Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mycha-26

miłość goni tych którzy przed nią uciekają

Polecane posty

Gość chodźmy konie kraść
jak to co?? ciesz się tym zwyczajnie :) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to się przygotuj na łomot od życia, Pałko Zapałko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w ogole stara jak na tutejsze standardy i nie mam boja: toksyczne, upierdliwe, nieporadne typy dopadna mnie wszedzie i rozpoznaja z daleka jako idealna ofiare, i tez nie wiem czemu???? A juz chyba 3 razy wygladalo na "milosc", zawsze jednak maska szybko spadala. Aha, nie jestem i nie bylam zdesperowana, po porstu dobrze sobie radze w zyciu i staram nie dolowac, to chyba uchodzi za "silna osobowosc", totez rozne meskie bluszcze dochodza do wniosku,ze czas najwyzszy zaczac pasozytowac, najbardziej psychicznie. Wiec sorki, ja akurat w jakas goniaca milosc nie wierze, tylko w cwane "sierotki" szukajace przytuliska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie nie na temat z prosba pmocy technicznej TEGO portalu. Jestem nowym uczestnikiem. Zarejestrowalam sie przed chwila. Chodzi o to ze szukajac czegos o diecie weszlam na strone: f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3147636&frame=1&start= 10560 , ktora okazala sie strona TEGO PORTALU Niestety projektant tego portalu nie zadbal o to, aby z tej strony byl link na zalogowanie sie , zarejestrowanie czy wpisanie czegokolwiek. NIC Tylko do przodu i do tylu. Ten temat nazywa sie " Od jutra dieta kopenhaska!!! " i nawet na jego pierwszej stronie nie ma zadnego linku. Znalazlam wiec na google glowna strone KAFETERII i zarejestrowalam sie. Dugo szukalam w rtematach dego konkretnie tematu - NIE ZNALAZLAM! A temat ciagnie sie przez ...1317 stron od stycznia 2010. Ostatni wpis ktos zrobil dzisiaj. CZy KTOS MI POMOZE GO ZNALESc abym mogla sie wpisac i nawiazac kontakt z bierzacymi blogowiczami? Z gory dziekuje : -) - Kasiia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też nie goni. I nie wiem czy mi z tym źle, czy nie. Boję się, że jak mnie dopadnie, to tak uzależnię się od tego uczucia, że będę go potrzebować dzień i noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenek123456789
Może i goni, ale ja biegnę 24h/24h a ona robi postoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no flojtka jak cie dopadnie na finishu to respirator ci poczebny dzien i we dnie w nocy ;-) acha noi lekarz wzglednie młody do podstawienia drabinki do ruchomych schodów ;-) jak to mawiam muj wujek emeryt jak cie jesien życia pieprznie liściem w czoło to nima bata bo uwondł był w czasach studenckich z asystentkom na uczelni ;-PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POlecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sie nie zgadzam z tym ze milosc nas goni.. a jesli tak jest to moja sie dawno zgubila :D najgorsze sa te pytania czemu jestes sama a ostatnio uslyszalam ze musze byc strasznie "cnotliwa" skoro nie mam chlopaka i nawet nie wiedzialam jak sie obronic bo tak mnie to zaskoczylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stale_ciekawska
Hmmmm.... wcześniej czy później miłość "dopada" każdego.Znam osobę,która znalazła swoją drugą połówkę w wieku ponad 42 l. A wtedy kiedy bardzo jej pragniemy,ona się od nas odwraca.Czasami jak z tym króliczkiem,nie złapać,ale gonić go ;). czasami ktoś się też przed nią wzbrania,ale uwoerzcie mi - nie warto,bo miłość to coś pięknego, ale co ja Wam będę pisała, jak doskonale o tym wiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolia
a ja się boje.Zakończyłam rok temu nieudany związek i od tej pory boje się dalej zaangażować.Związek kojarzy mi się z cierpieniem,huśtawka nastrojów,niepewnością,lekceważeniem.Jestem chyba stworzona tylko do życia w pojedynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva789
mnie dopadła bardzo dawno temu.Trochę ją pamiętam.Dzisiaj już nie ma tamtych nas.Nie sądzę,żebym kiedyś ją spotkała.Chyba,że spadnie jak grom z jasnego nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najprawdziwsza księżniczka
Ja jestem prawdziwą miłością! Chętnie bym pogoniła, ale nikt nie ucieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chcę się zakochać ale nie ślepo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie kiedyś dopadła, tak nagle, niespodziewanie :) Tak szybko jak się pojawiła, tak i też zniknęła. Po niej zostały tylko paskudne blizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eteet
Wpiszcie sobie Lead - Bułeczka w youtube i płaczcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popullia
Dolia a ja się boje.Zakończyłam rok temu nieudany związek i od tej pory boje się dalej zaangażować.Związek kojarzy mi się z cierpieniem,huśtawka nastrojów,niepewnością,lekceważeniem.Jestem chyba stworzona tylko do życia w pojedynkę. xx widac związałaś się z niedojrzałym facetem. Dojrzały męzczyzna jest stabilny emocjonalnie. często kobiety uważają takich mężczyzn za nieciekawych nudziarzy, pomijając ich w swoich wyborach. Szkoda ;) Ja raz zrobiłam bład w zyciu, dziś wyciągnęłam wnioski i jestem nieziemsko szcześliwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolia
Właśnie wydawał się takim trochę nudziarzem,ale w pozytywnym znaczeniu,spokojny,nie latał za pannami, nie pijak,prace miał,lubił spokój,takie przeciwieństwo niegrzeczne go chłopca,czy drania.No i co?I nic nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STARY KAWALER BRONEK
Kogo gania ta miłość to gania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pzx
A ja zawsze spotykam na mojej drodze zryte dziewczyny pozdrawiam normalne he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolia
A ja to chciałabym się w końcu z kimś ustatkowac jak to się mówi.Jak to jest,zejedni spotykają swych partnerów w kolejce po chleb,a inni szukają szukają i nic.Ja się juz poddalam.Co będzie to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[serce ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ciekawa czy jest ktoś, kto szukał i znalazł miłość. Zawsze przychodzi przypadkiem. Czasem też niestety trafia człowieka wbrew jego woli, psując dotychczasowy związek i trudno się przed nią obronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja szukalam w internecie i znalazlam :) jestesmy ponad rok po slubie i jestem szczesliwa, wiec roznie to bywa z ta miloscia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjknkjnkj
a ja nie wierze w milosc a w tych wposach sie powtazacie ciagle.. za slodko mi tu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak policja:)a uciekaja bo ich goni.ze trzy kolegia za to mialem.dlaczego pan uciekal?bo mnie goniliscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×