Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

diana30

KLUB SAMOTNYCH RODZICÓW

Polecane posty

Hej kochani! Zapraszam wszsytkich samotnych rodziców do wpisywania się na tym topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola26
No to witam i dolaczam do grona. Zycze wszystkim milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka ja
to i ja się przywitam, mam 6 cio letneigo facecika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani:)) I jak mija dzień? ja zaraz ide po córcię do przedskzola:)) jak wróce to naisze kika słów o sobie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani:)) I jak mija dzień? ja zaraz ide po córcię do przedskzola:)) jak wróce to naisze kika słów o sobie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika 32
Witam Mam kochanego synusia - 14 lat , Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna30
witam goraco i serdecznie pozdrawiam,mam coreczke 8.5 latek, a w drodze (okolo 5 tygodnia) nastepny bobasek, ale jak na razie to Jego ojciec nie chce slyszec o ciazy i ma okres ,,szoku i buntu,, wiec moze bede dwukrotnym samotnym rodzicem..... jednakzycie juz mnie nauczylo jak byc silnym..pa odezwe sie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saek
Pozdrawiam wszystkich samotnych rodzicow! Mamusie i tatusiow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasza
Uff! Nareszcie Was znalazłam :) Czekam na mojego dzidziusia ale wiem, że będę z nim sama. Chciałam znaleźć kogoś, kto podzieli się ze mna swoją wiedzą i doświadczeniem. A więc witam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasza
Uff! Nareszcie Was znalazłam :) Czekam na mojego dzidziusia ale wiem, że będę z nim sama. Chciałam znaleźć kogoś, kto podzieli się ze mna swoją wiedzą i doświadczeniem. A więc witam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasza
Uff! Nareszcie Was znalazłam :) Czekam na mojego dzidziusia ale wiem, że będę z nim sama. Chciałam znaleźć kogoś, kto podzieli się ze mna swoją wiedzą i doświadczeniem. A więc witam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, nie mam dziecka, nie jestem sama (chociaz czasami trochę samotna) ale weszlam tu aby Was pozdrowić. Mam koleżanke, która sama wychowuje syna - 13 latka i idzie jej świetnie. Życzyłabym sobie tak dobrze wychowanego dziecka i tyle cierpliwości i siły na codzień. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_SSS
Cześć wszystkim. Cześć Diana_30 - dzięki za ten pomysł z takim tematem. Ja mam prawie 38lat (Koziorożec) i syna prawie 7letniego. Cudownego oczywiscie diabełka. Szukałam ostatnio jakiejś strony dla singli-rodziców i kicha:( nie ma czegoś takiego w Polsce. Szkoda - przydałoby się, bo tylko my wiemy, jak rozpaczliwie czasem brakuje rady, pomocy, decyzji, czegoś pozytywnego, gdy nie wiesz już czego się złapać, gdy wszystko się wali. A teraz pozytywnie: ja sądzę, że mimo kłopotów (każdy je ma), żyjemy czasem godniej niż sparowani... Kiedy obserwuje małżeństa, jak się męczą ze sobą, jak nie szanuja, jak poniewierają własny związek i jak dzieci na tym cierpią - cieszę się, że jestem sama. Serio. Ale są tez chwile że wyć mi się chce z rozpaczy. Ale o tym nie warto raczej pisać bo i po co. Ciekawe, czy dołączy do nas jakiś samotny ojciec. Wiecie, babki, co ostatnio usłyszałam z ust psychologa? że w gospodarstwach domowych prowadzonych przez samotnych ojców jest mniej patologii....Strasznie to brzmi... No to pozdrawiam wszystkich - wymianiajmy się poradami, spotrzeżeniami, smutkami itpd. Może ktoś z was mógłby stworzyć jakąś szybką stronę www dla singli-rodziców? Albo ustalmy konkurs na słowotwórcze wysiłki: jak nazwać singla-rodzica w jednym stosunkowo krótkim wyrazie lub kombinacji dwóch wyrazów? wtedy portal mógłby hulać na całego...:) szczgeólnie gdyby wyszukiwarki internetowe kojarzyły ten nowy wyraz z innymi, tradycyjnymi okreslniami. Ale powinniśmy wszyscy tępić określenie "samotna matka" - nie znoszę tgo. A Wy??? Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaella
super topic!!Ilu nas przeciez jest samotnych rodicow???!!!Niektorzy z nas moze nie samotni a jednak .J wychowuje mala coreczke mam meza ale pracoholika tekze wiecej on w delegacji niz z nami.Nie jest latwo szczegolni na poczatku moja corcia ma dopireo 4 miesiace ale nie wiem jak podolam nie chodzi mi o kase bo to akurat nie problem .Tyle tylko ze caly ciezar spada na mnie.A co najgorsze ze jak tata wraca z pracy to dziecko sie cieszy a on mysli ze najwiekszy na swiecie jest.Popieram ze fajnie bylo by jakby sie przylaczyli jacys panowie bo ich tez jest wielu nie tyle samoeni rodzice co rozwiedzeni nie majacy kontektu z dziecmi pozdrawiam wszystkich powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola26
