Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mycha-26

miłość goni tych którzy przed nią uciekają

Polecane posty

nie ma chyba sposobu... najlepiej zaufac ze druga osoba chce dobrze...i wtedy bedzie dobrze:) no i wierzyc ze to tylo chwilwe...zreszta gdyby ciagle bylo pieknie i rozowo to czy docenialybysmy to co mamy??? pozdrowka:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała Ju i camieu.... cześć Dziewczyny:-))))))) są takie mądre słowa w pieśni Budki Suflera... \" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój\"..... to się przkłada na wszystkie sprawy w życiu, na kłótnie z ukochaną osobą też. Całuski. Yola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YOLKA wiem....ale ja nie cierpie burz...na szczescie moja juz przeminela i jest spokoj:) oby u Was tez zapanowal:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkich 52 stron teraz nie dam rady przeczytać, ale z samą myślą przewodnią się zgadzam jak najbardziej. Nie tyle miłosć goni, kiedy się ucieka, co facet goni, gdy jest się wobec niego obojętną, a gdy tylko okażesz ze Ci zalezy i zaczynasz iść w jego stronę, jemu zapala się czerwona lampka i zaczyna sie wycofywać. Im szybciej gonisz, tym szybciej ucieka. A wyjscie jest takie proste: zrobić krok do tyłu, udac że się ma cos ważniejszego na głowie i pan znowu zaczyna gonić. Ech, ale się człowiek musi nacudować zeby ni epaść emocjonalną ofiara facetow :-) Toż to napoleońska strategia1 Pozdrawiam! Miłej soboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo...widze ze ktos nowy zajrzal:) LUIZA 26 polecam lekture:) zwlaszcza na zimowe wieczorki:) ale masz racje..najlepiej zrobic krok w tyl...albo nieuchronnie zobaczymy czerwona lampke...ale do czasu...bo jak przesadzimy to ten krok w tyl moze sie okazac naszym ostatnim...wogole... wszystko dzial do pewnego czasu dobrze..potem zaczyna szkodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WESOLYCH SWIAT:)) ZDROWYCH SPOKOJNYCH WYMARZONYCH...I SZMPANASKIEGO SYLWESTRA W TOWARZYSTWIE WYMARZIONYM PRZEZ WAS:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE DZIEWCZĄTKA I KOCHANI PANOWIE :) Zdrowych i wesołych Świat z ogromnistą choinką i niesamowitą energią i atmosferą, niemal dziecięcą radością. a potem aby ten nadchodzący rok był dla nas wszystkich udanym, bardzo dobrym, cudownym rokiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze wam zielonej choinki,wodki trzy skrzynki :) Smacznej kolacji,w sylwestra libacji :o a pijane balwanki niech ciagna wasze sanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwudziestoparolatek
kocham Cię choć Ty mnie nie kochasz chyba, zapewne tu bywasz na tym forum, może nawet to któraś z przedmówczyń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwudziestoparolatek
popatrz jakie czasy nastały, że nie mogę Ci tego powiedzieć prosto w oczy tak jak kiedyś a piszę tutaj, kochasz Jego a ja kocham Ciebie....stety niestety nic nie może zmienić tego faktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim, Brak czasu sprawił, że znknęłam na dosyć długo, ale są już niemal święta więc po prostu musiałam zajrzeć złożyć Wam życzenia. A więc życzę Wam wszystkiego naj, naj, najlepszego, zdrowia, szczerego uczucia, wiele radości, spełnienia marzeń, spokojnych świąt, szampańskiej zabawy w Sylwestra i czego tylko jeszcze zapragniecie, żeby się spełniło. WESOŁYCH ŚWIĄT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech zbliżające się Święta Bożego Narodzenia spędzone w gronie najbliższych przyniosą wiele radości, ciepła i optymizmu, a nadchodzący Nowy Rok tylko miłe niespodzianki. Niech atmosfera Świąt wypełnia ciepłem wszystkie mroźne dni, a blask gwiazdek niech nam przypomina, że czasem tylko wystarczy wypowiedzieć życzenie... Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha26
