Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majkka

Za ktorym razem udalo sie wam zajsc w ciaze?

Polecane posty

Gość Aguś24
Właśnie wróciłam z USG malec jest zdrowy i większy z 2,6mm ma teraz 7mm malutki o.k 8 tygodnia ciąży, termin porodu na 13 listopada widziałam woreczek płodowy malutki serduszko bije:) a te skoki ciśnienia to dość normalne , każda kobieta inaczej przechodzi ,kiedy jest ciepło to masakra , a kiedy chłodno jest o.k jak dla mnie, bóle głowy od 8 dni migrenowe to do Neurologa być może ze przejdzie a jak nie to wizyta , ogólnie całymi dniami leżę na kanapie bo paskudnie się czuje:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sumeia
A ja jutro idę na usg i pisząc szczerze bardzo się denerwuję czy wszytsko jest dobrze (to chyba normalne kiedy kobieta przezyła poronienie). Ja też słabo się czuję, całymi dniami bym spała albo leżała, mam nadzieję że to sygnał że wszytsko jest dobrze i hormony działają. Do pracy chyba nie wrócę (bo mam bardzo stesujacą i boję się kolejnego poronienia). Już bym chciała mieć to usg za sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam wszystko....i postanowiłam się do was przyłączyć.Mi udało się zajść bardzo szybko bo po 3 m-cach.miało to trwać o wiele dłużej bo mam łagodną postać PCO.Niestety moje szczęście nie trwało długo bo w 10tc moja ciąża została zakończona.Puste jajo płodowe.Zabieg miałam 4 marca .wczoraj mineło trzy tygodnie.Już się trochę pozbierałam i teraz czekam na okres ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero zobaczyłam że w stopce mam nadal termin porodu...przykro bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka witaj :) bardzo mi przykro z powodu poronienia :O :( mam nadzieje ze jakoś się trzyamsz :( ja nie mam za bardzo czasu na pisanie bo jestem troszke zabuegana. w pracy zastepuje jeszcze kolezanke i dzis spotkanie Zarządu i tak latam to tu to tam. dziś mój 21dc. Mój m ma urodzinki :) Mały poczęstunek organizujemy w domciu ale nic wielkiego. Zwalniam sie wcześniej żeby móc cokolwiek przygotować. Wymyślilam sobie kanapeczki z lososiem, sałatą, ogórek, pomidor, cytryna i koperek :P :D a wczoraj kupiłam torciocha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
witam kurka widze ze jedziemy na tym samym wózku z tym ze ja miałam czyszczenie macicy 3 marca okres juz dostałam jestem w trakcie niby dostałam tak jak powinnam w terminie czyli w ten dzien co powinnam dostac ale mam jeden problem bo ten okres trwa juz 7 dzien i nawet sie nie zapowiada zeby sie skonczył i nie wiem czy to cos jest nie tak czy tak ma byc dzis z nocy straszne skrzepy miałam i nie wiem czy poczekac jeszcze czy biec do lekaza bo az sie boje moze któras mi cos o tymm napisze buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
widze kurka ze jedziemy na tym samym wózku z tym ze ja miałam czyszczenie macicy 3 marca jestem w trakcie okresu zaczoł mi sie z godnie z czesniejszymi kalendarzykami moimi ale jest to 7 dzien jak ze mnie leci i nawet sie nie zapowiada zeby sie skonczył bo leci ze mnie jak cholera i nie wiem czy 1 okres po czyszczeniu taki jest czy cos jest nie tak napiszcie cos o tym jak wiecie bo zgupieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sumeia
Karollaa, nie martw się, myślę że nic złego się nie dzieje, ja tak tak miałam pierwsze 3 okresy po łyżeczkowaniu. Krwawienie było b.obfite i trwało dłuzej niż zwykle. Też chciałam lecieć do szpitala bo się przestraszyłam, ale moja mama mnie uspokoiła. Powiedziała, że w ten sposób jama macicy się regeneruje, ponieważ ją wcześniej wyskrobali wszystko musi wrócić do swojego porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
