Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Laxi

Stany lękowe Nerwiec Zespoły natręctw

Polecane posty

No pięknie Kurnik mi się nie chce otworzyć i lipa :O Jak nie gg, to kurnik, jak nie kurnik, to kafka - jak tu pozostać przy zdrowych zmysłach jak nawet rzeczy martwe sie uwzięły. Mimo to - miłego i cieplejszego dnia Kochani. Sylvi - postaw pieskom kuwete i nie wychodź z pod kołderki, a zakupy, to niech chłop zrobi - i tak musiał wyjśc, to niech się na coś przyda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laxi możesz otworzyć ten kurnik. Ja od wczoraj za nic nie moge wejść, ciągle mi wyświetla :" Połączenie z serwerem nie powiodło się"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cieszę się, że u Ciebie kwitnąca atmosfera 🌼 A te zakupy-podczytałam na innym topiku :P Francy koleżance - wiesz - tak jak wczoraj rozmawiałyśmy - talifikator :P Kurcze, a ja znowu za friko ;))) wiesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś mnie zaraz................... Gadulec też siadł Ktoś na mnie klątwę rzucił, ja wiem :P to przez Pawła, bo coś wspomniał o \"Lordzie złym\" i się fanatycy przestraszyli i laleczki woodoo poszły w ruch - Paweł : nie daruje Ci tej nocy ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny 👄 ide do lekarza ...gin-a...mam węzły chłonne w pachwinie powiększone:( ...wiecie co tylko chodzi mi po głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No patrz - moja siora ma to samo ;))) Ja miałam z rok temu i mi taka kulka została, bo ja się cholera powiększył, to już nie zmalał. Taka malutka jest, ale świadomość, że jest mnie wkurza. I oczywiście jak ją wymacałam pierwszy raz, to co pomyślałam? Oczywiście rak i to złośliwy ;))) Ja mam po prawej, moja siora po lewej, a Ty? ;))) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po lewej:)...i boli i uaktywnia mi się łańcuch że kłopoty chodzą parami, bo nadomiar wszystkiego u syna podejrzewam nerwicę , on ma te same lęki że nie zaśnie ....o Matko już nie wyrabiam.Siedzę do póżnej nocy codziennie a on walczy ze snem , gdy tylko się położe biegnie do mnie, potem ma wyrzuty sumienia że nie śpi sam ...no i znajome poczucie niższej wartości. Wszystko bym oddała żeby nie przeżywał tego co ja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejla mam nadzieje że troche Cie pociesze. Mój syn tez tak miał pare lat temu, a ja wredna matka wkurwiałam sie i darłam na biedne dziecko ( kurde wtedy ja byłam zdrowa i myslałam że on ściemnia). Ale gdzieś wyczytałam że dziecku trzeba pozwolić czasem na spanie z rodzicami jak czuje się niepewnie. Ale mój sposób był taki że pozwalaliśmy mu na zapaloną lampke w pokoju do rana, po jakimś czasie przeszliśmy na zapalone światło w korytarzu i potem spanie z psem i tak pomału przeszło mu. Ale troche to trwało. U mnie to było złe że sama tego nie rozumiałam jak można bać się ciemności, o ironio losu. Zaciśnij zęby i przeczekaj. Mam nadzieje że mu też minie bezpowrotnie. Mój teraz zamyka drzwi na cztery spusty ,żeby go nie podsłuchiwać. Wiec życze tego samego Twemu synkowi. Trzymaj się ciepło. Laxi dzięki za zaproszenie do kurnika. Musiałam uciec ale teraz to na 100 % będę z Tobą prowadzić walki, hi,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim! Piękny dzień dzisiaj. Chyba nie za póżno na gratulacje z okazji 100-ówy. U mnie nic dobrego, coraz częściej dochodzę do wniosku, że może to nie nerwica u mnie tylko np. SM. Boze to straszne, nie mogę znieść niepewności, objawy pasują, zadręczam się i już nie mogę. Wszystko duszę w sobie, po raz pierwszy właściwie głośno to powiedziałam-napisałam. Prognoza pogody: dla wszyskich wspaniałe słońce i piekna zima, a dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim! Piękny dzień dzisiaj. Chyba nie za póżno na gratulacje z okazji 100-ówy. U mnie nic dobrego, coraz częściej dochodzę do wniosku, że może to nie nerwica u mnie tylko np. SM. Boze to straszne, nie mogę znieść niepewności, objawy pasują, zadręczam się i już nie mogę. Wszystko duszę w sobie, po raz pierwszy właściwie głośno to powiedziałam-napisałam. Prognoza pogody: dla wszyskich wspaniałe słońce i piekna zima, a dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla Ciebie? hmmmm nie chce Cie obrazić , więc nie napisze że\" kopa w tyłek\". Co Ty wymyslasz?? Jakie SM czy co tam. Piszesz tu, czytasz co my piszemy i wymyslasz dziewczyno. Przecież dobrze wiesz że masz tylko hipochondrie, nerwice lub cos wokoło tego dziadostwa. Na to sie nie umiera naszczęscie (chyba na szczęście). Przerabiałam to tyle lat że juz mi zbrzydło, trzeba się nauczyć z tym żyć. Chodzić po leki, do psychiatry i czytać i pisać na topiku Laxi. Cała recepta. Ale powinnaś to wiedzieć przecie nie jesteś tu pierwszy dzień. Głowa do góry, rozchmurz się i wiedz że sama nie jesteś z tym cholerstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim-piękna zima . U mnie śniegu po pachy , mróz-10C,słońce i jeszcze pada taki mały śnieżek jak brokacik ...no kurna pięknie. Dzięki Sylvi i Laxi za pociechy.Poszłam wczoraj do rodzinnego jednak i dzisiaj już zrobiłam sobie badania..czekam na wynik , a do gina to muszę tak czy siak bo nie byłam już ho ho . 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejla widze że chumorek u Ciebie lepszy, ciesze się. U mnie niestety dziś nie ciekawie, samopoczucie bardzo niskie. Mam nadzieje że przejdzie i obejdzie się bez lekarstewek. Kurde to napewno biometr, jak zawsze. Laxi jak pojawisz sie w Kurniku, daj znać, pobijemy towarzystwo, hi,hi. Ja wczoraj walczyłam jak lew i syna zaraziłam, nie miał czasu na nauke, a darł się na całe gardło jak go pobiłam. Super zabawa. Co do pogody- snieg nasypał, mróz trzyma, słońca brak. Biometr spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pic jak diabli brrrrrrr Wietrzycho, ślisko i zimno brrrrr - melduje biometr łoooo hoooo poleciałłłłłłłł mi na łeb na szyję. Mój kochany piesek miał dziś silny atak padaczki biedaczysko i tak przy nim siedzę :((( Weterynarz mówi, że nic nie da się zrobić i tak się psisko już od chyba 5 lat morduje. Nie ma ich często, ale jak go złapie, to mam ochotę po karetkę dzwonić, bo wiecie - chcę mu pomóc, ale nie mam jak :((( Biszkopt z koleji mróży niepokojąco jedno oczko - no jak się na człowieka zwala, to wszystko na raz :O Babka w pośrednictwie mnie wkurzyła, ale to standart. W banku mnie ścigaja i muszę sporą dla mnie kwotę do końca tygodnia wyczarować - ale ogólnie pissssssssssssssssssssss, wszystko oki ;))) Miłego dnia Kochani Sylvi postaram się wskoczyć na Kurnik, jak odtajam, bo zmarzłam jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ejla - gramy w Kalambury i Literaki na \"Kurniku\" - zapraszam, ja jestem Laxiii a Sylvi Silda ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laxi- nie chrzań, ja nie gram w literaki. Kompletnie nie wiem jak zabrać się za tą grę. Lubie scrable, ale te literaki to horror. Wczoraj chciałam spróbowac i wlazłam i jakiś chłopczyna zaprosił mnie do gry, więc ja oczywista jak to będę grała, a co? No i tak męczył się ze mną do końca gry bo uciec nie mogłam, brrr Najpierw nie mogłam pobrać literek (hi,hi), potem słowa polskie okazywały się nie polskie bo jak on sprawdzał to nie było ich w słowniku, a jego słowa wynalazki, oczywiście były i traciłam kolejke. Mówie Ci normalny odjazd. Wkurzyłam się na maxa, stary siedział i kulał ze śmiechu bo tak się darłam, że żadna terapia grupowa chyba mi by tyle nie dała. No i po zakończeniu partyjki musiałam przeprosić za dobrą grę z mojej strony, a on kulturalny napisał że tak źle nie było.O zgrozo. Przegrałam 46 do jakiejś astronomicznej sumy i on mi pisze że nie było źle. NIE GRAM W LITERAKI. Chyba że wyjaśnisz mi tę durną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. A tu śnieży, śnieży, śnieży... Standardowo - paraliż komunikacyjny w stolicy spowodowany opadami śniegu. Laxi, ja w sprawie Twoich problemów - może w jednych, tych do załatwienia do końca tygodnia, mogłabym Ci jakoś pomóc... :-) Może tym problemom będzie można jakoś zaradzić. Pisz mejla, Mała! :-) Lepszego dnia, Kochani! :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nervi Kochanie - no nikt jak Ty nie umie rozproszyć tych szarych chmurzysk, ale nie martw się, coś wymyślę. Mam jeszcze kilka dni. Coś się wykombinuje, ale nie masz pojęcia jak bym Cię chciała teraz