Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malaa__14

z jakiej strony sciagnac the sims2

Polecane posty

Gość katjuszka
a ja sciagnełam ahahahahahahahahha :))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olc
Ja nie musze sciagac the sims :)...Mi kolezanka pozyczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komputerowiec
nieh mi ktos wysle the sims2 na moj adres email plis prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komputerowiec
prosze nieh mi ktos pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesia_justa
Powiem wam tyle, że ja ściągnęłam z Aresa. Koputerowiec ... skoro jesteś "komputerowcem" to nie rozumiem dlaczego prosisz ludzi o wysłanie na adres e-mail simsów. Jeżeli jesteś komputerowcem to powinnieneś wiedzieć, że się NIE DA WYSŁAĆ (nawet mój brat ośmioletni o tym wie). Olc .... nie musisz się chwalić, że Ci koleżanka pożyczy. Nie którzy nie chcą pożyczyć więc trzeba sobie radzić inaczej, np ściągnąć. katjuszka ... Ty również nie musisz się chwalić. Rozumiem ... ściągnełaś i się cieszysz, ale inni nie muszą o tym wiedzieć, bo ich to nawet nie obchodzi. eeeeeeeeeeeeeeeeew .... przeczytaj poprzednie strony forum to się dowiesz jak. Pozdrwiam wszystkich ściągających xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasaneczka176
witam wszystkich serdecznie!!...sciagnijcie sobie emule lub bear shere lepiej by bylo jakby bear shere....pozniej wpiszcie sims 2...sciagnijcie i grajcie ja tak zrobilam i od dawna juz gram w ta cudowna gre!!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasaneczka176
witam wszystkich serdecznie!!...sciagnijcie sobie emule lub bear shere lepiej by bylo jakby bear shere....pozniej wpiszcie sims 2...sciagnijcie i grajcie ja tak zrobilam i od dawna juz gram w ta cudowna gre!!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dugles
Ello !! fenks za te informacje niżej ... albo wyżej nie wiem . sciągam se the sims2 wspaniale :D mam nadzieje ze bedą dobrze dzialaly ... nom jeżeli chcecie to dam link do sciągnięcia "Sims 2 Body Shop 745 " czyli poprostu warsztat ;) więc ... daje link : http://downloads.vnunet.com/download/32713.html jezeli odrazu nie zacznie się sciagać to kliknijcie na to "sims 2 body cośtam i powinno sie ściągać :D jeszcze raz dzięki za tą indtrukcie simsów :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladzia
Cesc, mam program BearShare i wpisalam sims 2 i pokazaly sie jakies pliki do sciagania(chyba ze sto) i obok pisze video ,archwia, dokument i ja nie wiem co wybrac ktory plik!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladzia
prosze mi pomoc jakby cos Klaudia266@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra0807
pomóżcie!! sciągnełam ten program, ale jak wchodze na ta strone ito pisze mi takie cos :: "sweet. we should put a countdown here. so check back soon." co to oznacz?? na emule nie wiem jak bo go mam od niedawna i nie umiem sie zbytnio nim poslugiwac. tam na tym emule jest pelno jakis programow a ja nie wiem co wybrac!! czyli co mam zrobic?? prosze pomozcie mi!! blagam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesie
niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilunia
Hejka chciałabym ściągnąc simsy2 Pets, ale niestety niewim na jakiej stronie mozna ściągnąc prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dugles
Klaudzia (czy jakoś tak) !!! jeżeli ściągasz z Ber Share to nie ściągaj pliku "The sims 2 fuul edition" są tyakie dwa albo więcej ... jest durzo źródeł ale to nie są simsy znaczy są ale te zwykłe :/ dlatego ściagaj albo płytami po kolei albo fulpack ! tam pisze CD1 , CD2 ... itp ŚCIĄGAJ TYLKO TO WSZYSTKIE INNE PLIKI TO ZWYKŁY THE SIMS !! :D POZDRAWIAM ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romcia
Słuchajcie ja sciagnelam ten progam ale nie moge wejsc na stronke www.suprnova.org !!!!!!! bo wychodzi mi cos takiego 'sweet. we should put a countdown here. so check back soon. ' Co robić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusiiiiia
ja nie wiem gdzie na tej stronie co sie sciąga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusiiiiia
czy ktoś byłby tak miły i mi pomógł .....bo na tej stronie co som simsy nigdzie nie pisze o SEARCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lala77271
jeżeli chodzi o the sims 2 zwykle to można je ściągnąc na BearShare . wybierasz typ aplikacje i archiwa a potem wpisujesz the sims 2 gdy ci wszystko wyskoczy to sciągnij CD1 CD2 CD3 CD4a kod jest taki 5ggg-xr4l-6845-r845-6845 a jak Ci wyskoczy włóż CD2 3 lub 4 to musisz to zrobic przez DAEMON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia279
"Lala77271" ale u mnie w bearshare wybieram aplikacje i archiwa, wpisuje the sims 2 i szukam, ale odnajduje mi jedynie to co dotyczy muzyki a nie gry, odpisz proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladzia
a czy z bear share moge sciagnac to:(PC GAME ITA)the sims 2 CD1.iso ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladzia
a jesli sciagam z programu ARES to ktory plik mam wybrac??zaznaczylam programy, wpisalam sims 2, ,wybralam ten pierwszy plik(firma maxis) i sciagnely mi sie zwykle simsy a ja chce sims 2!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Do niedawna miałam taki sam problem, ale czytając te wszystkie wypowiedzi na forach, uznałam, że program BearShare jest najlepszy, do ściągnięcia tej gry:):) ściągnęłam go z neta, a następnie wpisałam \"the sims 2\", albo samo \"sims 2\". Już dokładnie nie pamiętam:P Ale pamiętaj, aby ściągnąć pliczek, przy którym napisane jest \"Archiwa\",a także jest \"CD4\", \"CD3\" itp. :) Mi The Sims 2 ściągał się 1 dzień i kilka godzin:) Ale opłacało się czekać:) Tyle,że teraz nie wiem, jak zgrać go na kilka płyt...:( Wiesz może jak to zrobić? Z góry dziękuję i życzę powodzenia w ściąganiu The Sims2 2:):) Buziaki:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladzia
sciagnelam simsy z bearshare,zapisalam na komputerze ale gra mi sie nie wlancza moze cos trzeba jeszcze zainstalowac?pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusszyna
Ja też niewiem ale niewiem jak ściągnąc ten Bittorrent Experiment jak to ściągnąc ten plik napiszcie mi moj nr gg 5322832

