Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majkka

Za ktorym razem udalo sie wam zajsc w ciaze?

Polecane posty

Gość Majkka

Ja mam 28 lat i probuje juz drugi raz. Miesiaczke powinnam dostac za 5 dni (mam nadzieje ze jednak jej nie dostane). Pierwszym razem bylam troche rozczarowana ze sie nie udalo (myslalam ze przestane brac pigulki i zaraz bede w ciazy) teraz czuje sie normalnie tak ze nie wiem czy jestem w ciazy czy nie. A ile miesiecy wy probowaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkka
Nikt tutaj nie staral sie o dzidzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajaaa
Jasne, że się starał. Powiem Ci tak, ja osobiscie nie znam ludzi ktorym tak od razu udalo sie splodzic dzidziusia :) Jesli chodzi o mnie to pierwszy syn nie byl planowany wiec nie mozna mowic o jakims szczegolnym staraniu. Drugi syn hmm staralismy sie o niego okolo 4 miesiace, a corka 2 miesiace. Takze glowa do gory, i nie martw sie! Nie jest powiedziane, ze po pierwszej probie juz bedzie dzidzia. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja staram się od 5-ciu miesięcy i nadal nie jestem w ciązy. Wydawało mi się, ze zajdę od razu. Sam srodek dni płodnych i było dla mnie zaskoczeniem, ze tak się nie stało. Teraz juz wiem, ze nie jest to takie proste jak sie powszechnie uważa. Trzymam za Ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam tez wyszlo po pol roku intensywnego starania. Nie wiem jak to sie dzieje, ze jak nie chcesz zajsc w ciaze to jest wpadka. A jak juz chcesz, to tyle trzeba sie starac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkka
Dzieki Eli. Ja rowniez trzymam za Ciebie kciuki. Ja po pierwszej nieudanej probie kupilam testy owulacyjne zeby upewnic sie ze wszystko robimy we wlasciwym czasie. Mam nadzieje ze sie udalo ale okaze sie w czwartek. Jak nie to bedziemy probowali w przyszlym miesiacu. Ale slyszlam ze czasami trzeba czekac nawet rok. Mam nadzieje ze uda nam sie wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczynam starać się jutro. I już tak bardzo chcę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero zacznę starać się od stycznia. Dopiero odstawiłam cilest.Takie mamy plany z mężem, ale ponieważ w paździeniku będziemy świętować drugą rocznicę ślubu to może wtedy coś wypadnie:) Pozdrawiam wszystkie starające się i już brzuchate:) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soul78 - a jaką przerwe robisz po Cileście ?Mnie lekarz powieidzał, że jak chcę zajść w ciażę, to najlepiej zaraz po odstawieniu - bez żadnej przerwy. Inni radzą z kolei kilka cykli zanim się zajdzie... Hmmm...i kogo tu słuchać...? 🌻 Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soul78 - a jaką przerwe robisz po Cileście ?Mnie lekarz powieidzał, że jak chcę zajść w ciażę, to najlepiej zaraz po odstawieniu - bez żadnej przerwy. Inni radzą z kolei kilka cykli zanim się zajdzie... Hmmm...i kogo tu słuchać...? 🌻 Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja mialam problem ,bo maz pracuje za granica ,a planowalismy drugie dziecko,wiec staralismy sie zawsze gdy przyjezdzal do domu ,ale nigdy nie udalo nam sie trafic, Wkoncu ja sie zdenerwowalam i gdy mialam ostatni dzien okresu,spakowalam sie wsiadlam w autokar i pojechalam do niego do Niemiec na 2 tyg. No po dziennych staraniach sie udalo))) Wyjazd byl owocny!! Wiec starajcie sie dziewczyny a napewno sie uda! Powodzonka zycze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja mialam problem ,bo maz pracuje za granica ,a planowalismy drugie dziecko,wiec staralismy sie zawsze gdy przyjezdzal do domu ,ale nigdy nie udalo nam sie trafic, Wkoncu ja sie zdenerwowalam i gdy mialam ostatni dzien okresu,spakowalam sie wsiadlam w autokar i pojechalam do niego do Niemiec na 2 tyg. No po dziennych staraniach sie udalo))) Wyjazd byl owocny!! Wiec starajcie sie dziewczyny a napewno sie uda! Powodzonka zycze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Patulka
