Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malaa__14

z jakiej strony sciagnac the sims2

Polecane posty

Gość sexistell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuszunia
Hej, ja sciagam z Torrenta, ale niestety, nie wiem, czy dobrze robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moore15
ja sciągam z BearShare tak jak wczesniej ktos pisal.No i sciaga sie bardzo wooolno. Ale może sie uda. Życze powodzenia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moore15
no własnie i tu problem. sciaglam wszystkie 4 plytki, wszystko ładnie pięknie. 1 rozpakowałam wzięłam setup.exe czy jakos tak jak pisaliscie no i zrobilo sie, potem wpisalam kod i jak wpisalam dko do sie zrobilo do 23 % i pisalo zeby wlozyc 2 plyte to rozpakowalac CD2 i chcialam rozpakować ale tam niema setup.exe tylko jakies cos innego ... niemam pojecia co teraz robiC ! ! ! :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( poMoOoOoOOCyyyyyYy ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusiaczek5
z jakiej strony można ściągnąć the sims 2 pets rantka i inne ??????odp na gg 13398465

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusiaczek5
jakiej strony sciagnac the sims2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaża
niech ktoś mi prześle the sims 2 na studiach ja zato mu moge przesłać bizne,nocne życie ,cztery poryalbo zwieżaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika1324
ja sciagalam the sims 2 z barshare i wszystko bylo ok, pomyslnie sie zainstalowaloi wogole, ale teraz drugi raz sciagnelam i przy instalacji jest problem :/. Co jakis czas wyskakuje, ze wystapil problem z nosnika i sa dwa warianty: ponow probe lub anuluj. wybieram ponow probe i idzie dalej do 100% (i nie wyskakuje nawet komunikat, zeby wlozyc plyte nr 2 0_O) no i dalej jest ten sam blad z nosnika. nie wiem dlaczego tak jest, przeciez niedawno sciagalam tak samo i wszystko bylo cacy ;/ a gdy wkladam sismy 2 z plytki jest ten sam blad, wiec to chyba problem zwiazany z komputerem ;/ jesli ktos wie, jaka to jest przyczyna, bardzo prosze niech mi ktos odpisze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moze brakuje jakis sterownikow lub czegos innego, nie wiem co robic, bardzo mi zalezy, zeby je zainstalowac. aha i dodam ze istaluje je przez program deamon tools, moze nalezy uzyc jakiegos innego programu? bardzo prosze o odpowiedz! bede niezmiernie wdzieczna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a jesli ktos chce zagrac w simsy to niech tez sciagnie z bearshare moze wam bedzie dzialam :-) pozdrawiam goraco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oluś xD
Ja ściągnęłam simsy 2 z BitTorrent'a i ni ma zadnej instalki. niewiem co zrobic. są tylko jakieś pliki CCD, SUB, CUE, IMG itp. POMóżCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moore15
ja sciagłam the sims 2 z bearshare :) wszystko jest pieknie i cacy :) wrescie sie udało :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneciulu
no tak ale co wpisac w BearShare napiszcie na gg 1295670 prosila bym piszcie ale szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcyśŚ-16
'mala' nie przejmuj się u mnie jest to samo ;(( nom niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie na temat.
Do A ja potrzebuje: Napisałaś, że chcesz jakiś program do obróbki zdjęć ale żeby to nie był PhotoShop. A więc polecam Ci PhotoFiltre ;P Wpisz sobie w Google.pl po prostu "PhotoFiltre to ściągnięcia" i wejdź w którąś stronkę i ściągaj xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Amy*Music*KcL*
Do marika1324: Też tak miałam. W moim przypadku na kompie nie miałam sterowników do grafiki. Też mi wyskakiwał ten sam błąd, i wszystko to samo. W końcu mój brat się wkurzył przetrząsnął pół neta i znalazł te durne sterowniki ale nie mógł ich zainstalować. Potem mój kumpel przyniósł mi płytkę z tymi sterownikami i zainstalowałam to. Potem wklepałam płytki i wszystko było \"cacy\". Ale teraz ktoś (najprawdopodobniej Trojan:() Odinstalował mi Simsy 2 i nie wiem skąd ściągnąć. POMOCY! P.S. Z tymi sterownikami to jest różnie. Najlepiej jest sobie od kogoś załatwić albo iść do sklepu i kupiś xD Możesz też mieć mało miejsca na dysku. A i mam do Ciebie pytanie. Czy odpalają Ci na internecie gry? Jeśli nie to nie masz sterowników. Jak by co to pisać na e-mail. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amy_Music_KcL
Do marika1324: Najprawdopodobniej nie masz sterowników do grafiki. Jak by co to pisz na mój e-mail [u góry!] albo na Gy-gy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammil
uzywam tego twojego programu BitTorrent ale cos mi nie dziala ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammil123
uzywam tego twojego programu BitTorrent ale cos mi nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiiiii
