Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hlmale

U ginekologa...

Polecane posty

Gość hlmale

moja matka byla ostatnio na zabiegu ginekologicznym i w tym samym (renomowanym) gabinecie siedzialy 2 panie. Najpierw jedna pani spytala sie, ile lekarz bierze za aborcje od mojej matki, moja matka powiedziala ze nie po to przyszla. Potem miedzy tymi dwoma paniami wywiazala sie dyskusja. Aborcja to rzecz normalna i to w normalnych gabinetach. Ktora z pan tez sie spotkala z takim procederem?? Czy nie uwazacie ze zakaz aborcji to pruderia?? Skad u polskich kobiet bierze sie pruderia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martaaaaaaaaaaa
Ja tam myślę, że ten zakaz dokonywania aborcji to głupota. Jak któraś kobieta będzie chciała usunąć ciążę to i tak usunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shalla
W tym kraju, to wszystko jest nienormalne. Zakaz aborcji jest conajmniej śmieszny. Skoro podobo 90% Polaków to katolicy, to po co ustawowo zabranić im "popełniania grzechu"???? Przecież nie popełnia - z racji swojej wiary, czyz nie ? :) To tak, jaby ustawowo pod karą więzienia zakazać spożywania mięsa wegetarianom. No, paranoja. A skoro proceder jest na tak szeroka skalę czyniony, że rząd myśli o konieczności zakazania praktyk aborcyjnych, to ja się pytam, gdzie jest te 90 % katolików ? A możę to są tacy "katolicy" ? :) Ubaw po pachy, jak dla mnie. Jedno wielkie zakłamanie. Mam wrażenie, że w tym niedzielnym tłumie, co druga babka wpatrzona nabożnie w ołtarz miała skrobankę....Nie potępiam. Wolna wola. Ale po co to się obnosić tak ze swoją WIARĄ ? Dla sąsiadów ? A może to tylko kler chce wierzyć, że jest tylu katolików w tym kraju ( bo wypada, zęby było, bo przecież papierz Polak, itd ) ? Najlepiej byłoby zalegalizować aborcję. I wtedy by się okazało ilu tych katolików jest, ha ha. I nie zdziwiłabym się, jakby nie było żadnego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to
!!!??? W gabinecie podczas zabiegu siedzialy dwie obce baby??? To jakas sciema!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alt
Jeżeli nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze Lekarz , który w szpitalu twierdzi , ze usunięcie ciąży jest niezgodne z jego sumieniem , idzie potem do swojego prywatnego gabinetu i robi to za duże pieniądze ( chciałabym mieć takie giętkie sumienie ) A gdyby tak zalegalizować aborcję , a za to wprowadzić edukację seksualną , udostępnić środki antykoncepcyjne i zapewnić pomoc psychologiczną kobietom , które ciążę chcą usunąć ( pewnie wiele z nich zrezygnowało by z zabiegu , gdyby tylko mogły z kimś o tym porozmawiać ) , no i usprawnić system pomocy społecznej , pewnie zabiegów byłoby dużo mniej . jak to - w poczekalni pewnie siedziały , ojej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×