Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majkka

Za ktorym razem udalo sie wam zajsc w ciaze?

Polecane posty

karolla jak pojdziesz na bete to masz 100procent pewności czy jest ciąza, nawet jezeli testy nie pokazuja nic.. 3mam kciuki, bo czekanie tylko przysparza nerwów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata21
czesc dziewczyny!ja tez staram sie o dziecko od 6 miesiecy,juz warjuje,wiem ze powinnam wyluzowac ale to nie jest takie latwe,po przeczytaniu niektorych wypowiedzi ze sie udalo poprostu poplakalam sie,tak wam bardzo zazdroszcze ,czasami mam takie mysli ze ja nigdy nie bede w ciazy....wszystkie was goraco pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki. wrócilm z usg wczoraj no i wyszło że: jajniczki ok, owu była i torbieli nie ma.. wszystko gra Renata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eluś no to super że wszystko u ciebie ok! U mnie spokój, siedzę sobie w domku na L4, nudzę się po trochu, niby doktor nie widział przeciwskazań do tego abym nie chodziła do pracy, ale zatoki mnie złapały poza tym po tak długim czasie starania mam siedzieć teraz w domku i nie stresować sie tak na wszelki wypadek. Więc zagladam do was regularnie ale nie pisze bo nie mam o czym żadnych dolegliwości nie mam, tylko ostatnio zgaga mnie piekła ale tylko jeden dzień i już jej nie ma. Pozdrawiam trzymajcie się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za ktorym? a za pierwszym !!!sama nie moglam w to uwierzyc dopoki nie zobaczylam mojej kropki na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanetko ktory to tydzien? u mnie zaczal sie 13, we wtorek mam usg genetyczne, ale wierze ze wszystko bedzie ok:), czuje sie dobrze:)nic nie dolega:)oby tak dalej:) dziewczyny dzialajcie bo niedlugo juz wiosna i bociany przylatuja:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MG u mnie to 10 tc ja mam skierowanie na badania krwi, moczu i jakieś inne teraz nie pamiętam a skierowanie mam schowane :) ale mam je zrobić dopiero jak się wylecze a jak narazie jeszcze ten opkrropny katar mnie trzyma. Dziewczyny jak to jest teraz z tym becikowym, mój gin ma mi załozyć kartę ciąży na najbliższej wizycie więc to będzie od 10 tc (wizyta jutro)czy to nie za późno? Poza tym też tak jak ty nie mam dolegliwości oprócz wszechogarniającego mnie lenistwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamisia_kotulka
witam Was, ja się staram już 13 miesiąc i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lid30
Hejka ;-) Jestem tu nowa . Troche sobie poczytalam waszych wypowiedzi i postanowilam ,podzielic sie moimi. My sie staramy juz 2,5 roku i nic. Mam juz mieszane uczucia, czasami w ogole nie mysle , czasem troche,bralam juz rozne tabletki ktore mialy pomoc i NIC, mialam udraznianie jajowodow (okazalo sie ze nie byly zablokowane , a bolalo jak cholera), stosowalam testy na owolacje i NIC, stosowalam tez maszynke ktora tak naprawde jest antykoncepcja ale jak sie odwroci role (czyli kocha w dni kiedy nie powinno , w dni owolacyjne to dziala jako wspomagacz) maszynka nazywa sie "persona" moze ktoras slyszala? i tez NIC. Teras to juz nawet nie chce mi sie nic stosowac bo to co dziala na kogos to namnie nie. Testy hormonalne tez robilam po kilka razy i moj facet tez i wszystko jest ok a ciazy nie ma , co wy na to ??????????? pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lid, wiesz co powiem ci ze nie mam pjecia co jest.. a m robil nasienie? a wy laski co tak cicho siedzicie. Zanetka fajnie ze wszystko wporzadku.. cześć kochane. ja w piatek ide jeszcze raz na progesteron nawet zeby porównać czy urosło, bo może za wcześnie poszłam zrobic.. dzis mam kłucia w podbrzuszu, jakby kolka :O plamien juz nie.. tempka nie spadła, trzyma sie dalej na poziomie.. dziś 27dc... piersi nie dają żadnego znaku.. czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata21