uściskać................no normalnie tak, że musieli by Ci tlen podawać jakbym już Cię puściła - kilka żeber złamanych itd. ❤️ Zawsze się jakoś wykaraskuje - i mam nadzieje, że teraz też tak będzie - taki ze mnie głupi \"szczęściarz\", co to najpierw władowuje się w kłopociska a potem z nich jakoś udaje mu się wyjść. Oj muszę Ci coś wysłać - tradycyjną drogą ;))) ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Sylvi - ja też zawsze w to przegrywam ;))) Jeszcze nigdy nie wygrałam i moje porażki też są ogromniaste, aż się dziwię, że ludzie jeszcze ze mna grać chcę ;))) Mój ostatni wynik - 46/186 oczywiście nie dla mnie. Moje to to 46 :P Nervi - no normalnie Cię Kocham !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laxi - :-) 😘 ❤️ Naprawdę, jakby co, to wal jak w dym, wiesz, mam możliwości... :-) Luzik, Mała, zaradzimy! No problem. 😘 I też Cię kocham, Mycho! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nervi-aż mi dech zaparło. Podziwiam Cie, nie każdego było by stać na cos takiego. Laxi- Ty to masz szczęście. Pozdrawiam Was obie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee tam... Nic wielkiego. Jak mogę, to staram się pomóc. Chociaż tyle. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe...jest wiele mozliwosci :D cześc kobietki :) jakie wy ostatnio rozswiergotane jesteście :) 😍 normalnie cudnie :) jak widac łikend przezyłam :) hi! siostra -specjalna nie przyjechała, tylko my w niedziele pojechalismy do kluska :) było straszno. najgorzej grozą powiało, jak spytałam czy to normalne i aby na pewno zdrowe, że niechudy 9latek je zupe z coca coli i cherbatników, zagryzajac to wszystko frytami.... cóz zapadła dzwoniaca w uszach cisza, swiat wstrzymał oddech, czas stanął w miejscu, wszyscy wybauszyli na mnie gały a małemu wypadł z ryjka kawałek rozmiękłego cherbatnika i z głosnym chlupotem wpadł spowrotem do miseczki z coca-colą rozbryzgujac brązowo-słodki szit na bieluski obrus babuni....hehe! mamusia małego paczusia trochu sczerwioeniała, ale powiedziała niesmiało, ze synuś lubi to je :) hehe.... i lubi pyzy na sniadanko i czasem przed snem zje sobie mała przekąskę w stylu schabowetrzy :) eh! rodziców się nie wybiera :) no a poza tym wszystko oki :) 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwadelko32
Dzisiaj skończyłam 33 latka.Nie sądzicie,że powinnam zmienić swój Nick na dziwadełko33? Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwadełko kofane nie ważne czy 32 czy33 :) STO LAT bez obawy! sto gram! 😍 albo litry wóóóódy! STO BUZIAKÓW!! 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 lat 100 lat Niech żyje, żyje Nam.................... 100 lat 100 lat Niech żyyyyyyyje, żyyyyyyje Nam............... juhuuuuuuuuuu :D :D :D :D:D :D :D :D:D :D :D :D:D :D :D :D:D :D :D :D:D :D :D :D Ja bym zmieniła Kochaniutka oj zmieniła na: \"Dziwadełko 18 + %\" ;))) To WSZYSTKIEGO , WSZYŚCIUTKIEGO, WSZYCHNOSIUCIŃSKIEGO NAJ, NAJ, NAJ !!!!!!!!!!!!!!!! :D Madzik - cola z ciachami w formie zupy? Ło matko - niedobrze mi jak tylko przeczytałam, a co dopiero na to patrzeć fuuuuuuuuu. Swoją drogą to straszne jacy ludzie są beznadziejni - znaczy dorośli. Czy oni do cholery nie wiedzą, że w taki sposób bardzo krzywdzą dziecko? A gadają, że to My chore jesteśmy!!! Nie!!! To wszyscy do okoła powariowali. W dyby bym wsadziła takich rodziców. Nervi prawie załatwiła - wiesz ;))) Ale no kurcze, sam fakt, że wiesz, chciałaś pomóc, no kurcze naprawde brak mi słów i prawde mówiąc nie wiem co powiedzieć.............. dodałaś mi wiary, wiary w ludzi (nie wszystkich oczywiście), ale to..... no kurcze - pikne - jest ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laxi1 Ma-dzik! dziękuję za życzenia.Od Was brzmią one jakoś szczerze.Dobrze,że jesteście.Całuski dla wszystkich na tym forum.Chętnie bym sie dzisiaj zalała ze smutka nad tą 33,ale jutro do roboty.Czasami chciałabym wypić tyle,żeby miec humorek,ale ja juz od dawna nie wiem co to przyjemność picia,a co za tym idzie ,kochany kacorek.Ale wypijcie za moje zdrówko.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
200 lat !!! Dziwadełko wszystkiego naj,naj,naj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×