Kochane Kobietki:) Kompik mi się ostatnio psuje i rzadko tu zaglądam ale ciągle o Was pamiętam... Na ten Nowy Rok życzę Wam wszystkiego co w życiu najlepsze... i niech spełniają się Wasze marzenia... te o królewiczu też... ;) Ja od północy jestem szczęśliwą narzeczoną... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYCHA GRATULACJE :) !!!! Oby Wam się jak najlepiej układało :) A wszystkim pozostałym duuuuuuuuuuuuuuuuużo szczęścia i miłości w Nowym Roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Mycha:) i SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU wszytkim:] ps.ja tez jestem szczesliwa:]obysmy wszystkie byly..jak najpredzej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość....najpiękniejsze uczucie świata...A jednak niesie za sobą bardzo wiele łez i cierpienia...Dlaczego?? Czy uczucie nie może trwać bez wytchnienia ??Czyż nie powinno być prościej ,gdy ludzie już się znają i wiedzą czym nie ranią drugiej osoby??Czy ktoś jest tak bezgranicznie szczęśliwy i może mieć pewność,że tak pozostanie?? Czy można mieć pewnośc,że miłość trwać będzie mimo wszystko?? Ciężkie pytania...Niby proste,niby oczywiste...Ale jednak tak bardzo zaskakujące i nieprzewidywalne...Pozdrawiam poszukiwaczy szczęścia:)Jestem jedną z nich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biało - czerwona
ty fioletowo niebieska... jesli nie wierzysz w miłość, to spadaj stąd i nigdy się tu nie pokazuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ciagle zagladam ale jakos nie ma czasu zeby napisac... dzisiaj postanowilam to zmienic... co u Was kobietki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha26
bo to życie jakieś takie wiecznie zabiegane jest... praca, nauka.. i na nic więcej nie ma czasu... MASAKRA!!! pozdrawiam wszystkie Kochane Kobietki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też Was wszystkie pozdrawiam i przesyłam cieplutkie uśmiechy:-) U nas zimno i mało śniegu.... ale dużo radości i dobrego humoru:-) Całuski:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego zycie jest jakie jets?? jestem szzesliwa...mam swojego mezczyzna..a tu taka tragedia.... hala targhowa w katowicach...a jego rodzice w zrodku...:( nikomu nie zycze takiej nocy....nikomu...nawet najgorszemu wrogowi...to po prostu koszmar!!! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamiętajmy
01.02 o 17.15 zapalmy świeczkę w oknie za tych co zginęli w Katowicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze nei trzeba specjalnie zapalac swieczki o 17.15..... przeciez pamietamy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little me
ja po nieudanym zwiazku 3 letnim,boje sie chyba ponownie zaangazowac,uciekam,uciekam i mnie chyba nikt nigdy wlasciwy nie znajdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...pamietamy...wszyscy...zwlaszcza Ja....i moj mezczyzna.... my wciaz to prezywamy...ja juz moge o tym mowic w miare spokojnie..On jeszce nie:( w hali byla cala jego rodzina..najblizsza - mama tato brat... na szczescie wszyscy zyja...tylko mama jest w stanie ciezkim i nadal lezy w szptalu na OIOMie...igdzie jest sprawiedliwosc??? nie ma ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Love is in the air
Love is in the air

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha26
no i chyba nasza stronka umarła... już nikt się nie odzywa... :( pozdrawiam Was kobietki jeśli zaglądacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umarla Mycha...tylko pewnie nie ma czasu... no przynajmniej mi jakos te dni strasznie szybko leca...a z drugiej strony baardzo powoli.... ehhh... pozdrawiam Was Kobietki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedy się kocha
Kiedy się kocha, to się to czuje. Nigdy nie dam się przekonać, ze nie istnieje miłość. Czuje się ją w całym ciele, które po prostu wyrywa się ku osobie kochanej. Słuch wyczula się na głos tej osoby, spojrzenie jej w oczy powoduje wstrząs. Chce się śmiać i płakać z radości, że nastąpi spotkanie, z tęsknoty chce się wyć i gryźć. Jest miłość, zapewniam was. Znam to uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×