ja zaczełam się starać zaraz po odstawieniu cilestu dokładnie rok temu i mam właśnie miesiecznego bobasa! Zycze powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żanuś
Jeśli przez rok nie zajdziesz w ciążę to dopiero mozesz sie martwic, wbrew pozorom nie jest to takie łatwe. My staralismy sie dość długo - 3 lata, skonczylo sie na leczeniu, ale dalo rezultaty i mamy slicznego prawie 2 letniego synka, a w drodze i tu była tzw. "wpadka" - choc bardzo sie cieszymy jest drugie malenstwo!!!! Trzymam kciuki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khmmm
ja już 12 rok nie zachodzę w ciążę...chyba zacznę sie martwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veraa
majkka - czy możesz napisac coś więcej na temat tych testów? Pozdrawiam wszystkie Forumowiczki i życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veraa
majkka - czy możesz napisac coś więcej na temat tych testów? Pozdrawiam wszystkie Forumowiczki i życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkka
Testy owulacyjne sa bardzo podobne do ciazowych. Robi sie je codziennie zaczynajac od 10- 15 dnia cyklu (zalezy od dlugosci cyklu) i wykrywaja one owulacje na ok 24 godziny przed jej wystapieniem. Wtedy ma sie 48 najlepszych godzin na zrobienie dzidziusia. Na ulotce jest napisane ze maksymalizuje to mozliwosc zajscia w ciaze. Ale nie ma zadnych gwarancji. Ja uzywalam tych testow i kochalismy sie dokladnie wtedy kiedy powinnismy i nic. Dostalam wczoraj okres. Ale sprobuje znowu w przyszlym miesiacu. Jedziemy wtedy na wakacje a slyszlam ze jak sie jest zrelaksowanym to szanse sa wieksze. Miejmy nadzieje ze nam sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e d y t a
Cześć dziewczyny! Ja zaszłam w ciążę 2 tyg. po odstawienu pigułek, niestey poroniłam. Lekarz podsumował to tak że mój organizm po odstewieniu tabletek jeszcze się nie zregenerował i byłam za słaba żeby donosić tą ciążę no i że płodność nie wraca wcale tak szybko po odstawieniu pig. Teraz przechodzę leczenie ( kuracja 3 miesięczna) ale nadal się staramy. Życzę Wam wytrwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e d y t a
Cześć dziewczyny! Ja zaszłam w ciążę 2 tyg. po odstawienu pigułek, niestey poroniłam. Lekarz podsumował to tak że mój organizm po odstewieniu tabletek jeszcze się nie zregenerował i byłam za słaba żeby donosić tą ciążę no i że płodność nie wraca wcale tak szybko po odstawieniu pig. Teraz przechodzę leczenie ( kuracja 3 miesięczna) ale nadal się staramy. Życzę Wam wytrwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszego synka \"zrobiliśmy\" w drugim miesiącu starań i drugiego również w drugim miesiącu starań. Chyba jesteśmy bardzo płodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszego synka \"zrobiliśmy\" w drugim miesiącu starań i drugiego również w drugim miesiącu starań. Chyba jesteśmy bardzo płodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszego synka \"zrobiliśmy\" w drugim miesiącu starań i drugiego również w drugim miesiącu starań. Chyba jesteśmy bardzo płodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veraa
majkka - dzięki za wyczerpujące informacje :) Czy mogłabyś jeszcze podać nazwę / producenta tych testów? Życzę udanych wakacji i... trzymam kciuki! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkka
Testy ktore ja uzywalam nazywaja sie "Clearblue" i sa produkowane przez Unipath Ltd. Ale jest dosyc duzy wybor testow innych producentow. One chyba wszystkie dzialaja na tej samej zasadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLENKITNA
Ja chcę mieć drugie dziecko i nic. Ale wracając do tematu tabletek to, po odstawieniu najlepiej poczekać minimum 1 miesiąc ponieważ można w 1 miesiącu po odstawieniu zajść w ciążę bliźniaczą (udowodnione). A najlepiej poczekać pół roku żeby organizm wrócił do normy hormonalnej.Pozdrawiam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×