Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malaa__14

z jakiej strony sciagnac the sims2

Polecane posty

Gość anka3033
powiedzcie mi krok po kroku jak mam sciagnac po juz sama nie wiem... niech ktos wszystko po kolei przesle mi na e-maila jak najszybciej... z gory dzieki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysiaDDD
Powiem wam jak sciagnac bo sama sciagnelam i teraz mam na kompie i wcale sie nie zacinaja a wiec: - sciagnij program Bear Share (jezeli masz to odpal go) - wpisz w wyszukiwarce \"sims2\" - teraz trzeba znalesc 4 pliki a dokladnie (PC GAME ITA) The sims 2 CD1.iso i nastepne tylko z CD2 CD3 CD4 - jak sie sciagnie wszystko rozpakujcie wszystko programem WinRAR (najpierwCD1) i kliknijcie na setup.exe i zaczyna sie normalna instalacja - i tak po kolei z kazdym plikiem - najprawdopodobniej bedzie potrzebny kod zeby zainstalowac ta gre wiec podam z orginalnego pudelka bo moj brat niedawno kupil i ja tez wykorzystalam ten kod:28Q8 - SM3C - 28EZ - SENR - AGUZ jak jakies pytania to piszcie na gg: 1060503 lub maila justysia128@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysiaDDDZAWSZE POMOGE
Powiem wam jak sciagnac bo sama sciagnelam i teraz mam na kompie i wcale sie nie zacinaja a wiec: - sciagnij program Bear Share (jezeli masz to odpal go) - wpisz w wyszukiwarce \"sims2\" - teraz trzeba znalesc 4 pliki a dokladnie (PC GAME ITA) The sims 2 CD1.iso i nastepne tylko z CD2 CD3 CD4 - jak sie sciagnie wszystko rozpakujcie wszystko programem WinRAR (najpierwCD1) i kliknijcie na setup.exe i zaczyna sie normalna instalacja - i tak po kolei z kazdym plikiem - najprawdopodobniej bedzie potrzebny kod zeby zainstalowac ta gre wiec podam z orginalnego pudelka bo moj brat niedawno kupil i ja tez wykorzystalam ten kod:28Q8 - SM3C - 28EZ - SENR - AGUZ jak jakies pytania to piszcie na gg: 1060503 lub maila justysia128@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamils
prosze dajcie mi jokoś strone zebym mógł sciągnąć cracka pliiiiiiiisssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojo
z jalk\ ixh'dc VBSOHbgvk cx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysiaDDDZAWSZE POMOGE
ej ten sposob dzialal jak ja go robilam pierwszy raz (ten o ktorym pisalam) teraz probowalam to samo u kumpeli zrobic i nie poszlo ale jak znajde nowy sposob to napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izusia019
prosze jak sieściaga the sims 2 za darmo prosze powiedziedz mi ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka xD
do kasia xDD: sciagam to samo co ty na tym samym programie ale pisze ze musze czekac 8 godzin!!! czy warto tyle czekac czy to wogole dziala?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdkjhudtfhgj
wszyscy tylko zadaja pytania a nikt nie jest tak dobry zeby odpowiedziec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaga
hej co łychac jak sciagnac simsy na komputer zeby działały odpisz ktos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkaaaaaaaaaa
SIEMANO!!!!!!!!!!!!!! BEAR SHARE to taki program do sciagania np. filmow, gier, itp. POWODZENIA!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitusiek
Oczywiście ,że gre sims 2 można ściongnąć bez wirusa z aresa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SCIAGANIE SIMSOW ZA DARMO.....
Słucajcie sciagniecie simsow jest bardzo proste... trzeba troszke pomyslec mozna je sciahac za darmo... ale tak to wiedzcie ze nie beda takie simsy jak kupujecie w sklepie czy cos tylko simsy troszke inner ale ale sa takie same opcje mozna wszytsko robic roznia sie od orginalych tylko grafika ta jest slabasza ale i tak sa identyczne.... sciagaja sie oki. od 5-20 minut,..... jesli ktos chce wiedziec jak scigac niech napisze na gg 115144 JESTEM DOSTEPNA ZAWSZE MOGE WTJASNIE za darmo!!!!! WSZYTSKO POKOLEI WYSLE INFORMACJE KODY JESTEM DOSTEPNA ZAWSZE CZKAM... KTO PIWERSZY TEN LEPSZY.. HEHE?)p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTYNA_LOL
NIECH KTOŚ NAPISZE JAK ŚCIĄGNĄC SIMSY 2 1szybko 2łatwo 3 za darmo piszcie na mój (kiedyś miałam simsy 2cale usunełam) wcześniej miałam od koleżanki ale teraz ona mi nie chce pożyczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccsssddd
kto mi powiem jak ściągać the sims 2?kto wie PISAC NA NUMER GG:11702672

