Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gouda

co kupujecie w leader price?

Polecane posty

Gość Kapri_79
Ja kupuję tam wiele rzeczy za koszyk zakupów płacę ok 20 zl mniej niz w jakims supermarkecie. -serki pleśniowe super -chipsy -makaron do spagetti - nie ma wiekszej róznicy niż te markowe -pieczareczki marynowane mniam mniam -jogurty -wszystkie dodatki do ciast -bardzo dobry twarożek na sernik jeden jest w niebieskim wiadereczku a drugi waniliowy w żółtym o 1 zl droższy i zdaje się że lepszy - kosmetyki z serii tilia to nic innego jak Eris tylko w innym wydaniu za Lirene trzeba dac dużo drożej a ta sama firma -Chałwa -pyszniutkie lody mietowo - czekoladowe rzadko można je spotkać gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha zapomniałam dodoac że peeling z Leadera jest super.Taki zielony z jakimiś morskimi minerałami-podobno!Ale rozprawia się z szorstkimi łokciami,pietami i pośladkami!!!Za taką cenę to się opłaca:) A kosztuje ok.4zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robiłam tam zakupy
dwa razy - totalna pomyłka płyn do naczyń jak woda - minimalna skuteczność mycia :P cukier waniliowy bez zapachu wanilii :P przedłużacz stopił się po podłączeniu choinki :P masło bez smaku masła :P jednym słowem nazywanie tego marketu lider szajsem nie wzieło sie z niczego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdlfkskk
Kupuję: serki pleśniowe, soki owocowe (frutinka itp) jogurty (jak Rafaello i orzechowe) flaczki (w podłużnym worku) bułki mrożone - kajzerki - do pieczenia w piekarniku lody - te w wiaderku oliwki czarne (zielone mi nie smakują) ciastka różnego typu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapri_79
żel peeling jest dobry bo produkuje go szwedzka firma forte ta sama co szampony itp mrs. potters

