Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majkka

Za ktorym razem udalo sie wam zajsc w ciaze?

Polecane posty

Czesc Dziewczyny, czytam kolejne forum I juz glupieje! Tak bardzo chcem byc w ciazy!!!! Wiem ze tylko WY zrozumeicie mnie w 100%. Jestem poczatkujaca staraczka, wlasnie zamknelam drugi cylk staran. Rezultaty w pierwszym tygodniu listopada! Juz nie moge sie doczekac. Stosuje metode 2-3 dniowek, testow owu jeszcze nie robilam. Nadmienie ze za pare miesiecy stuknie mi 31! Jestesmy 6 lat po slubie, nie wiem po co ja tyle czekalam, a teraz czuje parcie nie z tej ziemi I starch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przepraszam ze tak nagle napisalam tak jaby chwalac sie a tu wpisy sa o osoboach starajacych sie czasami i dluzej :( jedna rada odemnie , nie czekajcie na sluz ktory bedzie sie rozciagal na kilka cm , dni plone to te w ktorych czuje sie mokrosc ja tez wyliczalam swoje dni a zaszlam w ciaze wg kalendarza wtedy kiedy byl niby 1 dzien dnia plodnego czyli ok 4 dni przed ta planowana owulacja pozdrawiam :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
uuuuu a co tu taka cisza mi sie zaczoł 16tc i dopadaja mnie mysli o nie bijacym serduszku malca wie któraś z was moze czy sa jakies objawy jesli serduszko przestanie nic ??? a noi jeszcze jedno niestetty dopadła mnie grzybica pochwy lekarz przepisał mi clotrimazolum gsk dopochwowo czy to cholerstwo nie zaszkodzi dziecku chodzi o tego cholernego grzyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
hej dziewczyny, kobitki. ja z moim kochanym także podjęłam tą ważna decyzje o dzidziusiu. wole nic nie wyliczać tylko tulić się co 2-3 dni i myśle że w końcu trafimy;] tylko mam pytanie jaka pozycja jest najlepsza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaP
Cześć dziewczyn! Jestem tu nowa...Mam już 1,5 rocznego synka i teraz postanowiliśmy się postarać z mężem o drugiego bobasa. Mamy za sobą pierwszą nieudaną próbę a ja już jestem załamana. Szczerze podziwiam te dziewczyny które starają się już tyle miesięcy i się nie załamują. Może ja tak reaguję bo przy pierwszym synku poszło tak łatwo... po prostu raz jeden się nie zabezpieczyliśmy i już był dzidziuś...cieszę się że znalazłam to forum i trzymam za was kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MyszkaP zycze powodonka przy nastepnym podejsciu Ja mysle ze jestem juz po drugiej nieudanej probie, Mysle - gdyz chociaz jeszcze nie dostalam @ (powinnam dostac za 3 dni), zrobilam juz test I niestety jedna krecha! Nienawidze tej jednej krechy!!! Pozatym mam wszystkie znane mi objawy nadchodzacego @ wiec nie chem zyc zludzeniami! Co do zalamania, to uwierz mi ze bardzo sie staram. Staram sie relaksowac w kazdy mozliwy spoasob od muzyki po kapiele I pare lykow pysznej herbatki lub nwet winka. Od 2 miesiecy lykam witaminy I kwas foliowy I staram sie mysles o sobie, swoim zrowiu, sprawiam sobie male przyjemnosci, tzn staram sie robic rzeczy ktore bardzo mnie ciesza. Gdzy nigdy tego nie robilam, myslalam w zasadzie tylko i wylacznie o pracy to byla dla mnie najwazniejsz rzecz pod sloncem - dlatego staram sie po malu zmieniac swoje piorytety! Trzymama za Was wszystki kciuki, uda nam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguś24
hej dziewczyny czy któraś mnie tu jeszcze pamięta ;) przynoszę wam wieści że 04.11.2010 o godz 6.20 urodził się mój synek Radzio waga 2910, 53cm, jest prawdziwym cudem kocham go nad życie, i też wam tego życzę dziewczyny takiego dzidziusia ,było warto poczekać prawie 6 lat na niego :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
tak agus pamietamy cie gratuluje szkraba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata21