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klu
wiecie co lepiej nie sciagajcie sobit the sims 2 bo ja sciaglam i mialam samie wirusy miedzi innymi : konia trojajnskiego reklamiarza itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak ściągnąć The Sims 2Podróże
Pomóżcie błagam mam prawie wszystkie Simsy ale brakuje mi tylko Podróży i Styl Nastolatków!!!! wszystkie MAM Z NETA ALE TO kiedyś TATA MOJEJ koleżanki MI ściągał!!! Błagam pomóżcie!!! to mój mail krysixxx35@op.pl !!!odzywać się jak coś wiecie i na jakiej stronce ściągać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wersAA
Sadze ,ze simsy mozecie sciagnoc z aresa...ja sciagam tylko nie wiem czy cos to da ale jak mi sie uda to dam znac i wam pomoge..całujee papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolaa.
Ty zawał . Mi sięę nie udałoo . ; (.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrusia0099
Ja zrobiłam wszystko tak jak było wytłumaczone na razie się sciąga ale czy coś z tego będzie to niemam pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynuska
mam prosbe;prosze niech mi ktos wysle sims2 przez gg bylabym bardzo wdzieczna moje gg to 12867405 plissssska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOlaFerraRi
Jestem cieKawa czy ty kurwa jestes taki mądry ale tylko w mąrdzie...tłmaczysz i uuwazasz ise za Ineligetnego??? wystarczyła tylko pomoc ,a nie komentarze ktore ublizają...! Zegnam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pączuszek-
no i jak dalej weszłam na tą strone i zainstalowałoąm potem na ta suprnova i wpisałam sims 2 ni i jak klikne na lewy to nic takiego ze zainstaluj lub zapisz nie ma i co dalej!!!!!!!!!!!!!!!! POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!RATUNKU!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuusssiiiaaa
ej no wiecie co ja probuje sobie sciagac najpierw programy ale wszystkie te coznalazlam to zo nie dzialajace albo nie moge ichc znalezc bleee ufff... mam juz tego dosc ALE JA MISZE MIEC TE SIMSY 2 KUMACIEE!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuusssiiiaaa
MI SIE NIC NIE UDAJE NAWET SPOSO TEGO ZWALA PROSIEE PISZCIE NA POCZTE ALBO NA GG:3802492

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sim-love
nie mam emule ani żadnego z tych programów. ja chce miećsimsy2 z neta a nie z programów pomocy!!!!! pomocy!!!!!! błagam jak ktoś wie jak i z jakiej stronki ściągnąć simsy2 to błagam o kontakt na stronie www.cos-na-bloga11.bloog.pl i gg 11144093 pliss pomóżcie mi!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aat
Witam wszystkich :) Mam prośbę czy ktoś mi moze podać linka gdzie mogę za darmo ściągnąć the sims 2 polska wersję. proszę o kontakt na gg 1826474

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jasneeeeeeeeeeeee
za darmo sciagnac the sims 2 , 13 gb i na dodatek po polsku ale smieszni jestescie do nauki dzieci, albo kupic albo nie zawracac glowy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sloth
Czemu nie mam podaliście strony żeby ściągnąć SIMS 2. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×