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to jest sklep Leader price?ja spotykam produkty z tą nazwą w Geancie,sklepu jako takiego nie znam.Niektóre produkty OK ale trzeba uważać i wybierać.Nie zawsze TANI=DOBRE;)Muszę gdzieś zdobyć tanią chałwę,dużooooo :)najlepiej w puszce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEADER SZAJS
hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupująca często
ja najczęściej kupuje owoce i warzywa,serek wiejski,paluszki rybne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie w Warszawie miesci sie leader? Kiedys tam dzwonilam i pytalam sie o ulice to powiedziala mi jakas babka ze to tajemnica sluzbowa!!!! Uzmialam sie jak nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elle_21_Olsztyn
Chyba w "Lider Szajsie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim: -lody na patyku typu MAGNUM z tymze duzo lepsze, kosztuje tylko 7,99 za 6 szt. ale sa pychotaaaa -pistacje za 2,99 -pomidory w puszce jakiejs wloskiej firmy -papier toaletowy - ten bialy w niebieskie kwiatuszki jest tani a 3 warstwowy -husteczki higieniczne, wkladki, -jabka maja pyszne czasami -w sezonie kwiatki typu irysu badz inne smieszne kolrowe i tanie -ciastka podobne do HITow pakowane po 3 paczki za 7 czy 8 zl -zreszta prawie wszystkie wyroby scukiernicze Natomiast nigdy nie kupuje tam -serkow i tych wszystkich rzeczy w chlodniach ( oprocz lodow) -maki,cukru i innych tego typu rzeczy bo czesto sa tam po prostu mole; -srodkow chemicznych bo sa rozcienczone ( z wyjatkiem pewnie paru rzeczy) Jak mi sie przypomnie cos jeszcze to dam znac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam sobie
bo wlasnie otworzyli u mnie taki sklep :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy tam nie byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest ok kupuje -podpaski, platki , patyczki, plyn do kapieli, mydlo w plynie awokado slicznie pachnie, papier toaletowy bialy i zwykly -chrupki kulki orzechowe orzeszki w karmelu,ciastka i wogole slodycze -owoce, pieczywo -jogurty niektore sa pycha trzeba po prostu wyprobowac ich produkty bo polowa jest beznadziejna ale druga polowa jest wporzadku:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co tam tez napisze
-papier toaletowy pachnacy-taki rozowy lub zielony -podpaski -płatki do oczu -husteczki higieniczne - sok z czarnych porzeczek-pyszniutki z wódeczką:D -ostatnio kupilam jogurt kremowy z kokosem i migdalalami-ludzie ale pyszny - orzeszki w karmelu-mniam - serek pleśniowy a'la camembert - smietane 18 bo jest jednyna o tak niskiej zawartosci tluszczu ktora mozna uzyc do ciast i jest rewelacyjna -mleko 3,2% nie polecam natomiast: - soczkow a'la Kubus-wodniste - czekolad-raz moze trafilam na dbra ale reszta to porazka - ryzu-uuuuu kupuje tylko dla psa jak gotuje mu mieso bo ot tak to okropny - serkow topionych-daleko im do dobrych ale moze po prostu nie trafiłam na dobra partie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupuje tam
chusteczki pakowane po 100 szt, za 1,79 płatki kosmetyczne coś ok 2zł wafelki paczka ok 90gr masło osełka, 375gr za 4zł , jest super papier śniadaniowy, do pieczenia, folie, woreczki śniadaniowe gąbki, szczotki do szorowania takie małe niebieskie ściereczki do kurzu i oczywiście orzeszki kukurydze, fasolke, gorszek itp puszki nie polecam majonezów, mi nie smakował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana lala
Ja też kupuję artykuły papiernicze, serki wiejskie, czasem przyprawy, a sos do makaronu też mi nie smakował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malga
w leader price kupuje od jakiegos czasu i kupuje regularnie peeling do calego ciala za niecale 4 zl. produkowany przez Forte Sweden ,ten sam tylko z inna etykietka winnych sieciach handlowych mozna kupic za conajmniej 7 zl w zwyz. jest to ten sam kosmetyk. pracuje w szpitalu nie mam warunkow do higienicznego trzymania w szafce gabki ,mydla, wiec peeling okazal sie super porecznym kosmetykiem. zachwycajaca cena nastepne produkty kupowane regularnie to; -nabial; jogurty nat., kefir, smietana, zawsze swieze i dobre normalne dez zadnych domieszek maslo -krojony boczek na skwarki- zawsze chudy -papier toaletowy niezmiennie za 5,99 dobry twardy i w ladne wzorki -najtansze mydlo w plynie do rak wszystkie te artykuly sa tanie i bardzo dobre jakosciowo. polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz są tez markowe produkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie .
czy jest taki sklep we wroclawiu i gdzie bi nigdy w nim nie bylam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakosz ka
u mnie tego sklepu nie ma, ale u moich tesciow jest :D Zawsze gdy do mnie jada prosze ich o kupno boczku pokrojonego w takie kawałeczki. Jest chudziutki i pyszny :D Jajecznica na tym boczku albo bigos z nim to rewlacja :D !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakosz ka
do zastanawiam sie własnie we Wrocku go nie ma, najblizej Wroclawia to w Strzelinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie .
taki boczek do jajecznicy to ja kupowalam w lidlu :D:D no i moj maz go bardzo chwalił:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, po prostu należy czytać kto jest producentem... np ser typu cammbert robi Turek (jego firmowe zawsze troche drozsze), a nie wierzę, żeby opłacało im sie zmieniac tasme produkcyjną... Poza tym kukurydzę robi bonduelle, soki często sokpol itp itd. Czytajcie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaaaaaaa
a ja uwielbiam pieprzowe salami z leader price, mają wiele fajnych produktów, lubie jeszcze ich jogurty, ser żółty w kostkach, sałatki warzywne. czesto kupuje tez baterie, tanie a dlugo trzymają, tampony ( nie są najgorsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alelen
Mydło kuchenne konwaliowe- super! torbe na kolkach na zakupy na duzych kulkach :) Spisuje sie znakomicie. Bez niej na zakupy bym nie wyszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy
wymieniać, to co warto tam kupić, bo likwidują tą sieć 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzia8484
nabiał, czasem jakies przyprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×