ALE TU CISZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CISZA STRASZNA... Trzeci cykl staran moge uznac za otwarty, jak mozna sie latwo domylec, drugi cylk NIE zakonczyl sie pomyslnie TYM RAZEM mala zmiana planow, przytulanko zaplanowane na co-Drugi dzien poczawszy od 7 DC. Czy ktos zyczy mi powodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie Czytam Wasze wypowiedzi i stwierdzam po krótkiej refleksji, że mam szczęście w życiu że mogę ot tak po prostu zajść w ciążę. Mój 9 miesięczny synek został poczęty w dniu, w którym postanowiliśmy go "mieć". Z obecną ciążą było tak samo , zadecydowaliśmy i już przed wieczorem dzidziuś został poczęty... Paniom które starają się o maleństwo, szczerze życzę powodzenia i owocnego jajeczkowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
poziomka ja również zycze powodzonka mnie idzie 18tc dzis lekaz moze usg zrobi i bede juz wiedziała czy ch czy dz ale moje babskie przeczucie mowi mi ze ch od poczatku tak mi śwista w głowie jak wróce od gin dam znac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja@28
No nijak mi wychodzi to zachodzenie w ciążę! Jeszcze teraz jestem chora na zapalenie płuc,biorę antybiotyki,nie mam okresu i nic nie wiem.Przed chorobą współżyłam z mężem,tylko nie wiem czy to były dni płodne. Skoro okres miałam 14 października,a współżyłam 29 października to były to dni płodne? Czy możliwe,że jestem w ciąży,czy może brak okresu to wina antybiotyków? Bardzooo Was proszę o odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKUJE 1978Staraczka :) i karollaa20 i calej reszcie - przyda sie :) karollaa20 czekamy na wiesci :) oj jak ja bym chciala miec taki dylemat jak ty teraz :) Maja28 - jest baardzo duuze prawdopodobienstwo ze mialas dni plodne, wiec moze powinnas pomyslec o malym sprawdzianie Trzymam rowniez za wszystkich kciuki, mam nadzieje ze za ktoryms razem wpisze sie na tym forum juz w trybie dokonanym, bo zdaje sobie sprawe ze moim marudzieniem troche odbiegam od tematu, wybaczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
hej kobitki no ja po uzg i wyszedł chłopak bede miała synka piotrusia generalnie według okresu zaczoł mi sie wczoraj 18 tydzien ale lekaz powiedział ze mały tak rosnie ze to juz 19 ciesze sie strasznie bo to juz półmetek chciała bym miec juz poród za soba ehh a to jeszcze tyle czasu trzymam za wszytskie kciukasy pozdrawiam buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja@28
Karolla20no pięknie:-) gratulacje. Zazdroszczę, Też bym chciała,ale ja na razie nie mam jak sprawdzić czy jestem w ciąży,bo przez tą chorobę nie mogę nawet wyjść do apteki. Choć i tak czuję,że nie ma sensu u mnie robić testu,bo to antybiotyki pewnie spowodowały brak okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja@28
POZIOMKA1980 trzymam kciuki,żeby Ci się udało:-) i za wszystkie kobietki które się tu starają:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karollaa20 - Piotrus, hmmm spelniasz moje marzenia :) gratulacje!!! Ja TEZ TAk chce!!! starania trwaja haha Maja@28 - duzo zdrowka zycze no i o czywiscie wiesz czego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
dzieki poziomka tobie tez sie uda nie bawem trzymam kciukasy buzki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata21
no ja juz zaczynam 35 tydz ciazy,bedzie Dominik albo Dawidek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata21
zal mi Ciebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina345678
za pierwszym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina345678
za pierwszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
ooooo i znowu cisza zapadła ja byłam u lekaza we wtorek wszystko jest ok przepisał mi luteine dopchwowo jakies tabletki i witaminy no i mam lezec poniewaz mam bardzo nisko połozona macice buuu nic dzwigac nie wolno przemeczac sie nie wolno tylko wypoczywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wciaz cisza podejscie #3 wciaz trwa, @ powinien nastapic ok. 8 grudnia, wiec na razie caly czas dzialamy Karollaa uwazaj na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
elo laseczki powiedzcie mi 21 tc to ktory to miesiac bo znalazłam chyba ze 4 rodzaje kalkulatorów i w kazdym jest inaczej wiec za diabla nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×