompletnej panice traci drugą nogę. Za okno. Kanar przygląda mu się i mówi spokojnie: My tu gadu gadu, a ja widzę, że pan mi powoli spierdala . Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawał - zajebisty ;))) kupuje go :D Wąż - jeszcze fajniejszy, ale pewnie nie polubił by się z moim Biszkoptem - zmaczy Biszkopta polubił by baaaardzo, bo tłuściutki jest, ale B. jego? Hmmmm wątpię ;))) :P No i nie taki diabeł straszny jak go malują, bez tej faji z tymi loczkami wygląda nawet apetycznie :P Upssssss czy to znaczy, że ja bez faji też wyglądam lepiej??? Cholerka pewnie tak :O , ale co mi tam ;))) Dobrej nocki Kochanie ❤️ Ps. Gdzie Wy się podziewacie w weekendy cholerki co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi - napisz koniecznie jak było i co to za kryzys był ??? Mówiłam Ci. Jak coś się zaczyna dzieć, to zabieraj zabawki i czmychaj do własnej piaskownicy. Po cholerke masz się męczyć i zmuszać do czegoś ??? Mam jednak nadzieję, że dobrze się bawiłaś Kochanie. Ps - ale mi nawciskałaś na gg. Właśnie przeczytałam - łoooo matko, dobrze, że nie było mnie wtedy blisko Ciebie, bo pewnie byś mi zdzieliła :O ;))) ;))) ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bawiłam się, hmmmmmm do du.....y. Reszte opisze Ci na gg nie będę towarzycha zanudzać. Ja się nadaję na imprezy, że hoho. Co ja Ci nawciskałam???? Skleroze mam, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×