Witam rowniez wszystkich rodzicow samodzielnych. Ja rowniez jestem sama z malym. Moj syn ma prawie 16 miesiecy i wlasnie uczy sie mowic. Mnie duzo pomagaja moi rodzice, nie wiem jak dalabym sobie rade bez nich. Chociaz tyle, ze zabezpieczylam dziecko finansowo, dalam sprawe do sadu o alimenty i mam to za soba. A teraz jestem mama i strasznie sie z tego ciesze, bo nie wyobrazam sobie zycia bez mojego dziecka. Pozdrawiam Was wszystkich cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia 23
Cześć!! Ja zostanę mamusią dopiero w okolicach 24 stycznia. Na razie jestem samotną kobitką w ciąży, ale tak zupełnie sama to nie jestem - mam rodziców i przyjaciół. Bardzo się cieszę, że powstał taki topic. Mam nadzieję, że będzie tu zaglądało coraz więcej osób. Samotni łączmy się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia 23
Dzięki za życzenia. Na razie ciążę znoszę całkiem dobrze i cieszę się strasznie na przybycie małego "przybysza" na świat. Ja również korzystam i będę korzystać z pomocy rodziców, bo bez nich nie dałabym sobie rady. I jedyne, co mnie strasznie zaczyna trapić to to, że ja z rodzicami i moim rodzeństwem strasznie rozpieścimy maleństwo, a ja przecież chciałabym wychować rozsądną istotkę i czułą na potrzeby innych, a nie jakiegoś zarozumialca. Możliwe również, że jeśli tatuś sam jednak nie poczuje się do obowiązku (o czym na razie zapewnia), to będę musiała postarać się o alimenty. Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia 23
Dzięki za życzenia. Na razie ciążę znoszę całkiem dobrze i cieszę się strasznie na przybycie małego "przybysza" na świat. Ja również korzystam i będę korzystać z pomocy rodziców, bo bez nich nie dałabym sobie rady. I jedyne, co mnie strasznie zaczyna trapić to to, że ja z rodzicami i moim rodzeństwem strasznie rozpieścimy maleństwo, a ja przecież chciałabym wychować rozsądną istotkę i czułą na potrzeby innych, a nie jakiegoś zarozumialca. Możliwe również, że jeśli tatuś sam jednak nie poczuje się do obowiązku (o czym na razie zapewnia), to będę musiała postarać się o alimenty. Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia 23
Dzięki za życzenia. Na razie ciążę znoszę całkiem dobrze i cieszę się strasznie na przybycie małego "przybysza" na świat. Ja również korzystam i będę korzystać z pomocy rodziców, bo bez nich nie dałabym sobie rady. I jedyne, co mnie strasznie zaczyna trapić to to, że ja z rodzicami i moim rodzeństwem strasznie rozpieścimy maleństwo, a ja przecież chciałabym wychować rozsądną istotkę i czułą na potrzeby innych, a nie jakiegoś zarozumialca. Możliwe również, że jeśli tatuś sam jednak nie poczuje się do obowiązku (o czym na razie zapewnia), to będę musiała postarać się o alimenty. Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia 23
przepraszam za tą potrujność, ale wydawało mi się, że był jakiś problem z wysłaniem odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cypisa
hej ja tez jestem samodzielna mama zosi 2 lata Wlasnie zaczela chodzic do zlobka i zlosci sie bardzo na mniem wyje perzez 45 min wymiekam ale trzymama sie dzieki bogu ze wiecej tych dobrych chwil Pozdrawiam Was cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruch w klubie niewielki ale cos drgnelo! jestem samotnym tata 8 letniej ksiezniczki witam wszystkich i zycze milego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i pozdrawiam. Asia nie martw sie, takiego malucha jest latwo rozpiescic, ale z ego co wiem, na pewnym etapie, tak od 10 mmiesiaca, dziecko zaczyna sprawdzac, co mu wolno, na ile itd. Czesto wlasnie krzykami i szantazem. Zosiu, nie dobijaj mnie ze to tak dlugo trwa, mam nadzieje, ze wkrotce mojemu synkowi przejdzie... Saek-witam szczegolnie pierwszego tate. Milego i spokojnego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialbym odniesc sie do pomyslu anna_sss wymyslenia slowa okreslajacego singla rodzica Pomysl fajny ale osobiscie wole by tato nazywany byl tata a mama mama niezaleznie czy sa samotni czy nieTak jest moim zdaniem najladniej! Moja corka i tak mowi do mnie saek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×