zrobiłam wszystko co napisała już wlaśnie ściągam ale nie chce sie ładować pomuszcie mi czy mam przycisknąć pause czy resume pomuszcie mi szybko błagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbie362
suchajcie.ja ma płytke z the sims2 ale nie wiem jak to zainstalowac.ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMMAGILBERTCZKEAM2550151
Matko macie wielkie problemy!! I to nie jest złodziejwstwo w takim razie jeśli sciąganie simsów jest złodziejstwem to ściąganie np muzyki bo chcecie se ściągnać np Timbaland też jest ZŁODZIEJSTWEM!!??? każdy trak robi wrzuca na MP3 i koniec!! i wiele osób tak robi ja i wszyscy.... buhaaha a wynie bądzcie takie madre co gadaja ze to jest ZLODZIEJSTWO! przestancie!!! tzn zd wszytsko jest zlodziejstwem!! smieszne!! A simsy latwo sciagnac a ARESA ale podrobe!! niestety sama sciagnelam www.ares.pl i koniec macie po 15 minutach) i nie gadajcie takich BZDUR! jasneeeee......... pozdrowienia P.S. JESLI MACIE JAKIES PROBLEMY ZE SCIAGNIEM PISZCZCIE NA MOJE GG:2550151:)) CZEKAM;0:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMMAGILBERTCZKEAM2550151
Matko macie wielkie problemy!! I to nie jest złodziejwstwo w takim razie jeśli sciąganie simsów jest złodziejstwem to ściąganie np muzyki bo chcecie se ściągnać np Timbaland też jest ZŁODZIEJSTWEM!!??? każdy trak robi wrzuca na MP3 i koniec!! i wiele osób tak robi ja i wszyscy.... buhaaha a wynie bądzcie takie madre co gadaja ze to jest ZLODZIEJSTWO! przestancie!!! tzn zd wszytsko jest zlodziejstwem!! smieszne!! A simsy latwo sciagnac a ARESA ale podrobe!! niestety sama sciagnelam www.ares.pl i koniec macie po 15 minutach) i nie gadajcie takich BZDUR! jasneeeee......... pozdrowienia P.S. JESLI MACIE JAKIES PROBLEMY ZE SCIAGNIEM PISZCZCIE NA MOJE GG:2550151:)) CZEKAM;0:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asak1234567891012345678910
niewiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JESTEM ZALAMANA
a wiec corka dostala na dzien dziecka gre nie trudno zgadnac jaka skoro ma 9lat takze the sims 2 dzialalo dopoki dopóty jej kolezanka powiedziala jej ze sa fajne dodatki przez Internet. Mianowicie najpierw sie balam ze zacznie mi sciagac jakies wirusy zamiast dodatkow typu meble,ale siedzialam z nia i poczytalam na forum,posciagalam,najpierw jakies 20 sztuk i chcialam zobaczyc czy dziala,dzialalo w grze sie pojawialo jest to w takim formacie i tego typu nazwy jak : atssandy_obj_indusbedroom_clothesrack001 dzisiaj wrocilam z pracy (corka chora nie chodzi do szkoly) a ona mi mowi ze gra sie zepsula (kosztowala mnie okolo 100zl ) bo nie dziala... pytam czy cos sciagala itd a ona mowi ze tak ze jeszcze okolo 50 dodatkow posciagala,sprawdzilam w folderze downloads i wszytko jest tak jak ma byc a gra rzeczywiscie nie chce sie wczytac wlacza sie ale jak juz trwa generowania np chaosu dziwku kodu genetycznego to sie lekko mowiac "zawiesza" moje pytanie wiec brzmi czy bez ilosc dodatkow ?? jest moze jakies maximum w downloads? prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia95
Ja też mam aresa i wzięłam w wyszukiwanie The Sims 2. Ale to się bardzo długo ściąga. Minęły 2 dni a było jeszcze na 0%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia95
aktualnie ściągam The Sims 2 Cztery Pory Roku ze stronki: http://www.idg.pl/ftp/pobierz/gry/4758.html Wątpie że ta gra do końca mi się ściągnie ponieważ nie mam The Sims 2. Wiem, że jeśli się ściągną to napewno nie będą działać. A i próbowałam ściągnąć The Sims 2 przez google bo wpisałam SIMS @ TORRENT. Ze wszystkimi dodatkami i nic sie nie ściągło. Może wiecie jak w inny sposób ściągnąć The Sims 2 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natexx.
Maxium downloads nie może być. Spróbuj 'wyciągnąć' wszystko z tego folderu i włączyć grę. Jak się da, to znaczy, że jakiś dodatek był wadliwy. Wtedy 'wyrzuć' downloads i ściągnij Sims2Pack Clean Installer. On wykryje wadliwe dodatki ściągnięte z internetu. (; Pozdrawiam, Natexx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusia666
ściągnelam z Berashare plik o nazwie The Sims 2 Multilanguage CD1-CD2-CD3-CD4 full + NoCD + Key i nie wiem co dalej z tym zrobic ;] probowalam winrarem ale niezabardzo wiem jak :P Jakby ktos chcial pomoc to moje gg 12945988 (nawet jak mnie niebedzie to pisac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkasandra
spróbuj zrobić obraz płyty przez jakiś program.Np.Daemon tools.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela13
Ja ściągłam SimS 2 z aresa już 3 razy chyba i zawsze mi się pobrała częśc pierwsza! Mam the Sims 2 na płycie DVD ale ja nie mam DVD :( podajcie link do jakiejś stronki plisek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkasrolka
ściągnelam the sims 2 cd 1, cd2, cd3 i cd4 i nie umiem tego rozpAkowac Tzn dochodze do tego momentu w ktorym pisze zeby wlozyc plyte druga plyte i wlasnie nie wiem co nacisnąć w tej drugiej plycie zeby to dalej poszlo... ktos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×