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"sciagnelam simsy z bearshare,zapisalam na komputerze ale gra mi sie nie wlancza moze cos trzeba jeszcze zainstalowac?pomocy!!!\" ODP. Hej Kladzia;*;*;*;* Nie mam pojęcia dlaczego tak się stało...;/ ale czasem tak jest, że po prostu plik się nie otwiera, ściągają sie Teh Sims 1, i takie tam... Niestety.... ;(;( Ja nawet nie wiem, czy ściągnięte przeze mnie The Sims 2, z tego samego programu co Ty , się otwierają;P;P Ale wydaje mi się,że jakiś program trzeba jeszcze zainstalować, bo Qzyn mi tak mowił;) ALe ja nie wiem jaki;PP On mnie jutro przyjeżdża, bo już dla mnie ściągnął tą grę, ale z innego programu;);) Jutro mi ją zainstaluje i bd grać;D;D;D;D Juhuuuuuuu^^ Wydaje mi się, że powinnaś spróbować jeszcze raz ściągną The Sims 2, tyle, że może teraz inny pliczek..;];] Może tym razem się uda?? ;D;D;D życzę powodzeeeniaaa^^ I buziam slodko;*;*;*;*hiiiiih^^;*;*;* KoChAm ThE sImS!!!!!!!!! ;P^^;*;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza07
kurcze... bardzo chcialabym wam powiedziec jak to sie sciaga ale sama nie wiem prubowalam juz chyba wszystkich programow:bearshare,emule ,ares itd.blagam pomozcie mi zdobyc simsy2 jestem ich milosniczka a nie mam za duzo kasy by je kupic uwielbiam w nie grac a najbardziej budowac i meblowac dom jesli chcielibyscie mi pomuc oto moj adres e-mail: blondi_95@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza07
jeszcze jedno bardzo zazdroszcze tym ktorzy maja simsy 2 sa takie super ale trudno moze nazbieram troche kasy i jak juz nic nie bedzie dalo sie zrobic to je kupie;(;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×