Moc prezentów od zajączka co kwiatuszka trzyma w rączkach Wielu wrażeń,mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego! . . . . . . . . . . . .... ... ___ . . . . . . . . . .... . .-.'. . .. . .-. . . . . . . . . .....-(. . . \. . /. . . )-. . . . . . . . .... /. . . '..oOOo..'. . .. \ . ,. . . . . . ....\.--.oOOOOOOo.--. '/ .......... . .... (. ..:oOOOOOOo:. . ) ............ .... /''---'oOOOOOOo'---'\ ..................\. . . .''oOOo''.. . .. ./ ................ ' .-..(. . . /.. \. . . )-' ...._.........,-"--,_....//' .../..\....../...____\.//. . . .. . /| ...||.\\..../.../......'((. .. . |\/./_ ...||..\\._ |...'.'-....\\. .| \;. . . - ' ...|.\_.\\........6 \....\\| \: . . ' --. ....\_........6...._..\..\\,. . ' . . --' ..... |.._......... \.)... |..))' ._ ,-' ......\/.....= \......;_ '/.//- ' ......|...........--__ ;// ........,____....-'......| ........._/........... .._-.__/ ... ..,-..............,-| || ...,-/................/....| \\ (..|.............../_..../.\| ..-\.................\--;. ..... -.................|....| ........).............../.._/. ......./...........__. '...'--,. ......(.......... )...(........) ......--------- DLA WAS DZIEWCZYNKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba forum umarło :( wszystkie zaciążyły chyba .. to powiem wam że i ja byłam w ciazy, pisze byłam bo testy pokazywały ciażę ( 4 razy) poszłam na bete to było już 6mlu/ml , i nastepnego dnia dostałam okres. Dzis mam 6dc... A skoro testy pokazywały ciaze to beta musiała byc już ok 25mlu/ml, ale niestety spadła .. nazywa sie to mikroporonieniem.. całuski dla was kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata21
nie wszystkie,ja nadal sie staram,juz sie oswoiłam z ta mysla ze nigdy nie bede w ciazy,biore dupaston i clo jak narazie nie pomaga i to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elus nie załamuj się mi się tu, szkoda ze się nie udalo, ale zawsze to już jakaś iskierka dla ciebie, uda się w koncu, wiem ze to juz siły brak, ale widzisz zaczełaś badania i coś się ruszyło w końcu, będzie dobrze kochana. ja tu zaglądam cąły czas ale taka cisza panowala to siętez nie odzywałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata21
biore 2cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elus glowa do gory skoro zaskoczylo raz to napewno sie uda moze potrzebujesz wiekszej dawki luteiny? ja potrzebowalam progesteronu zeby ciaza sie utrzymala;) no i 23 tydzien;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata21
dzosiaj powinnam dostac @,zawsze dzien przed@boli mnie strasznie brzuch a tu nic tylko piersi sa take duże i bolace po bokach i mam biała wydzieline,@ mam regularny co do dnia i godziny,mam nadzieje ze to ...........:-),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata21
dzisiaj zrobiłam test ciazowy wyszly mi 2kreski tylko kreskaT ciut jasniejsza chyba jestem w ciazy dla pewnosci jutro zrobie drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa22
elo lalki a ja znowu mam problem niby po czyszczeniu dostałam w terminie okres trwał o wiele dłuzej niz zwykle ale teraz powinnam dostac 4 dni temu a tu nic nic mnie nie boli lekarz mi powiedział ze czyszczenie to tak jak poród wiec odrazu mozna zajsc ja po okresie zaraz sie kochałam moze znowu zaskoczyłam znacie jakis taki przypadek nie chce robic testow bo lekaz powiedział ze najlepiej nic nie robic do puki pewnosci nie bede miała bo jak sama wykryje wczesna ciaze to sa jakies zabobony ze poronic mozna i w sumie w tamtej ciazy mogło tak byc bo ja sie dowiedziałam w 3 tygodniu a lekarze nic nie widzieli dopiero puzniej po badaniach pomuzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata21
miom zdaniem lekarz nie powinien wierzyc takia zabobony im szybciej u siebie wykryjesz caze tym lepiej,tak mi powiedziala moja ginekolog,ja jestem prawdopodobnie 2 tyg i jak bym miala przejmowac sie takimi rzeczami to bym zaraz po tym poronila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
hej lalki nie wiem czy leciusienkie plamienia od jakichs 5 dni mam uznac za okres czy co to ma byc po łyzeczkowaniu 1 okres był w terminie a teraz powinnam niby miec 23 i go nie ma tylko te plemienia mozliwe ze mogłam zaskoczyc znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata21
jejku jaka cisza ja juz koncze 6tydz ciazy,w sobote ide na badania krwi itp,jeszcze nie dochodzi do mnie ze jestem w ciazy,ale jak zobacze swoja istotkie na usg to wtedy uwierze,jak narazie nia mam rzadych objawow oprocz ze mam pełniejsze piersi i troszke bola,zycze zeby sie i wam tez udało,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguś24