czesc dziewczynki,wczoraj kupilam testy owulacyjne zobaczymy czy cos mi pomoga:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lid30
hejka tak robil, pisalam wczesniej ze robil, my coraz czesciej myslimy o inseminacji, czy ktoras przechodzila inseminacje? moze mi cos opowie jak to jest?? ;-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lid30
dzieki elus za link i paczka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny. To byl nasz pierwszy cykl staran...@Przyszła:( dzis rano:( wiec BEZOWOCNY:( Chyba jeszcze nigdy tak wnikliwie nie obserwowalam siebie podczas cyklu..We wtorek badania,a w srode lekarz. Niech zaleca i pomaga.. Dopadlo mnie pierwsze uczucie zawiedzenia w tej kwestii...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i u mnie dziś 32 dc i na teście I krecha cykle mam ok 34 dni wiec pewnie za dwa dni dostane @ chociaz jej nie czuje... cisza tu jak makiem zasiał :( ajtobe oby to był ostatni raz kiedy nie wyszło :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim, elus mimo wszystko trzymam kciuki zeby nie przylazła jednak @@@!. trzymaj się babeczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
hej laseczki dzis byłam u gin na 80% powiedział mi ze ciaza moze byc bo mam powiekszone narzady i wszystko sie tkj rozwija ale nie chce powiedziec ze na 100% bo jest jeszcze za wczesnie nawet gdyby to narysował mi jak to wyglada na dzien dzisiejszy noi to wyglada jak mały groszek test robiłam w niedziele wyszły 2 kreski wiec biegiem poleciałam do doktorka nalatałam sie jak diabli ale znalazłam dał mi badania na bete jutro mam wynik mam nadzieje ze wreszcie sie udało zwłaszcza ze ok mi sie spoznia 5 dzien az sie doczekac nie moge jutra najgorsze ze wynik mam o 14 pozdrawiam dam wam znac co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolla suuuuuuuuuuuuuper grrrrrrrratulacje!!!!!!! dziewczyny trzymam kciuki!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata21
Od 9 dnia cyklu zaczelam uzywac testow owulacyjnych,juz mam 14 dc i jak narazie testy nie pokazaly mi owulacji :-),okres mam co 27-28 dni,przytulamy sie z mezem co 2-3 dni,mam nadzieje ze ten miesiac bedzie owocny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
mg2006 kochana cieszyc to sie bedziemy jutro jak mi pokaze to co ja chce mam nadzieje ze bedzie to moj szczesliwy dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata21
karolla trzymam kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karollla jestem pewna że to dzidzia, tym bardziej jak widziałaś dwie kreski na teście, ogromne gratulki i 3mam kciuki :) ja 33dc.. i czekamy.. w piatek idziemy na badanie nasienia jezeli ciąży nie bedzie, dla pewnosci zrobie test w piatek jakby @@ nie przyszla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
elo kobitki zauwazyłam cos dziwnego od wczoraj wieczorem zaczełam tyci tyci plamic na taki zółty kolor podchodzacy lekko na pomarancz co to moze byc moze jeszcze sie nie zasiałam i zbliza sie okres tylko ze ja tak przed okresem nie plamiłam bo jak plamiłam to na braz a teraz to takie zółte az sie boje a okresu nie mam od czwartku a powinnam gdybym nie była zasiana wiec to niby spoznienia 6 dzien nigdy mi sie nie spozniał pomocu szybko plis po bete ide na 14 strach mnie dopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolla możesz plamic w dniiu spodziewanej @. duzo dziewczyn tak ma. daj znac jak po becie, 3mam kciuki i nie denerwuj sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elus, karolla 3 mam za was zeby sie udalo elus mi dopiero w 38 dniu test pokazal 2 kreseczki, wiec moze i u ciebie wyjsc pozniej:) calusy pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×