Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malaa__14

z jakiej strony sciagnac the sims2

Polecane posty

Gość rycie
wiecie co mam sims 2!!!!!!!!!!!! udało się!!!!!!!!!! a i mam je dzięki Aresowi a nie BearShare. Jednak Ares jest najlepszy!!! z tego BearShare 6 razy i nic a z Aresa 1 raz się ściąga 1 godz. i 12 minutek i można grać w swoje ukochane simsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rycie
jak chcecie wiedzieć jak mi się to udało to napiszcie tu na kafeterii ja powiem jestem tu codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdadsdsafdsfsd
hej powiem kazdemu ale musi napisac pod gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdadsdsafdsfsd
no to on 1178958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdadsdsafdsfsd
POMOGE KAZDEMU ALE ON MI MUSI POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IJ
RYCIE POMOZ ALE W CZYMS INNYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rycie
IJ w czym mam ci pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolaaaAAA1199
Nie wiem juz który program mam zciągnąć Bear Share wogule nie wyszukuje mi gry :( Nie wiem co mam zrobić prubowalam zciągać z emule ale nie wyszło POMOCY!!! Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś może mi pomóc będę bardzo wdzięczna, mój 9 letni syn bardzo chce Simsy2 lecz ja nie wiem jak je ściągnąć-czy ktoś może mi je przesłać lub pokierować skąd je wziąć.Dziękuje.Mój gg 8317256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika1221
hejka kto wie jak i gdzie można ściągnąć the sims 2 ?? bardzo proszę o pomoc wasze odpowiedzi piszcie na mój e-mail mika_05@o2.pl pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa_czesia
ja dzisiaj sobie czytałam wszystkie komentarze tutaj. mam emula i próbowałam ściągnąć simsy 2 ( w sumie to mam je na płytce ale nie chcą mi odbierać) i dodatki do nich ściągneło mi sie The Sims 2 Cztery Pory Roku, ale przecież nie mam sims2 :) ściągało mi sie chyba z 2 godziny. postanowiłam wiec że ściągnę bearshare. ściągłam, a teraz pobieram The Sims 2. mam juz 9 %, a pozostało jescze 16 godzin. moje kumpele sądzą że bearshare to najlepszy program, a ja to pobieram , więc JEśLI CHCECIE śCIąGNąć THE SIMS 2 TO POPRZEZ BEARSHARE :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rycie
czy jaa wiem dla mnie ares jest naj naj naj lepszy bo mi sims2 ścią gały się 1 godz i 12 minutek:) a od tamtej pory mam już the sims 2 zwierzaki 4 pory roku i chcę ściągnąc the sims 2 na studiach i ściągnę:) supcio się gra POZDRO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12121212
prosze pomocy chce ściagnoć gre the sims 2(niedodatek) ale nie moge jak to sie robi?????????????????????????????ten sposób który tu jest nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rycie
to tak ściagnijcie aresa wpiszcie the sims 2 wyskoczy tam wam kilka wybiezcye ten przy którym jest narysowane pokrętełko (jest tak pokrętełko napis i jakieś tam i prawie na koncu gwiazdki) inne znaczki to znak zapytania itp. ale one są złe!!!przyciśnijcie prawym przyciskiem myszy i weźcie pobieralnia i wam się pobiera! ja kilka razy zanim mi się ściągneło ale się ściagneło mi się ściągało 1 godz 12 min. pózniej otwieracie folder instalujecie i gracie! ja to mam jeszcze taki program ale cóż... powinno wam się ściągnąć pozdro pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka100
ściągnełam te simsy aresem i wyświetla mi się: could not find The Sims data directory. dlaczego tak sie dzieje co mam teraz zobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilaaaaaaaa
ja właczyłam już suprnova ale nie widzę tego search gdzie to jest pomóżcie !!!!!!!!!!!!!!! kocham tą grę i muszę ją ściągnąć!!!!!!!!!!! SSSSSSSSSSSSOOOOOOOOOOOOOOOOOOSSSSSSSSSSSSSS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rycie
Paulino100 wystąpił jakiś błąd. Jeśli jeszcze masz siłę to ściagnij jeszcze raz tylko już inny folder (pamiętaj z pokrętełkiem!!!!!!!!!!!!!) mi się udało za 7(!) razem ale to tylko przez bearshare a z aresa ściągneło mi się za 2 razem. nie załamuj się!!! próbuj!!!:) POZDRO PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alusia kocha simsy0
rycie powiedz mi jak to sciagnoles bede bardzo wdzieczna postaram tez ci pomoc ja mam aresa jak by co! napisz pod gg jak chcesz 10055236

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alusia kocha simsy0
rycie jak wyglada to pokretelko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rycie
te pokrętełko wygląda tak: masz takjakby taką biała kartkę narysowaną i na niej jest narysowane takie duże żółte pokrętło ono wygląda tak jakby z jakiejś maszyny je wyciągneła jest od razu na początku jeszcze przed napisem the sims....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alusia kocha simsy0
dzieki bardzo ale mozesz mi wytlumaczyc jak to sciagnac z tego aresa tak dokladniej jakby bylo mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alusia kocha simsy0
bardzo plosie rycie bo ja ta gre musze miec!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alusia kocha simsy0
rycie to jak bedzie pomozesz mi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alusia kocha simsy0
rycie pomoozesz czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alusia kocha simsy0
rycie wytlumaczysz mi choc troche albo chocarz cio mam zaznaczyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ala ala ala ala ala ala aa
kto bedzie tak laskawy i powie mi jak sciagnac z aresa simsy 2 zwykla dwojke??nagroda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ala ala ala ala ala ala aa
rycie prosze tylko o jedno jedyne co mam zaznaczyc gdy bede wyszukiwac te simsy 2 inne czy wszystkiodpisz mi bo ja ta gre muszeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee miec!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ala ala ala ala ala ala aa
rycie napiszesz cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa_czesia
wchodzisz do aresa. klikasz na wyszukiwanie. wpisujesz the sims 2. lewym przyciskiem myszki raz klikasz na wybrany element i zaznaczaszpobierania. czekasz aż ci sie pobierze. jak się ściągnie to klikasz lewym przyciskiem i zaznaczasz zlokalizuj plik. jak zlokalizuje to klikasz na ikonę i grasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rycie
Jejku wejdź na 11 stronę tam jest wszystko opisane! 2 razy tłumaczyłem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×