Hej dziewczyny ale tu cisza, ale widzę kolejną przyszłą mamę co tak się martwiła Renata21 gratulacje mam nadzieje ze nadal aktualne :) ja mogę powiedzieć ze mój mały cud ma teraz w brzuszku 14 tyg i 5 dni brzuszek wyraźnie się zaokrągla , wymioty praktycznie ustąpiły to cud ze z moją wadą nadal wszystko jest o.k aby tak dalej już tak bardzo pokochałam tego ktosia :) 24 maja ide na usg mam nadzieje ze wszystko będzie o.k pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia1980
Cześć Dziewczyny, przyznam sie, że zanim odwarzyłam się napisać to poczytałam wasze wypowiedzi. Ja dopiero zaczęłam starania. Strasznie sie boję, poniważ martwię się moim wiekiem. Jak przeczytałam wątek mg2006 troszkę się podbudowałam (jak dobrze wyczytałam to jesteśmy zbliżone wiekowo :) Jeżeli pozwolicie to przyłącze sie do Was i obiecuję, że będe aktywnie uczęszczać na forum oraz aktywnie wspierać, gratulować i jak najzadziej pocieszać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia1980
Zapomniałam napisać, ze BARDZO dopinguje i trzymam kciuki za elus1982 !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguś24
Basia1980 Witamy serdecznie :) między nami różnica jest 5 lat ale moje sąsiadki właśnie teraz dopiero zostają mamusiami ... wczoraj byłam na wizycie usg 1 raz w życiu usłyszałam serduszko maluszka cudowne uczucie :) okazało się ze pomyliłam się to nie 15 tydz ciąży tylko 17 już oby tak dalej . niestety ostatnie dni dla mnie są kiepskie w piątek w nocy była u mnie karetka dostałam potworny ból klatki piersiowej mostku i pleców nie mogłam oddychać po zrobieniu Ekg okazało się ze to silne skurcze mięśni na szczęście jest już lepiej, a od wczoraj mam 38 st gorączki i sie pocę wzięłam na własną rękę apap i rutinoscorbin jak nic do jutra nie pomoże to biegiem do lekarza zawsze coś sie przypląta do mnie :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia1980
aguś24 trzymam kciuki żeby wszystko się unormowało!!! :) Ja muszę "troszke" wyluzować bo zaczynam świrować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Basiu!! i inne dziewczyny!!!!! dawno nie zagladalam na forum a wy dalej piszecie:) trzymam goraco za wszysstkie sziewczyny te starajaced sie i te ktore czekaja na pojawienie sie dzieciatka tak jak ja:)!!!!! u mnie 29 tydzien dobiega konca czuje sie dobrze a brzusio rosnie moj syneczek wlasnie plywa z jednej do drugiej strony brzuszka:) dziewczyny nigdy nie traccie nadzieji i choc wiem ze to trudne wierzcie chocby niewiwm co!!!!!!!!!!!!!!!!!! buziaki dla wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! postanowiłam do Was dołączyć .... staramy się z mężem o dzidziusia od 7 miesięcy, na razie z marnym rezultatem ... przeszkadzają też trochę wyjazdy moje w czasie, kiedy moglibyśmy się starać... zaczynam już świrować i mam coraz większe ciśnienie. Byłam u gina, zrobiłam badania hormonów ... u mnie wszystko w normie, teraz mąż robił też badania nasienia ... czekamy na wizytę u lekarza .... co dalej .... mam nadzieję, że niedługo się uda .... Pozdrawiam Was :-) A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
witam laseczki mam nadzieje ze pamietacie jeszcze mnie i mój problem.!! co bym nie musiała pisac od nowa o tuz mam kolejny problem ostatni okres skonczyłam 30 maja dzis mamy 6 czerwca a ja od 2 dni zaczełam plamic na brązowo i nie wiem o to jest szlak mnie trafia bo zaczynam dostawac lekkich skurczy i nie wiem to czy moze znow zaskoczyłam czy to jakies moje urojenia dodam ze za dobrze sie nie czuje wczoraj wieczorem jakos brało mnie na wymioty i dziwny slinotok miałam moj lekaz powiedział ze od poronienia musze odczekac co najmniej 2 miesiace wiec od maja a nawet od kwietnia juz startowalismy wiec nie wiem niby obliczałam ale czy to były te dni to nie wiem bo zgupiałam po tym co mi sie przydazyło powiedzcie mi co to moga byc za upławy lekaza mam dopiero we wtorek dzieki z góry buzki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×